[Inne] Telefony komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Chyba sobie kpicie tutaj...używam S III, a znajomy S V i jakoś żadnych problemów nie mamy ze ścinaniem się telefonów...a Grepo działa bezproblemowo. Nie wiem, skąd Wam się taka, a nie inna opinia urodziła...
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Chyba sobie kpicie tutaj...używam S III, a znajomy S V i jakoś żadnych problemów nie mamy ze ścinaniem się telefonów...a Grepo działa bezproblemowo. Nie wiem, skąd Wam się taka, a nie inna opinia urodziła...

Nikt sobie kpin nie robi,poczekaj jeszcze trochę i się przekonasz.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Hehe ja akurat mam lg l5 i w sumie już chyba 2 lata go posiadam, póki co wsio działa::D Choć mnei i tak nikt nie atakuje heh:d


E: Post 1900:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Nikt sobie kpin nie robi,poczekaj jeszcze trochę i się przekonasz.

To kiedy ten telefon ma się zacząć psuć? Półtora roku mój wytrzymuje bez żadnej awarii i zwiech. Kumpel S5 kupił w dzień premiery przesiadając się z S3 i słowa narzekania z jego ust nie słyszałem.

Także nie demonizuj tutaj Samsungów. Telefony tej firmy, to była jedna wielka porażka. Smartfony od nich, to już zupełnie inna bajka, a mam już trzeciego. Pewnie następnego nie kupię, bo zamierzam sprawdzić "legendę" wielkości Iphona i przekonać się co ludzie w nich widzą:)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Telefony komórkowe

To kiedy ten telefon ma się zacząć psuć? Półtora roku mój wytrzymuje bez żadnej awarii i zwiech. Kumpel S5 kupił w dzień premiery przesiadając się z S3 i słowa narzekania z jego ust nie słyszałem.

Także nie demonizuj tutaj Samsungów. Telefony tej firmy, to była jedna wielka porażka. Smartfony od nich, to już zupełnie inna bajka, a mam już trzeciego. Pewnie następnego nie kupię, bo zamierzam sprawdzić "legendę" wielkości Iphona i przekonać się co ludzie w nich widzą:)

Przeczytaj mój post jeszcze raz:)

Pisałem o aktualizacji androida,a nie o tym że się psują:)
Mam LG 4xHD i jest to najlepszy fon z LG(nie wliczam nowych jak LG G3) i przez brak aktualizacji androida mam problem z powiadomieniami. Twój ma nowszego androida i wszystko Ci działa.Jeszcze kilka aktualizacji mobilnego grepo może spotkać Cię to samo,chociaż mam nadzieję że nie:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No nie wiem, u mnie się Android na bieżąco aktualizuje. A jak się sam nie zaktualizuje, to sam go aktualizuję...ot, takie cuda:)

A ja odnosiłem się także do postu Droxy, który pisał/która pisała, że nowe Samsungi się ścinają...czego osobiście nie doświadczyłem jeszcze. Ale pewnie jak ktoś naściąga pełno różnych aplikacji/gier i zapcha pamięć telefonu, to będzie przycinał od czasu do czasu...a usuwać to potem też trzeba z głową, bo sporo śmieci w telefonie zostaje po niektórych aplikacjach/grach.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Hehe nie zawsze ma się też wenę na usuwanie ich:D Ja osobiście mój telefon mam zapchany trochę a jakoś nie lubię nic z niego usuwać, mimo, że przez to może mi się ścinać co często robi:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

będę zmieniała telefon. Zamierzam wydać około 600 złotych, macie jakieś propozycje?
Czego oczekuję: dobrego aparatu (tył i przód), dużej pamięci, Androida (4.0 wzwyż), nie muszę dodawać, że ekran ma być dotykowy i w miarę duży, jednak nie za duży, bo nie chcę, aby wyginał się jak iphon :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Kup se tableta z funkcją telefonu:D Będzie spełniac prawie wszystkie wymogi:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Mojej młodej by się spodobał :D
Ale przypałowo wygląda rozmawianie i do kieszeni sie nie zmieści :D


heheh peirwszy lepszy który mi się spodobał:d

653495_10_f.jpg


Fajnie by się ludzie na Ciebie patrzyli gadającą przeztakie cuś dość spore:D

Po co chować do kieszeni?:D szpanować jedynie z takim czymś trza:D


[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

heheh peirwszy lepszy który mi się spodobał:d

653495_10_f.jpg


Fajnie by się ludzie na Ciebie patrzyli gadającą przeztakie cuś dość spore:D

Po co chować do kieszeni?:D szpanować jedynie z takim czymś trza:D


spartaker, nabijasz se posty?:D:D Już i tak masz ich sporo trochę:D

ja?

[ciach]
a niektóre tablety są wielkości telefony lub niewiele większe

ale dawno nie oglądałem niczego bo nie bede kupywał
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Jak oceniacie orengowskiego ZTE Rono?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Jeżeli chodzi o telefony to miałam przez długi czas LG w sumie od kiedy pamiętam.... Ostatni mój model to LGe460 i nie polecam - masakra! Zmieniłam na IPhone 6 i nie narzekam - jeżeli ktoś ma spory budżet to mogę śmiało polecić ten telefon. W sumie jedna wada, to, to, że brakuje jeszcze w tym telefonie wejścia na karte sim - ale przy 64gb pamięci niepotrzeba :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

haha ile takie coś kosztuje w takim razie?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Mi udało się kupić, nieużywanego, w kolorze białym, 64gb pamięci - prosto z komisu za 3100 zł :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Telefony komórkowe

W sumie jedna wada, to, to, że brakuje jeszcze w tym telefonie wejścia na karte sim - ale przy 64gb pamięci niepotrzeba :p

Tiaa...po co Ci w telefonie karta SIM, no po co? Przecież telefon już nie służy do dzwonienia, tylko dla szpanu i lansu
smiley_emoticons_biggrin.gif



PS: iPhone ma wiele innych wad i "cudownych" rozwiązań, które nie zachęcają do kupna tego telefonu...choć przyznać trzeba, że jak ktoś jest fanem, to jak najbardziej warto polecić. A jak ktoś chce się przenieść z Androida, a do tego nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tym, to może się trochę pomęczyć.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Hehe:D jak dla mnie to za duży wydatek:D Starczy mi póki co nowy laptop:D A telefon i tak jeszcze mam trochę na umowie, więc mi z tym nie spieszno. Choć w sumie nie rozumiem jak coś może się nazywać telefonem jeśli nei ma karty sim:D
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Wie ktoś czego nie moge pobrać apki grepo? Wymaga ona 47mb a mam wolnego 81mb ii wyskakuje błąd, że za mało wolnego miejsca.
Mam Sony Xperie E 1505
 
Status
Zamknięty.
Do góry