[Inne] Telefony komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja mam teraz LG L7 II Telefon spoko ładuje mi się góra 1-1,50 godziny.
Ja jak byłem jeszcze dzieckiem to dostałem od rodziców na urodziny nokie 5110 :D
Pamiętam jak ją upuszczałem nieświadomie i nic nie się nie działo :p
Ale pewnego razu gdy wsiadałem do mojego rodzinnego samochodu telefon musiał mi wypaść z kieszeni bo po szkole znalazłem jego szczątki o_O Raz mi się pies nim bawił tez nie było zabawnie jak oddał mi cały zaśliniony :D
Wytrzymał 2 lata do tego rostrzaskania się ale myślę, że pociągnął by dużej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ale pewnego razu gdy wsiadałem do mojego rodzinnego samochodu telefon musiał mi wypaść z kieszeni bo po szkole znalazłem jego szczątki o_O Raz mi się pies nim bawił tez nie było zabawnie jak oddał mi cały zaśliniony :D
Wytrzymał 2 lata do tego rostrzaskania się ale myślę, że pociągnął by dużej.
to musiała być jakaś podróba nokii, skoro wytrzymała tylko 2 lata... prawdziwa nokia wytrzymałaby kilkanaście jak nie kilkadziesiąt roztrzaskań :)

ja ostatnio zostałem zmuszony przez życie do kupna czegoś dotykowego z zielonym robotem (4.1 bo nowsze są w cenach 4-cyfrowych...) ciężko się po stolicy jeździ bez 'jak dojadę' pod ręką :D jako że dużych wymagań nie mam, to potrzebowałem czegoś w cenie max 600zł a że ułomnie mi wychodziło pisanie z cudzych telefonów sms'ów za pomocą ekranu dotykowego, to wybrałem 4 calowego Galaxy Trend'a (był też Galaxy Fame ale ciężko się stuka w małe literki - miał 3,5 cala jak dobrze pamiętam:D)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Miał ktoś może Xperie E?
polecacie jakieś smartfony nisko budżetowe ?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zależy co masz na myśli jak takie za 1zł w abonamencie to nw:p
Ale ja mam Sony (jedyna słuszna firma XD) Xperia M. W abonamencie kupisz ją za 300-400 zł bez abonamentu za jakieś 700 zł.

Sprawdza się:) Bardzo ładny wyświetlacz, gry typu GTA SA chodzą na niej bez zarzutu a muzyki aż przyjemnie posłuchać^^
Aparat jest zadowalający choć szału nie ma. Sam nie robię wiele zdięć wiec mi to nie przeszkadza:)

Polecam;D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zamiast Xperii E wziąłem Kruger&Matz Move (Xperia była droższa a słabsza ;) A nie lubie płacić więcej tylko z powodu znaczka bardziej popularnej firmy) - 4GB wbudowane, 4 rdzeniowy procesor, 512 ramu, android 4.1.2, aparat 5 mega, 16,7 mln kolorów wyświetlacz a to wszystko za 399 zł. Nie kupisz telefonu o lepszych parametrach w tej cenie... Jestem zadowolony, wszelkie gry typu nfs, gta, fifa 14 chodzą bez zarzutów ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Nigdy nie słyszałem o tej firmie:p
Sprawdziłem... paremtry ma dobre, choć moim zdaniem jest brzydki z wyglądu:p

Ale co kto lubi, jak tobie się podoba to ok:D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Nigdy nie słyszałem o tej firmie:p
Sprawdziłem... paremtry ma dobre, choć moim zdaniem jest brzydki z wyglądu:p

Ale co kto lubi, jak tobie się podoba to ok:D
Z wyglądu masz racje, nie jest rewelacyjny - jednak bardzo dobrze dobrane materiały, chropowaty jakby plastiko-gumowiec z tyłu :D
To dopiero początki mojego użytkowania tego telefonu, ale od razu rzuca mi się w oczy bateria, wielka i cienka, która po trzecim ładowaniu wytrzymała mi 4 dni i 18 godzin przy normalnym użytkowaniu (wifi, aplikacja grepo, mp3, aparat, gry) = super! mam nadzieje że tak będzie trzymać długo :)

