Tibia

  • Rozpoczynający wątek Dammirus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
xDD Wiem że większość z was powie "Jaki głupek gra w Tibię ? " Lub coś w tym stylu jeżeli masz zamiar tak napisać to ... lepiej nie pisz wcale :)

Ale teraz na serio kto gra w tibię i na jakich serwach ja :
- Arcania 11lvl rookstayer nick : "Lord Paulisthin"
- Refugia 21lvl knight nick : "Dammirus"

A wy ? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Antica ek 127 lvl :cool:
gram w to cholerstwo od 2004 roq - masakra
c05a19c8c324aeedm.gif

To gorszy nałóg niż palenie
595a72b807293684m.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie grywam w Tibie ale z ciekawości spytam. Jakie skille i w czym?
 

DeletedUser

Guest
Jakies 7 lat temu (albo wiecej) mialam 4 miesieczna przygode z Tibią :D straszna masakra..
ale to cieniasy jestescie jak gracie tyle czasu i takie lvle :p ja po 3 miesiacach mialam 40 :p a pozniej wojna i mi sie odechcialo grac jak przy jednym zabiciu trace umiejetnosci na ktore trzeba bylo pracowac tydzien..:/ nastepnie skonczylo sie tak ze jakiemus dziecku co rodzicom kase z pod dywanu kradnie kupilo ode mnie konto za 250 zl :D
 

DeletedUser528

Guest
A o co w tej grze chodzi?
Powiedzcie coś więcej o niej.
 

DeletedUser77

Guest
Ja obecnie wbijam tylko czasami aby pogadać ze znajomymi, no chyba że mnie wyciągną aby pograć trochę razem z nimi, ale samemu już mnie nie ciągnie ;)
Obecnie posiadam jeszcze pozycję Senior Tutora :D
Mam zaledwie 50 lvl Palkiem na Pacerze i kilka innych mniejszych poziomów ;)
 

DeletedUser

Guest
No chyba ze odłączą ci Net w trakcie gry,
To wtedy wpadasz w szał i biegasz z krzesłem po mieszkaniu
 

DeletedUser

Guest
Wiem jak trudno rzucić palenie, co by było z Tibią..
Dlatego nie gram i jakoś mnie nie ciągnie.
 

DeletedUser

Guest
Nie Polecam takich gier .. Nie ma się czasu na nic .. Wiem co czują ludzie którzy nie mogą oderwać się od tego dziadostwa !!!! Nie POLECAM ; metin2 & Tibia !!!
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie każda gra uzależnia, zależy tylko jak bardzo dany gracz zacznie żyć grą. Równo mocno można się uzależnić od Plemion, OGame, Ikariam jak i Grepolis itp.
 

DeletedUser

Guest
Valoria:

Ban za Botowanie:
93EK
50ED
65RP


Teraz gram palkiem też na Valorii


Galana:
40 Sork ale tam tylko ostre PK na szwedach xD

Dolera:
Kiedyś dawno dawno jak zaczynałem to wbiłem tam ja wiem z 40-50 lvl ms'a ale że później się cała moja ekipa na Valorie przeniosła to poszliśmy tam tyrać ludzi xD



A co do samej gry to może grafa nie jest zniewalająca i moze nieba nie można zobacyc ale mimo wszytsko ma klimat i nikt mi tego nie odmówi... Po za tym dzieki tibii nauczyłem się Anglika róznych słówek itp których za chorobe bym nie poznał na ""lekcji"" no i maturka podstawowa i rozszezona na 100% z anglika poleciała xD
A teraz zaczynam się hiszpańskiego uczyć też przez tibie
 

DeletedUser

Guest
Mój brat gra i na moim komputerze cały czas tibia włączona i przychodzi i sprawdza jak mu bot śmiga. W ogóle jak można grać w gre z botami?
Albo gram i sprawdzam sie jak mi idzie w tej roli albo nie gram w ogóle bo to już na prawde marnowanie czasu jest.
 

DeletedUser

Guest
Zagrałem w to kiedyś z ciekawości. Jak dla mnie to strasznie słaba gra, odinstalowałem po tygodniu.
 

DeletedUser

Guest
dawno temu gralem w to, trwalo to jakis rok...
I powiem szczerze ze skonczyc z tym bylo latwo :)

Gra ma to cos, co zatrzymuje gracza i nie mowie o uzaleznieniu
 

DeletedUser

Guest
ja nie gram, ale moji kumple grają i to co robią jest żenujące! grając w gałę co chwile słyszę jakieś exp, słordy inne slangi z tibii! jak ktoś strzeli gola zaraz słyszę: który masz level? "rzal.pl" i tyle :p
 

DeletedUser

Guest
xD

Ja aktualnie gram :D

Pierwsza postać:
Nick: Granat
Profesja: Paladyn
Lvl: 53
Skille: 74/44
Server: Saphira

Druga postać:
Nick: Knight Zather
Profesja: Knight
Lvl: 23
Skille: 65/62
Server: Magera

Pozdro :D
 

DeletedUser

Guest
Jakies 7 lat temu (albo wiecej) mialam 4 miesieczna przygode z Tibią :D straszna masakra..
ale to cieniasy jestescie jak gracie tyle czasu i takie lvle :p ja po 3 miesiacach mialam 40 :p a pozniej wojna i mi sie odechcialo grac jak przy jednym zabiciu trace umiejetnosci na ktore trzeba bylo pracowac tydzien..:/ nastepnie skonczylo sie tak ze jakiemus dziecku co rodzicom kase z pod dywanu kradnie kupilo ode mnie konto za 250 zl :D

Skoro padlas to znaczy ze to byl war nie na twoj lvl albo po prostu nie ogarnelas jeszcze tego.
 
Do góry