Titan Quest

  • Rozpoczynający wątek Seba2pl
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Uwaga!
Proszę nie edytować posta bo to gra do kupienia a nie taka jak np: margonem.

To link do tej gry:


[Kliknij Tutaj]

No to na początek info o grze:


Dostępna w sprzedaży: TAK (od 13 marca 2008)

Sugerowana cena wydawcy: 59,90 zł

Gatunek: akcja / RPG / fantasy

Kategoria wiekowa: od 12 lat

Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Nośnik i ilość: 2 DVD

Wydanie / seria: Platynowa Kolekcja






Opis i cechy:

Titan Quest to bardzo ciekawe połączenie gry akcji z elementami fabularnymi. Gracz przenosi się w czasy starożytnego świata, gdzie mityczni tytani uciekli ze swojego wieczystego więzienia i zaczęli siać zniszczenie na Ziemi. Powstrzymanie ich i ponowne uwięzienie to główne zadanie gracza, który wciela się w postać herosa. Produkt oferuje aż 28 klas postaci. Użytkownik sam ją ustala wybierając 2 z puli 8 cech takich jak: walka, obrona, ziemia, burza, podstęp, łowiectwo, umysł i natura. Połączone razem tworzą indywidualną klasę, a zatem prawie nieograniczony rozwój postaci. Do uzbrojenia dostępnych jest ponad 1000 legendarnych przedmiotów zdobywanych w trakcie gry. W podróży przez mityczny świat gracz napotka na swojej drodze nie tylko mityczne potwory, związane z odwiedzanymi lokacjami, takie jak meduzy, harpie, chimery czy Minotaur, ale także aż 85 różnych bestii różniących się między sobą np. bronią. Ponadto dostępna jest także możliwość gry wieloosobowej dla maksimum 6 graczy w trybie kooperacji. Sprawdź się jako legendarny heros i podążaj ścieżką chwały...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
59 zł?
Można ją kupić za 25-35zł...
Gra nawet fajna :D
 

DeletedUser

Guest
Titan Quest to jedna z moich ulubionych gier, naprawdę polecam ;]
 

DeletedUser

Guest
Grałem, spodobała mi się :p Lubię takie gry.

Pozdrawiam LuksusVS​
 

DeletedUser

Guest
Skoro tak ją lubicie to jak pokonać telkena? gościu wytrzasnął 2 czerwone topory a ja tego nie mam i nie moge grać dalej :mad:
 

DeletedUser

Guest
Super gra tylko niestety już w nią nie zagram z powodu głupiego błędu sprzedawałem stary komputer, a tam była płyta od titan quest w środku :D i się pożegnałem.
 

DeletedUser

Guest
Tak się zapytam, jaki system gry? Biorąc pod uwagę recenzję to raczej odrzucam D20, ale może chociaż SPECJAL? :)
 

DeletedUser7532

Guest
Bardzo fajna gra , na początku wydaje się nudą , potem jest zajefajnie :D
 
Do góry