Drugą fajną sprawą w tym telefonie to folia przeciw rysom, która jest dopasowana tak że ledwo ją zauważyłem (oprócz standardowej foli, którą każdy i tak po miesiącu odrywa - jest ta mocniejsza za którą normalnie zapłaciłbyś 30-40 zł w sklepie)

Co do samej firmy to wiem tyle że robią jeszcze tablety :) No i plotki że to byli menadżerowie HTC czy czegoś tam ;) którzy się zbuntowali i odeszli zakładając swoją firmę we dwóch...
Kruger&Matz to solidnie wykonany smartfon który może bez problemu konkurować z droższymi telefonami, założe się że gdyby zamiast Kruger&Matz wisiało logo samsunga czy sony telefon ten o tych samych parametrach kosztowałby z 800-1000 zł (albo i więcej, patrząc na parametry i ceny serii xperii)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Hej Wam!
Niedługo kończy mi się umowa (w Play) i chcę ją przedlużyć, biorąc do tego nowy telefon. Sama nie wiem jaki, dlatego piszę tu i prosze Was o radę. Czego oczekuję?
- dużego wyświetlacza
- telefon musi być na Androidzie, innych nie biorę.
- dużo korzystam z Internetu, więc to też proszę wziąc pod uwagę.
- w miarę dobrego aparatu
- jak najbardziej wytrzymała bateria
- a przede wszystkim przystępna cena !!!:)

Jakies propozycje ?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Wszystko zależy za ile masz abonament i co dla cb znaczy przystępna cena:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Mam telefon nie w abonamencie, a w MIXsie. Teraz miałam za 30 zł w miesiącu i chyba przy tej kwocie zostane. Umowa standardowo na dwa lata:)
A w przystepnej cenie chodzi o to, żeby nie dopłacala nie wiadomo ile, bo wtedy lepszym rozwiązaniem jest wziąć umowę bez aparatu, a telefon kupić na allegro :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zawsze lepiej jest wziąć telefon osobno w sklepie, a umowę bez telefonu...szczególnie przy najnowszych telefonach. Przedłużając umowę bez telefonu możesz liczyć na świetne warunki plus pewnie jakieś bonusy lojalnościowe.

Sam wziąłem SGS III, którego baaaardzo długo nie było w ofercie, a w sumie na magazynach, bo wychodził SGS IV i narzekać w żaden sposób nie mogę. Telefon idealny dla mnie i spełnia wszystkie Twoje warunki :) Choć mając odpowiedni fundusz, można nawet zaszaleć i wziąć SGS IV :D
Wcześniej miałem SGS I plus i pewnie do tej pory bym go używał, ale dostałem świetną ofertę na nowszy model przy przedłużaniu abonamentu w Play i się nie zastanawiałem długo.
Brat wziął sobie jakoś równo ze mną nowy telefon, tyle że był to Sony Xperia J i narzeka strasznie, także ten model odradzam :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Elastynka powinnaś móc sprawdzić na internecie jakie telefony masz do wyboru :) Takie coś wiem że na pewno jest na orange, w play też powinno być...
Jak będziesz wiedziała co masz do wyboru to wtedy można omawiać który lepszy i dlaczego.. a tak to temat rzeka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Tak się zastanawiam... Czy nie lepiej kupić sobie telefon w necie, a wziąć jednak zwykłą umowę bez telefonu. Miałabym większy wybór modeli. Co o tym sądzicie?

btw. Sprawdziłam na stronce play. Jeśli wzięłabym umowę bez telefonu, dostaje TYLKO nielimitowane rozmowy w Play, a z telefonem- do wyboru trzy opcji:
Nielimitowane rozmowy w Play
Nielimitowane rozmowy w Play i sms do wszystkich
Nielimitowane sms do wszystkich.

Bezsens...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Jak tam zawsze miałem na kartę, a bez umowy to napewno będziesz miała większy wybór. I może uda Ci się wyłapać okazje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No więc załóżmy, że przedłużam umowę nie biorąc telefonu. Co polecicie?

