1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Legalny] TOD-Tools

Dyskusja w 'Skrypty i programy do Grepolis' rozpoczęta przez użytkownika 88tod88, 25. Gru 2015.

1. 88tod88

88tod88

TOD-Tools

Instalacja:

Do uruchomienia skryptu potrzebny jest dodatek do przeglądarki umożliwiający obsługę skryptów:
    [table="width: 500, align: center"]

Tampermonkey
    Greasemonkey
    Nie obsługuje???
    Tampermonkey
    Tampermonkey
    [/table]

Link do skryptu
    wersja: 1.6.5

Instaluj TOD-Tools

O skrypcie:
    Witam, w końcu znalazłem trochę czasu aby poprawić wcześniejszy skrypt i dodać kilka nowych opcji. Skrypt służąy do automatycznego generowania listy aktywności graczy w sojuszu i w znacznym stopniu ułatwiającym prowadzenie działu "Podziękowania".

Dodatkowo skrypt pozwala na oznaczanie kolorami wiadomości na liście w zależności od nadawcy.

Skrypt w prosty i przede wszystkim szybki sposób umożliwia:
    • Tworzenie tabeli z listą graczy danego sojuszu
    • Aktualizowanie ilości "plusów" w tabelach na podstawie zawartości postów z tematu Podziękowania
    • Automatyczne sprawdzanie przynależności gracza do sojuszu i tworzenie osobnych tabel dla każdego z sojuszy
    • Oznaczanie kolorowymi flagami zakładek z wygenerowanymi podziękowaniami dla poszczególnych sojuszy
    • Wyodrębnianie listy BBCode graczy wymienionych w postach na danej stronie tematu (stworzone z myślą o temacie Podziękowań, jednak działa w każdym)
    • Sortowanie stworzonych tabel wg nazwy gracza lub ilości "plusów" zarówno rosnąco jak i malejąco
    • Oznaczanie kolorem niebieskim wiadomości z własnego sojuszu
    • Oznaczanie kolorem zielonym wiadomości z paktu
    • Oznaczanie kolorem czerwonym wiadomości z wrogiego sojuszu
      (informacje o paktach pobierane są automatycznie)
    Generator skraca czas aktualizowania list aktywności z kilku godzin do 5-10 minut (nawet przy kilkudziesięciu nieaktualizowanych postach)

Zrzuty ekranu:
    Uruchamianie generatora

Wygląd głównego okna

Dodatkowa opcja w tematach na forum

Oznaczanie kolorami nadawcy wiadomości na podstawie przynależności do sojuszu (automatycznie)
    [​IMG][​IMG]

Wszelkie uwagi i pomysły bardzo mile widziane, gdyż dają motywację do dalszego udoskonalania skryptu ;)

2. KanioKania

KanioKania Guest

Odp: TOD-Tools

No cóż, o skrypcie się pierwsza wypowiem, już z niego skorzystałam [​IMG] W porównaniu do innych prawie nic się nie zmieniło, raczej ten skrypt jest mały w porównaniu do innych, ale też ciekawe funkcje wprowadza :rolleyes: Tylko mam pytanie, bo nie wiem jak dodać jakiś sojusz do generatora :confused:

3. DonBeker

DonBeker

Mimo wszystko poczekam na "legalizację" kogoś z czerwonych przed uruchomieniem...choć widzę, że to praktycznie poprzedni skrypt z dodatkami, więc to pewnie formalność :)

PS: A co do generatora, to jeśli nic się nie zmieniło, to tam się sojuszy nie dodaje:) Automat wprowadza wszystko z podanych mu danych...czy mnie może pamięć myli?

PS: Więcej napiszę, po testach...pewnie jutro:)

4. 88tod88

88tod88

Tak, to jest dokładnie ten sam skrypt + kilka dodatków. Tak jak pisze DonBeker - nie dodaje się samemu sojuszy, wystarczy wkleić bbcode graczy i skrypt sam automatycznie sprawdzi i przypisze do odpowiedniego sojuszu.
    Shannqa na PW zaakceptowała już skrypt więc lada chwila powinien zostać oznaczony jako [Legalny]

5. Shannqa

Shannqa

Prefiks już zmieniony, możecie śmiało testować skrypt :)

6. 88tod88

88tod88

Jak kogoś denerwują powiadomienia na szybko dodałem opcję ich wyłączenia w swoim skrypcie (zanim zrobi to Potusek lub DIO)
    Dla jasności chodzi m.in. o:

Link w podpisie: TOD-Tools :p

Shannqa lubi to.
  7. Sisi

Sisi

I chwała Ci za to! Nie da się z nimi grać. Przeszkadza to w grze strasznie :)

8. wojtas.

wojtas.

wyłapałem jeden błąd i to bardzo ważny moim zdaniem
    Mianowicie po uruchomieniu programu nie można rekrutować wojsk z opcji zarządcy w danej grupie wojsk.
    Np. tworząc grupę ognie i odpalając rekrutację przez zarządcę nie można nic zrekrutować ,po wyłączeniu programu dział wszystko normalnie.

Ostatnio edytowane: 28. Kwi 2016
  9. 88tod88

88tod88

Dzięki za info, niestety nie posiadam premium więc nawet nie mam jak tego sprawdzić :(

10. Shannqa

Shannqa

Tod, a posiadasz konto na http://zz.grepolis.com? Przy rejestracji dostajesz 500 sztuk złota oraz trochę co miesiąc, jeśli logujesz się regularnie, może w ten sposób mógłbyś przetestować funkcje twojego skryptu po aktywacji premium, jeśli miałbyś czas i ochotę.

11. 88tod88

88tod88

Ok, dzięki za info. Jak będę miał trochę czasu to się zarejestruję i posprawdzam :)

12. 88tod88

88tod88

Wypuściłem właśnie nową wersję swojego skryptu. Teraz zamiast całkowitego wyłączania powiadomień dodałem możliwość znacznego przyspieszenia zanikania - oddzielnie powiadomień o sukcesie i oddzielnie powiadomień o niepowodzeniu. Myślę, że to lepsza opcja. :)

13. DonBeker

DonBeker

Poprawisz wygląd przycisków u siebie w skrypcie? A w sumie, to ich położenie...po ostatniej aktualizacji trochę wszystko na siebie nachodzi.

PS: Choć z drugiej strony, to mając DIO-Tools mamy stary widok w tym lewym, górnym narożniku i wtedy wszystko wygląda ok[​IMG]

14. Kot Felix

Kot Felix

Przy niektórych nickach po wygenerowaniu listy aktywności i wklejeniu na forum nieaktywne jest bb code przy kilku graczach (nie ma reguły raczej przy tym). Jakieś sugestie, co robię źle? ;)

15. 88tod88

88tod88

Na jakim świecie i najlepiej jakie nicki (jak nie tu to PW). Będę miał chwilkę to wejdę i zajrzę co się dzieje.

16. DonBeker

DonBeker

Problem jest bodajże z dwuczłonowymi nickami...nick jest "JanKowalski" to skrypt doda go w bbcode...a jak jest "Jan Kowalski", to już nie. Innych błędów sobie nie przypominam aktualnie, a nie używałem ostatnio skryptu.

17. Kot Felix

Kot Felix

Dokładnie z tym jest problem.

18. 88tod88

88tod88

Poprawiłem problem z dwuczłonowymi nickami graczy. W Chrome po wklejeniu do generatora listy BBCode wygenerowanej za pomocą przycisku na forum gracze ze spacją w nicku przypisywani byli do ' -- Bez sojuszu --'. Teraz powinno być już ok.
    Sorry, że tak późno ale niestety cienko u mnie z czasem.

Podziękowania za pomoc w wykryciu problemu dla Karol1766PL :)

Karol1766PL lubi to.
  19. misieq18

misieq18

88tod88 nie wiem czemu, ale nie działa mi skrypt. w ogóle nie uaktywnia się. Korzystam z mozilli

Do góry