The Forest

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Ktoś zna? polecam, świetna gra, obecnie jest wersja testowa, a wydana ma zostać dopiero w listopadzie :) Myślę że poradzicie sobie z pobraniem najnowsza wersja 0.21, ale jak by ktoś potrzebował pomocy, linka piszcie na pw. gra zajmuje tylko około 1gb a jest naprawdę dobra również pod względem grafiki.

opis
Pierwszoosobowy horror FPP z elementami survivalowymi. Tytułowy las jest w pełni dynamiczny - pogoda ciągle się zmienia, a rośliny rosną i więdną, do tego dochodzi cykl dobowy oraz symulacja przypływów i odpływów.
Na wyspie umieszczono również rozległy system podziemnych jaskiń i łączących je tuneli. Musimy ścinać drzewa, aby uzyskać drewno na opał lub jako budulec schronienia, konieczne jest także szukanie pożywienia, polowanie na zwierzęta oraz uprawa roślin.
W dzień jesteśmy relatywnie bezpieczni - jedyne zagrożenia wiążą się z przetrwaniem na wyspie - za to w nocy czasami musimy odpierać ataki kanibali.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: The Forest

Próbowałam kilka miesięcy temu, ale najwyraźniej mam za słaby komputer :D Niestety grafika zaczęła strasznie szaleć i gra nie chciała działać płynnie. A szkoda, bo oglądałam kilka let's playów i bardzo przypadła mi do gustu, kanibale robią wrażenie i można się w niektórych momentach nieźle przestraszyć ;)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: The Forest

Oglądałem troche u Isamu. Bardzo fajna gra :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry