1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Legalny] ThankYouTools

Dyskusja w 'Nieaktualne skrypty' rozpoczęta przez użytkownika 88tod88, 9. Kwi 2015.

1. Potusek

Potusek

Odp: ThankYouTools

Nie znasz go, bo biedny w cieniu stoi (a może dla wygody, a mnie na słońce wystawia :confused:), a jest równorzędnym współautorem GRCRT. Jego zrealizowane pomysły to m.in. informacja o buncie i moduły ABH i TSL (bliższe info na naszej stronie).
    Generalnie "lista rzeczy" będzie realizowana, a zdrowa konkurencja zawsze przydatna i motywująca.
    Quack, Dio, czy nasz skrypt pokrywają różne obszary, a czasami się nawet nakładają, ale przeważnie u użytkownika wygrywa lepszy. To użytkownik decyduje, którego skryptu chce używać.
    Jest sobie taka NK - wypisz wymaluj kopia GRCRT, może trochę pozmieniana, dodane kilka rozwiązań od Quacka i Dio, jednak to kopia. Są użytkownicy, którym odpowiadają fajerwerki krecika, a są tacy którzy nie mogą na to patrzeć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nasz serwerek właśnie przechodzi test obciążenia realizując zapis ustawień użytkowników, dodatkowo obciążony komunikacją SSL :(

2. 88tod88

88tod88

Wypuściłem właśnie nową wersję skryptu (1.3.0) a w niej między innymi:
    (Zaktualizowany pierwszy post)

- Dostosowanie jednej wspólnej wersji dla wszystkich przeglądarek (testowane na Chrome, Firefox, Opera oraz Safari)
    - Poprawione rozróżnianie wielkości liter w nazwie graczy (teraz "GrAcZ" i "gracz" traktowane jest jako jedno i to samo)
    - Przystosowanie skryptu do wspierania różnych wersji językowych. Aktualnie dostępne są:
    # polska
    # angielska (domyślna przy braku danej wersji)
    # hiszpańska (Google Translate, więc pewnie kulawe tłumaczenie)
    # niemiecka (Google Translate, więc pewnie kulawe tłumaczenie)
    - Automatyczne dzielenie tabel na mniejsze części w przypadku przekroczenia maksymalnej liczby graczy (a tym samym max. liczby znaków "[") możliwej do wyświetlenia na forum.

Wersje językowe ustawiane są automatycznie zależnie od świata (testowane na światach en83, es49, de72). Jeśli ktoś jest chętny pomóc w tłumaczeniu, poprawić obecne lub dodać kolejne wersje bardzo proszę o kontakt na PW :)

Do poprawki / dodania:
    - Nadal występuję problem jeśli po raz pierwszy dodajemy do listy gracza z innymi wielkościami liter niż w grze. W tym wypadku przypisywany jest błędnie do -- bez sojuszu --
    - Dopisywanie pozostałych graczy (nieposiadających żadnych plusów) do list poszczególnych sojuszy z ilością 0 plusów
    -Numeracja graczy

Ostatnio edytowane: 18. Kwi 2015
  3. 88tod88

88tod88

Wypuściłem nową wersję z drobną poprawką, bez której przy szyfrowanym połączeniu https:\\ skrypt nie ładował się lub działał niepoprawnie :p

4. mustang5

mustang5

Nie ogarniam tego.
    Trzeba tabelke zrobic?
    Trzeba miec uprawnienia moda do tego?
    Wytlumaczy ktos jak dziecku?:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Juz ogarniam,nie widzialem tej ikonki od skryptu:)

5. Odp: ThankYouTools

od dluzszego czasu skrypt nie dziala mi na zadnej przegladarce FF, Opera, Chrome :/

6. DonBeker

DonBeker

Odpaliłem skrypt (normalnie nie korzystam, bo świat na wymarciu i nawet buntów nikt nie wbija) i widzę, że coś jest nie tak. Jak się wejdzie w jakiś temat, to ten przycisk "lista graczy" jest widoczny, ale tak jakby od razu uciekał do prawego, górnego rogu i znikał. Sam generator wydaje się jednak działać...

7. 88tod88

88tod88

Ze skryptem dzieje się to samo co działo się z procentowym wysyłaniem surowców w DIO-Tools. Niestety ze względu na pracę chwilowo nie mam kiedy przysiąść do tego. Jeśli w następny weekend nie wyruszę na grzybobranie postaram się poprawić.
    Właściwie to nie poprawię tego skryptu tylko wypuszczę inny (w większości gotowy) z kilkoma funkcjami, o których już wspomniałem gdzieś na forum m.in.:

Także prosiłbym o troszkę cierpliwości ;)

8. DonBeker

DonBeker

No i pięknie. Czekać będziemy niecierpliwie :)

PS: Wrzuć na forum info o przejściowych problemach ze skryptem zawsze...bo potem takie niepotrzebne rozkminy będą:)

Do góry