[Inne] Telefony komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Moja kolezanka ma i poleca, + zdecydowanie fajniejszy w kwestii wirusow, apka od grepolis jest, jak tos jest kasiasty to zdecydowanie polecam:D

Ja odkładam powoli bo tak kasiasty nie jestem, żeby od tak iść do sklepu bez rzadnej chęci na kupowanie telefonu i wrócić z iPhone :D Ale jednak teraz kupie sobie LG S7 II bardzo podobaja mi sie telefony LG mam sam telewizor od nich :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Nie zbiegajcie z tematu - rozmawiamy tu o telefonach komórkowych a nie Arabii czy sieciach :D

Co do lumi to nie wierzcie we wszystko co zobaczycie :) w rzeczywistości producent wypuścił kilka wersji , ta pierwsza o ile wiem ma 38 a nie 41 mega :) - i tak powalająco dużo.

P.S zamówiłem solida, niedługo będzie u mnie to przetestuje i opisze ;D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No to zakładam temat o sieciach komórkowych :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

I ta nasza Poczta Polska wymiata :D A gdzie zamawiałeś i jaki dowóz?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

I ta nasza Poczta Polska wymiata :D A gdzie zamawiałeś i jaki dowóz?
Kupowane przez allegro, paczka szła z Signapuru chociaż miała być z Krakowa xD Ale mniejsza o to, jak na ironie dzisiaj dostałem solida :) Kolorek czerwony, ładuje go i jutro zacznę używać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

A no widzisz ;P O wilku mowa, jak to się mówi :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja odkładam powoli bo tak kasiasty nie jestem, żeby od tak iść do sklepu bez rzadnej chęci na kupowanie telefonu i wrócić z iPhone :D Ale jednak teraz kupie sobie LG S7 II bardzo podobaja mi sie telefony LG mam sam telewizor od nich :)
Telewizory LG są najlepsze ,oczywiście pojedyncze modele innych firm też są ok ale jako firma Lg ma najlepsze telewizory.
Telefony kwestia gustu chociaż od roku używam LG 4xHD i jest spoko ,więc aplikacja bedzie Ci śmigać na S7 II bardzo dobrze :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Telewizory LG są najlepsze ,oczywiście pojedyncze modele innych firm też są ok ale jako firma Lg ma najlepsze telewizory.
Telefony kwestia gustu chociaż od roku używam LG 4xHD i jest spoko ,więc aplikacja bedzie Ci śmigać na S7 II bardzo dobrze :)

Ja mam LG Swift L5, nie polecam :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No i jestem wkurzony ;p

Telefon działał bez zarzutów ... dopóki nie chciałem go wypróbować. Wlałem szklankę wody i wrzuciłem solida do środka aż po brzegi. Zadzwoniłem do siebie z drugiego tel i wszystko działało przez chwile, jednak zaraz zaczęły się problemy z zasięgiem (w ogóle nie łapało sieci). Otworzyłem klapkę (zaraz po wytarciu szmatką ) i zauważyłem że woda dostała się pod baterię... jakaś uszczelka musiała przepuścić wodę.

TO NIE KONIEC
Wrzuciłem telefon do miski z ryżem - woda została wyciągnięta przez ryż, ale małe kawałki ryżu poutykały w miejscach mało dostępnych. Do tej pory 2 kawałki ryżu latają gdzieś pod klawiaturą i wciskają jakiś klawisz...

Jak już wszystko zaczeło znowu działać, zasięg powrócił itd... ekran zaczął parować i woda zaczeła się powoli osadzać. Olałem to jednak i wyszedłem na spacer z pieskiem. Na zewnątrz mróz, śnieg a ja sobie normalnie gadałem przez telefon, ulga była jednak chwilowa. Kiedy wszedłem na klatkę chciałem włączyć latarkę gdyż na klatce nie było światła - zobaczyłem wtedy że wyświetlacz jest cały czarny (nie działa) - szybko wyjąłem baterię i włączyłem go jeszcze raz w domu. Telefon znowu działa ale nie jak przed przygodą z wodą - zasięg jest o połowę mniejszy, telefon po wyłączeniu sam się włącza, ekran raz przestał działać więc i obawa jest że znowu padnie.

No eksperci od solidów - czekam na sugestię. Na razie zostawie go na noc (NIE na grzejniku) z wyjętą baterią z nadzieją że woda sobie wyparuje z wyświetlacza
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Hahahahaha To po co żeś go wsadzał do wody :p
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Sprawdzał pewnie wytrzymałość po nazwie myślał że dość solidny jest. :) hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Sądząc po tym, że normalny człowiek nie włożyłby telefonu do wody, to nie będę się wypowiadać na temat twojego telefonu ;P
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Do wody to w sumie nie wiem po co go wsadzał ale do ryżu pewnie po to żeby zwabić głodnych azjatów którzy mu telefon naprawią :D
A mój telefon mnie zawiódł po raz kolejny :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Odradzam LG i Htc a zwłaszcza Htc są wadliwe w większości modeli i nikt z moich znajomych ich nie poleca.
Najlepsze są Samsungi i Nokie pod względem jakości i wytrzymałości.
Do lepszych należą również modele BlackBerry wytrzymałe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Maja do ryżu się wsadza, aby wchłonął on wodę.
Dziś mój kolega siedział na lekcji i telefon(prawdopodobnie htc mozart) wsadził pod udo. Nagle coś usłyszał i patrzy a tam na środku ekran pęknięty, że dotyk nie działa ;P
Z telefonami trzeba umieć się obchodzić, a nie od razu mówić, że są wadliwe.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

