The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

  • Rozpoczynający wątek Bóg Słońce
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

ten temat chyba do kasacji .nieaktualny szkoda na niego miejsca na forum ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Póki co za mało wody upłynęło, zobaczymy za kilka dni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

zastanawiam się ile wspólnego to TBC ma z oryginalnym TBC ze świata RHO bo tak przeglądam listę członków i ani jednego znajomego nicka a jak na początku wszedłem obejrzeć sojusz to mnie przerażenie ogarnęło kiedy mieli jeszcze odrytą listę paktów :((((((((((((((((
nazwa chwytliwa... ale to nędzna kopia oryginału z RHO
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

zastanawiam się ile wspólnego to TBC ma z oryginalnym TBC ze świata RHO bo tak przeglądam listę członków i ani jednego znajomego nicka a jak na początku wszedłem obejrzeć sojusz to mnie przerażenie ogarnęło kiedy mieli jeszcze odrytą listę paktów :((((((((((((((((
nazwa chwytliwa... ale to nędzna kopia oryginału z RHO
Zapewniam Ciebie, ze nie ma nic wspolnego. Niestety :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

nazwy powinny być w jakiś sposób objęte prawami autorskimi bo to skandal że jakiś leszczyk który gdzieś coś widział wyciera sobie mordę cudzym trudem pomysłem i opinią :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

nazwy powinny być w jakiś sposób objęte prawami autorskimi bo to skandal że jakiś leszczyk który gdzieś coś widział wyciera sobie mordę cudzym trudem pomysłem i opinią :(


dokładnie tak właśnie dlatego trzeba zastrzegać sobie nazwy sojuszu w prezentacji jak i na profilu sojuszu tak i na forum ogólnym ;)

SGP SGP SGP'eeeeeee :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

przepraszam ale wczoraj rozmawiałem z artem jednym z założycieli TBC z RHO i to on założył obecne TBC tyle że świat dla niego za wolny :) i zrezygnował więc chyba nie będę się już czepiał :) tylko szkoda że nie ma tu tego wariactwa co na RHO niestety nie było nikogo kto mógłby poprowadzić TBC w stronę topki :)
 
Do góry