Drugim założeniem jest opcja, że przedłużam umowę z telefonem i mam do wyboru:
LG Swift L5 II
Samsung Galaxy Trend Plus
LG Swift L7
LG Swift L9

Takie coś mi pokazuje, w cenie jaką mogę dać za telefon.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

nie za ciekawy wybór szczerze mówiąc..
LG Swift 5 na przykład ma mniej ramu od trend ale za to lepszy aparat, w dodatku różnią się znacznie multimediami. Musisz sobie zadać pytanie czy wolisz telefon do gier, słuchania muzyki i robienia zdjęć czy telefon do korzystania z sieci i zarządzania..
O Swift L7 i L9 nie słyszałem i na oczy nie widziałem więc się nie wypowiem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Powiem Wam tak.
Ja korzystam z Prestigio MultiPhone PAP3540DUO.
Kupiłem go przez internet za około 250zł.
Bardzo dobrze się sprawuje, ma androida 4.1 Jellybean i aplikacje chodzą mi na nim bez problemu.
Mam na nim zainstalowaną również aplikację do Grepolis i jeszcze jednej gry InnoGames (mianowicie "Plemiona") i wszystko mi śmiga jak powinno. Jedynym mankamentem tego telefonu są czasami niezbyt wyraźne zdjęcia, ale to sie sporadycznie zdarza. Muzykę i filmy odtwarza bardzo dobrze, jest głośny (jeśli ktoś często porusza się po mieście na pewno go usłyszy). Lampa błyskowa może służyć jako latarka (po pobraniu odpowiedniej aplikacji) no i przede wszystkim jest to telefon na DWIE karty sim. Czyli jeśli potrzebujemy mieć dwa telefony ze sobą to czemu nie nosić dwóch kart sim w jednym telefonie? Osobiście uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie. Nie ma w nim problemów z internetem (albo wifi albo od operatora) Ja osobiście mam 1 numer w Virgin Mobile gdzie jak doładuję konto za 10zł mam 100MB internetu za darmo do wykorzystania...
Uważam, że ten telefon bardzo dobrze sprawdzi się zarówno dla osoby zabieganej, jak i takiej która lubi na przykład mieć dostęp np do "Grepolis" zawsze i wszędzie.
A tutaj możecie sobie obejrzeć ten telefon :[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Tak się zastanawiam... Czy nie lepiej kupić sobie telefon w necie, a wziąć jednak zwykłą umowę bez telefonu. Miałabym większy wybór modeli. Co o tym sądzicie?

btw. Sprawdziłam na stronce play. Jeśli wzięłabym umowę bez telefonu, dostaje TYLKO nielimitowane rozmowy w Play, a z telefonem- do wyboru trzy opcji:
Nielimitowane rozmowy w Play
Nielimitowane rozmowy w Play i sms do wszystkich
Nielimitowane sms do wszystkich.

Bezsens...

Elu, tylko wtedy placisz 9,99 jak pamietam przy tym.. A za nielimitiowane do wszystkich jest 29,90 ;) Na pewno tak jest jak sie do nich przenosisz, bo to robilem 1,5miecha temu i wlasnie dlatego wybor padl na play, po nastu latach z Orange..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Elu, tylko wtedy placisz 9,99 jak pamietam przy tym.. A za nielimitiowane do wszystkich jest 29,90 ;) Na pewno tak jest jak sie do nich przenosisz, bo to robilem 1,5miecha temu i wlasnie dlatego wybor padl na play, po nastu latach z Orange..

Źle piszesz. Przedłużałam umowę siostrze i kozta sa nastepujące:
Nielimitowane rozmowy w Play 10 zł
Nielimitowane rozmowy w Play i sms do wszystkich 15 zł
Nielimitowane sms do wszystkich. 10 zł :)
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Telefony komórkowe

W takim razie MIX rzadzi sie innymi zasadami...
Nie mniej przy abonamencie, bez telefonu za 30PLN masz to co pisalem wyzej.. I to moze byc dosyc kuszace w porownaniu do MIXa jak bys w mixie i tak miala przekraczac 30pln, przy dzwonieniu do innych sieci..
 
Status
Zamknięty.
Do góry