Tibia

  • Rozpoczynający wątek Dammirus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja gralem ale nie na rl tlyko na ots exp x10 fast atk, pod tibie 7.6. Niemiecki serwer o nazwie Tibiafun.net. Ogolnie fajnie sie gralo dopoki jak to na ots koles w kilka dni po restarcie charow wbil okolo 1000lvl i 160 mlvl:confused: a ze mial kolege gm'a to sie wyjasnilo co i jak, no i serwer stracil grywalnosc.


A tak wogole to gralem na rl 3 lata i nie uwazam zeby to byl nalog, bo poprostu majac 137 albo 127 (nie pamietam doladnie) poprostu przestalem grac bez zadnych problemow
 

DeletedUser

Guest
Tibia jest fajna, ale każdą gre można ulepszyć ;)
Mowa o OTS'ach, fajne są te z exp-ratami (np. 1-50lvl - exp x100, 50-100lvl, exp x70 itd.).

Za to najlepsze to OTS'y to: Naruto, DB, Bleach, Power Rangers (nie żartuje xD) i innych mang :D

Na rl nie miałem takich osiągnięć jak tutaj niektórzy, tylko 34lvl palek.

Squnqs: Tibia ma takie zabezpieczenia, że postawisz bota na godzine, dwie i niema sznas, żeby tego nie wykryli :p
 

DeletedUser

Guest
grałem w te gre i jedno mam do powiedzenia durna durna gra
ona jest taka głupie rze [cenzura] i to tak właśćiwie myśle otej grze
14 lvl i zgubiłem gdzieś się i wszystkie pochodznie mi się wypaliły :(:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dobre słowa dobre słowa koleś ta tibia to istne badziewie polecam dbko
wrazie czego to wejdzicie na dbko.net i tam macie tom strone :D:D:D


ps.Uwarzajcie bo ta gra bendzie wielkim i twardym ożechemdo zgryzienia
a i pamiętajcie wbicie 20 lvl uciekajcie bo dedają od 20 lvl nara:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
spoko gierka stare czasy ale wcale nie trudno z nią skończyć
 

DeletedUser

Guest
Też kiedyś grałem jak byłem młody to wersja była jeszcze chyba 3.00
Zauważyłem, że ta gra jest niebezpieczna wciąga jak narkotyk seryjnie wiedziałem co robi z innymi ludźmi. Więc dlatego postanowiłem skończyć z tibią.

Zgadzam się z DominKKS wcale trudno nie było z ni ą skończyć.
 

DeletedUser

Guest
Ja gram :) Na thorii mam 125 ED, 84 MS, 60 RP :) I na silverze 55 MS:p Jak chce ktos zobaczyc to nick: Nieuchwytny Uchwyyt :)
 

DeletedUser4006

Guest
Ja zacząłem grać na Solerze. Mały lvl, szukam ekipy;D
 

DeletedUser

Guest
grałem w te gre i jedno mam do powiedzenia durna durna gra
ona jest taka głupie rze [cenzura] i to tak właśćiwie myśle otej grze
14 lvl i zgubiłem gdzieś się i wszystkie pochodznie mi się wypaliły :(:(

Taka durna gra a jednak zdążyła ci wybić z głowy "ciałą ortografiję".

Na rl grałem 14 knight (zerwałem, oddałem konto na czele dobroczynne) i przeszedłem na najbardziej popularnego OTS'a w polsce - Armia Podkarpacki OTS (prawie jak real - exp x2) mam/miałem (niewiem czy usuneli konto) palladyna 127 poziom i rookslayera na 33. (Sorka 40 poziom - tylko zabijanie ;p i drugiego pala 27 )

Konto w sumie warte 600-700 zł

@ Zaczynałem od tibi 7.1 i skończyłem na 7.6 (WERSJA 7.6 wymiata) i grałem na APO też na 7.6
 

DeletedUser

Guest
Ja gram W tibie Ale Nie na Rl grałem Troche na rl Ale mi sie znudzilo ;D
 

DeletedUser18155

Guest
Odp: Tibia

Oooo...! wyciągam z lamusa :) kiedyś się grało, ale bardziej jako komunikator GG, czyli gra dla znajomych :) Gadu Gadu też brak grafiki a pogadać można:) do tej pory sentyment przez poznanych ludzi w tej grze.
co do lvl... były jakieś tam 100+ ;p - lata ~2003
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Tibia

O, TiSu, ty też? :D

Grałam jakoś w okolicach 2003-2006, skończyłam, gdy poznałam Plemiona ;) Około 2 miesiące temu założyłam konto i od czasu do czasu gram w Tibię dla relaksu, może kiedyś uda mi się dobić do ponad 100 poziomu i spełnię marzenie z dzieciństwa, by przejść annihilatora :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tibia

Mój nick ten sam. Nie podoba mi się gra Tibia , jest głupia. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tibia

Nigdy nie grałem, nie gram, i nie zamierzam grać.
 
Do góry