the-west

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gra TW tez jest to gra InnoGames.. zachecam tych co graja o wypowiedzi :D wiem ze pare znajomych z tw znajdzie sie i tutaj :D
 

DeletedUser

Guest
Grałem w westa fajna, jak kto lubi, ale mnie się po jakimś czasie znudziła.
 

DeletedUser

Guest
The West to najlepsza gra :p

Szczerze? Grepolis może się schować :D Ciekawe, czy przybędą tu jacyś admini z TW...
 

DeletedUser

Guest
Fajnie :)

Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 10 znaków.

JEST!!! Już nie trzeba 15 :D
 

DeletedUser

Guest
no widzisz mic222, teraz sie nie musisz meczec z 15 :D:D heh, Gah jest wszedzie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe, czy przybędą tu jacyś admini z TW...

OT
Nie sądzę :p

Co do TW, gra zupełnie z innej beczki niż Grepolis. Szczególnie polecam osobom z troszkę mniejszą ilością czasu na klikanie. Przy zakupionym premium automatyzacja, można de facto raz na dobę się zalogować.
 

DeletedUser

Guest
co do premki to prawda.. :D choć z drugiej strony to nie zupełnie tak musi być, bo przykładowo ja zaglądam co chwile jak mam czas, często z zupełnej ciekawości :D:D
 

DeletedUser

Guest
Szczególnie raz dziennie w TW można klikać podczas bitew o forty ;) Poza tym automatyzacja nie pomaga w pojedynkach.

Jak widać sporo tu admnów z TW :D
 

DeletedUser

Guest
co do premki to prawda.. :D choć z drugiej strony to nie zupełnie tak musi być, bo przykładowo ja zaglądam co chwile jak mam czas, często z zupełnej ciekawości :D:D

Wiesz... ja siedzę cały czas praktycznie mimo że mam premium :p
Chodziło mi o to bardziej, że nie trzeba pilnować zbytnio gry. Najwyżej nas ktoś uśpi i w sumie na tym się kończy kara za naszą niedbałość o postać... no z miasta nas pewnie wyrzucą jak czerwoną kropkę dostaniemy, ale to już bardziej sprawa graczy niż mechaniki gry. Gra spokojna, bez ciśnień jak ktoś chce (nawet na fort można iść offline) a jak ktoś chce to może sobie aktywnie wojować cały czas praktycznie z przerwami na odnowienie motywacji. Dla każdego coś miłego.

//
Szczególnie raz dziennie w TW można klikać podczas bitew o forty ;) Poza tym automatyzacja nie pomaga w pojedynkach.

Ja gram na s4 praktycznie ustawiając prace tylko i jakoś leci. Na forty się stawiam zazwyczaj, najczęściej offline jestem, no trudno, ale jestem i jako posiadacz sporej ilości HP robię za mięso armatnie (zawsze te parę tysięcy życia mniej odebrane tym co są online a i dmg jakiś tam wyciągnę też zawsze). W pojedynkach to fakt, nie biorę aktywnego udziału, zbieram jedynie XP jak mnie ktoś zaatakuje i przegra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc to miałem automatyzację z zadania i trochę mi to pomogło(bo expiłem też w nocy :D)

Konto premium jest jednak trochę za drogie. Wraz z rozwojem gry mozna by obniżać jego cenę(nie dużo, minimalnie) bo pewnie i tak już sporo zarobiliście na KP.
 

DeletedUser

Guest
Tak się składa ,że sąsiaduję z Onfu na wyspie ,i na dodatek jesteśmy obok siebie...:D
Ja na T:W wchodzę z ciekawości zazwyczaj...
P.S.Idę bo mi się zaraz handel z wioskami na Gammie skończy...
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że jest tu niezła elita z TW. No tak to już jest jak jedna gra to mało :p
 

DeletedUser

Guest
Wiesz... ja siedzę cały czas praktycznie mimo że mam premium :p
Chodziło mi o to bardziej, że nie trzeba pilnować zbytnio gry. Najwyżej nas ktoś uśpi i w sumie na tym się kończy kara za naszą niedbałość o postać... no z miasta nas pewnie wyrzucą jak czerwoną kropkę dostaniemy, ale to już bardziej sprawa graczy niż mechaniki gry.
wiem o co ci chodzilo.. w tej grze czy w plemionach tez nie trzeba zbytnio pilnowac bo dasz sobie kolejke budowania i czekasz.. wiadomo na poczatku siedzisz czesciej bo budynki buduja sie pare min ale zobaczycie pozniej jak beda budowac sie po kilka lub likanascie godzin.. wiem bo gralem troche w plemiona :D a i tez czesto sie dlugo czeka na surki azeby wubodowac chociaz jeden budynek :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry