[Inne] Telefony komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zdecydowałam się! Przedłużam umowę bez telefonu. Telefon kupuję na własna rękę. Ba! Już nawet mam wybrany :)
Moi drodzy, od środy będę posiadaczką Sony Xperia L :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zdecydowałam się! Przedłużam umowę bez telefonu. Telefon kupuję na własna rękę. Ba! Już nawet mam wybrany :)
Moi drodzy, od środy będę posiadaczką Sony Xperia L :)

Moja kobieta ma Xperie L ;)
Ładny telefonik z porządnym aparatkiem (8 mega ale robi dobrej jakości zdjęcia), rzadko się tnie (1 GB ramu sobie radzi). Ogólnie napewno lepsza od Xperii E lub M. W dodatku 8 giga wbudowanej pamięci jak w tej cenie to bardzo ciekawa propozycja ;)
Jedynym minusem to bateria która już drugi raz nie wyrabia i trzeba podłączać telefon na noc ale być może to tylko ten wadliwy egzemplarz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Jak tylko będe miała swój (a to już jutro) to na pewno na dniach napsize Wam jak się sprawuje telefonik :)
 

DeletedUser22090

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Mam obecnie Samsung Galaxy Young i jest b.dobry :>
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Widziałam tego samsunga nawet fajny moja siostra go ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Moja bateria wytrzymuje przy normalnym użytkowniu (gry, apki itp.) jeden dzień :(
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

To tak jak mój telefon :( (lg l3 )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

To tak samo jak mój galaxy ace s5830
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Wezcie pod uwage, ze te telefony maja podobna/lepsza wydajnosc niz przecietny komputer w domu 6-7lat temu.. A bateria jednak jest mała i cudow nie ma..
Po za tym co znaczy dzien - od rana do wieczora (wstawnie - polozenie sie spac), czy pelna doba? W wiekszosci to pierwsze niestety..
Moj note 2 trzyma dobre normalnie uzywajac, choc 1,5roku temu potrafil 2-2,5dnia na baterii przezyc, choc pod koniec to byla zabawa majac np. 5% i 2godziny do domu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Pisząc dobę mam na myśli od rana do wieczora, czyli w sumie nie calą dobę :p
Napisze tak: Moja bateria w sony xperia L wytrzymuje 14 h przy częstym użytkowaniu :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

a ja was zaskoczę :)
Mój kruger&matz wytrzymuje średnio 3 dni, przy mniejszej ilości wifi i muzyki potrafi wytrzymać nawet 4-5dni.. całe dni czyt. doby (wykres w ustawieniach) - wcześniej trzymał nawet dłużej bo do tygodnia, n.p w tej chwili mam 8% baterii, telefon wytrzymał jak do tej pory 3d 16g 51m..

Ostatnio zapomniałem go podłączyć na noc i na 5% baterii wytrzymał mi jeszcze do wieczora, przy zwykłym smsowaniu i lekkim korzystaniu z wifi. :) Mój kumpel który jest strasznym fanem tego typu sprzętów, mając S4 nie mógł uwierzyć w moc tej małej, ale wielkiej i cienkiej bateryjki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja osobiście nie rozumiem narzekania na baterie w smartfonach.

Tak długo jak jest w stanie wytrzymać pełny dzień w pracy, co dla różnych ludzi oznacza różnych czas, jest super.
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja osobiście nie rozumiem narzekania na baterie w smartfonach.

Tak długo jak jest w stanie wytrzymać pełny dzień w pracy, co dla różnych ludzi oznacza różnych czas, jest super.

Zalezy jak uzywasz telefonu.. Normalnie uzywam go srednio, ale sa takie dni ze przez jakies 18-22h nie ma mnie w domu, do tego ciagle w ruchu, wiec nie mam jak go podlaczyc, a przewaznie wtedy wiecej z niego korzystam i fajnie by bylo jak by to znosil bez problemu.. Dlatego cenie sobie poczciwa Nokie E52, ktora ładuje srednio raz w tygodniu, przewaznie jak bateria spadnie do 3-4kresek, bo jeszcze zapomne i za 2dni bedzie problem, bo bedzie potrzebowala pradu na juz :D

@GreeN Theme:
Rzuciłem na szybko okiem na owa firme i troche srednie parametry wyswietlacza maja niestety + andek 4.1:/ Choc fakt ze bateria 4Ah to sporo, obecnie mam 3,2Ah i to bylo rok temu mega pojemnoscia..

Tak czy siak - zostaje czekac na rewolucje w bateriach w koncu, bo ta technoilogia, w stosunku do rozwoju reszty elektroniki od paru lat stoi w miejscu niestety :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zalezy jak uzywasz telefonu...

Tak jak się używa telefonu. Dzwonienie w pracy i ewentualnie czasem sprawdzę pocztę jak jestem w drodze. Do tego zawsze mam laptopa przy sobie lub gniazdko do ładowania w samochodzie.

mały edit. I tak czy tak nie zdarzyła mi się konieczność ładowania telefonu w pracy jeśli wziąłem go z baterią na 100% a gadam sporo, bo kontakt z klientami w wielu sprawach tego wymaga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Jakby nie patrzeć, to do dzwonienia są inne telefony:) Osobiście w pracy nie używałbym smartfona, gdybym miał z niego sporo dzwonić, bo to jest nieopłacalny interes. Smartfony to raczej do rozrywki są bardziej użyteczne...

Jak się wie, że będzie się sporo rozmawiać, to nie kupuje się telefonu z ogromnym wyświetlaczem, który zżera sporo baterii...sensu większego takie rozwiązanie nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Nie widzę związku, właśnie o to chodzi, że nie ma żadnego problemu z baterią nawet przy dużych ekranach chociaż osobiście nie widzę potrzeby posiadania takowych, dlatego mój 4s nie rzuca na kolana pod względem rozmiaru.

Rzecz w tym, że jeśli już potrzebujesz coś zrobić: przeglądać internet, zagrać na kiblu a angry birds, odbyć rozmowę widząc drugą osobę czy co tam jeszcze kto chce, to masz duży ekran i wszystko fajniej się robi. W dzisiejszych czasach jednak, gdzie gniazdka są wszędzie a laptopy/ultabooki ma praktycznie każdy narzekanie na czas trzymania baterii jest... hmmm, śmieszny?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No oczywiście, że podładować można telefon wszędzie. Jednak jak się siedzi w biurze i trzeba wychodzić od czasu do czasu, to telefon musi być dostępny cały czas...a nie ładować się co chwilę. Dlatego nie mogę odżałować, że musiałem się pożegnać z moją nokią 6310i :)

Aktualnie pracuję na dwa telefony i nie narzekam. Smartfon do zabawy, a telefon do dzwonienia i smsów.


Komórka jest od tego, że ma być urządzeniem mobilnym, a nie co chwilę być podłączona do gniazdka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zgadza się dlatego nie widzę problemu w ładowaniu telefonu np. przez noc. Wtedy z niego nie korzystam, więc w żaden sposób nie ogranicza to mojej mobilności.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja stosuję podobne rozwiązanie:) Smartfon ładuje się praktycznie co noc jak korzystam z niego często. Jednak przy rozmowach po 3-4h dziennie musiałbym ładować smartfona ze dwa razy dziennie, bo muszę w każdej chwili być gotowy do wyjścia...

Dobra, skończmy temat, bo to jest kwestia gustu i użyteczności tel.
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Telefony komórkowe

I tu sie zgodze, ze smarfon jest bardziej do "zabawy" a zwykly telefon do dzwonienia i ew. smsow.. Bo jednak bawiac sie smartfonem caly dzien (jakies aplikacje, mapy, Ingress), bateria leci blyskawicznie.. A poczciwe E52 potrafi spokojnie 2-3h rozmow ciagiem, bedac podlaczona przez bluetooth do auta zniesc bez zajakniecia i jeszcze po tym pare dni pochodzic..

Choc nie powiem, marzy mi sie smartfon ktory by przy pelnym uzywaniu (aplikacje + duzo rozmow) trzymal 4-5dni minimum.. Szczegolnie ze chcialo by sie czasem na urlopie w dziczy odpalic np. Endomondo i zanotowac codzienna trase wedrowki, gdy gniazdko sie widzi raz na tydzien :D

@DonBeker:
Patrzylem wlasnie ostatnio za tym klasykiem - 6230i - sa na portalach aukcyjnych w granicach 100-150pln po pelnej regeneracji.. Wiec kuszaca opcja by kupic i miec telefon do dzwonienia ktory ladujesz raz w tygodniu :D nie wiem czy nie bede takowego kupowal sam, jak obecny umrze smiercia naturalna..
 
Status
Zamknięty.
Do góry