Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

Cuda zasypane, świat skończony także nie ma sensu was dalej drażnić i chciałem was wszystkich czerwonych przeprosić; za to że was tu prowokowałem i wkurzalem. Nudy były a wy się fajnie oburzacie no i po prostu lubię to robić. Tak na prawdę nic do was nie mam i bym was wszystkich przytulił misiaczki wy moje.
Wybaczcie mi moją wcześniejszą złośliwość.
 
Spamowanie na forum to nic nadzwyczajnego, czasami można się podroczyć czy "powkurzać", ale na privach rozmawia się zazwyczaj spokojnie.
Niestety to co ja tu usłyszałem od czerwonych to było lekkie zdziwko - tylu zacietrzewionych, może nawet zakompleksionych osób to nie spotkałem w w żadnym wrogim sojuszu, na żadnym innym świecie :)

Oczywiście nie ze wszystkimi czerwonymi pisałem na privach i może okazać, że większość z nich to wyluzowani kolesie i fajne laski , ale z tymi co pisałem to - uff strach się bać :oops:

Trafiali się też spoko kolesie, z którymi mimo, że walczyliśmy po różnych stronach dało się normalnie pogadać - pozdrawiam Tomka, Kamila i jeszcze jednego kolegę który wcześniej skończył, a nicka niestety nie pamiętam :(
 
a ja na prawde myslalem ze zrobicie harakiri i walniecie szare tam calym sojem
to by bylo cos
Nie doczekanie

Szkoda tylko że tu na forum udzielają się gracze z ,,wygranej,, ekipy którzy w offie nie zrobili prawie nic , można pisać żalić się ale po co wszyscy wiedzą jak było i co złożyło się na tą przegraną,a napiszę tylko jedno że wolałbym plewixa,naroo, człowieka niż takich 50 wioskowych,czy Dawidów,z całym szacunkiem dla was oczywiście,wiec tak ci co zostali są nie do zdarcia,z umiejętnościami większymi niż wasze, pozdrawiam, DO ZOBACZENIA
 
Nie doczekanie

Szkoda tylko że tu na forum udzielają się gracze z ,,wygranej,, ekipy którzy w offie nie zrobili prawie nic , można pisać żalić się ale po co wszyscy wiedzą jak było i co złożyło się na tą przegraną,a napiszę tylko jedno że wolałbym plewixa,naroo, człowieka niż takich 50 wioskowych,czy Dawidów,z całym szacunkiem dla was oczywiście,wiec tak ci co zostali są nie do zdarcia,z umiejętnościami większymi niż wasze, pozdrawiam, DO ZOBACZENIA

Yarod a ty gdzie w tym ofie?

1641638226394.png
 
Do góry