hehe wiem ;)

ja mam LG l3 II i nie polecam :( chociaż upadki wytrzymuje ale po 5 miesiącach jak go mam strasznie bateria
się szybko rozładowuje i w ogóle mało pamięci i jeszcze nowa apka grepo nie wchodzi :(
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

heheh pewnie myślicie że jestem nienormalny :p a ja po prostu chciałem zobaczyć jak wydaje dziwięki pod wodą :D

a tak na serio, w sieci jest mnóstwo filmików jak solidy wytrzymują niepojęte próby. Prawda jest taka że dałem się zrobić w bambuko, solidów b2100 samsung nie produkuje już 2 lata - chińczycy wykupili licencję i robią modele pod nazwą samsung, jednak materiały nie są tak dobrej jakości jak kiedyś... Wczoraj miałem okazję zobaczyć solida b2100 który został zakupiony pare lat temu, porównałem w dotyku z moim i na pierwszy rzut oka widać że w tym starym guma i uszczelki są rewelacyjne (w dodatku pływał w betoniarce). Mój solid natomiast ma niewiele gumowej obudowy, a wszystko wykańcza twardy plastik. Uszczelki w dodatku są z jakiegoś tworzywa sztucznego a nie jak w poprzednikach z gumy - dlatego przepuścił mi skubaniec wodę :)

Telefon odparował, na razie w miarę mi chodzi. Miałem pewne problemy z latarką ale wsadziłem kawałek karteczki i szmiga. Nie jestem zadowolony jednak z baterii - jak go dostałem to ładowałem go 6 godzin i trzymał 4 dni, po zalaniu ładuje go po 9-11 godz i trzyma mi dzień/dwa. Bateria to 1000mah 3.7v jak na telefon nie dotykowy powinna trzymać ponad tydzień...

Ostatni raz kupiłem telefon przez internet :p Mogłem poczekać ten miesiąc i kupić sobie najnowsza wersję solida (paczka nawet tak długo że mogłem sobie w te miejsce kupić xperie z1 xDD)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

heheh pewnie myślicie że jestem nienormalny :p a ja po prostu chciałem zobaczyć jak wydaje dziwięki pod wodą :D

a tak na serio, w sieci jest mnóstwo filmików jak solidy wytrzymują niepojęte próby. Prawda jest taka że dałem się zrobić w bambuko, solidów b2100 samsung nie produkuje już 2 lata - chińczycy wykupili licencję i robią modele pod nazwą samsung, jednak materiały nie są tak dobrej jakości jak kiedyś... Wczoraj miałem okazję zobaczyć solida b2100 który został zakupiony pare lat temu, porównałem w dotyku z moim i na pierwszy rzut oka widać że w tym starym guma i uszczelki są rewelacyjne (w dodatku pływał w betoniarce). Mój solid natomiast ma niewiele gumowej obudowy, a wszystko wykańcza twardy plastik. Uszczelki w dodatku są z jakiegoś tworzywa sztucznego a nie jak w poprzednikach z gumy - dlatego przepuścił mi skubaniec wodę :)

Telefon odparował, na razie w miarę mi chodzi. Miałem pewne problemy z latarką ale wsadziłem kawałek karteczki i szmiga. Nie jestem zadowolony jednak z baterii - jak go dostałem to ładowałem go 6 godzin i trzymał 4 dni, po zalaniu ładuje go po 9-11 godz i trzyma mi dzień/dwa. Bateria to 1000mah 3.7v jak na telefon nie dotykowy powinna trzymać ponad tydzień...

Ostatni raz kupiłem telefon przez internet :p Mogłem poczekać ten miesiąc i kupić sobie najnowsza wersję solida (paczka nawet tak długo że mogłem sobie w te miejsce kupić xperie z1 xDD)

Po co go do wody wrzucałeś o_O
Mój pierwszy telefon (nie smartfon) (stary fon ojca) spadł z 5 piętra do jakiejś maszyny budowlanej (remont był) i oczywiście....
Maszyna się zepsuła :D (wgniecenie w blasze i uszkodzony lekko akumulator)
Ach, te stare dobre nokie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Mój kiedyś telefon z biedronki został przejechany ciągnikiem i iiiiiii aby pajączek na ekranie się zrobił i działał jeszcze kilka miesięcy
 
Status
Zamknięty.
Do góry