The Simpsons

  • Rozpoczynający wątek Rezosan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Simpsons-mafia.jpg
Witam,
ten temat jest w celach stricte informacyjnych.
Po pierwsze co do zasady nie rekrutujemy graczy nie znanych nam z innych światów.
Monolit sojuszu stanowi zgrana ekipa ze świata Lambda, która zaznała smaku zwycięstwa (Top1, top1 agr, etc etc), a zarazem spotkała się z przeciwnościami losu.
W myśl zasady co Cię nie zabije, to Cie wzmocni, staliśmy się jeszcze silniejszą machiną wojenną.

Naszą przewagą nad większością sojuszów jest prosty fakt, że znamy się od kilku, a w wielu przypadkach od kilkunastu miesięcy, dzięki czemu potrafimy działać zespołowo i wiemy czego możemy od siebie wymagać.

Jak napisałem powyżej nie rekrutujemy "co do zasady", lecz jesteśmy otwarci na wybitne jednostki, które wstępując w nasze szeregi wniosą coś do sojuszu (liczymy, że takich osób może być od 5-10), dlatego jeśli uważasz, że nadajesz się, możesz napisać podanie z krótką charakterystyką siebie i swojego sposobu gry (najlepiej w grze jako pw do "Rezosan).

W wypadku paktów piszcie do "larosse, pozostałe sprawy na pocztę założyciela.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: The Simpsons

ja dam 4/10, obrazek nie jest aż tak zły :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: The Simpsons

ten temat jest w celach stricte informacyjnych.

Czy to oznacza, że... ta prezentacja nie jest prezentacją?

W takim przypadku nie rozumiem po co to wkleiłeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Simpsons

A ja napisze ze ta prezentacja jest wręcz beznadziejna i żaden normalny gracz po przeczytaniu takich bzdur napewno do Was nie napisze ;)
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: The Simpsons

prezentacja beznadzieja ale obrazek nawet fajny 2/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Simpsons

Dokładnie, to nie jest prezentacja, to jest informacyjna ulotka niejako.
Chodziło o to, żeby przedstawić się na samym początku i tyle. Kilka zdań, same konkrety.
Jeśli ktoś już z nami grał to, żeby wiedział, że my to my:D
O ile dopadnie nas demencja i zmienimy podejście zaczynając rekrutować kogo popadnie (jak to czynią niektóre sojusze nie chcące uchodzić za masówki) to obiecuje, że odpicujemy prezentacje;]
Reasumując nie musicie się tak napinać, bo nie szukamy nowych graczy na tą chwilę.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: The Simpsons

hahaha ulotka, nie prezentacja
4/10 za obrazek
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Simpsons

Z tego co wiem to jest dział "Prezentacje sojuszy", ale dobra nie będę się czepiać xD
Za logo 4/10 :D
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: The Simpsons

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry