toolbox i alert warner

Status
Zamknięty.
temat dotyczy toolboxa dostepnego na telefon i skryptu na komputer ( alert warner )

Pytanie

moze ktos z gory bedzie tak laskawy i wyjasni na forum tutaj dlaczego w toolbox/ie "alert warner" jest legalny

a na komputerze ten skrypt jest nielegalny :rolleyes:

odbyt13555963379990.gif

niby takie same dzialania maja a jeden z nich jest nielegalny

<ciach>


odbyt13567038685707.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: toolbox i alert warner

ja mam inny problem,chcialby zalozyc kolejne miasto,do tego celu potrzebuje odblokowac slota,niestety nie moge nabic sobie punktow w ataku ,bo jak wysylam atak wrog dostaje alarm i ucieka wojskiem,no i gram tak miesiac i mam tylko jedno miasto!!!
 
Odp: toolbox i alert warner

Jeżeli uważasz, że sygnał o nadciągającym ataku powinien zostać dodany do wersji przeglądakowej lub też usunięty z wersji mobilnej poprzez toolboxa, to proszę zgłoś odpowiednią propozycję w tym dziale: link.
Chciałabym przy okazji zauważyć, że każdy ma możliwość korzystać z obu wersji gry, których funkcjonalność nie zawsze się pokrywa - wersja przeglądarkowa daje za to wiele innych funkcji niedostępnych w wersji mobilnej.

//Shannqa: dodam jeszcze wyjaśnienie. Powiadomienie o atakach w wersji mobilnej jest legalne i zbudowane przez InnoGames. Możliwe, że w przyszłości taka opcja zostanie dodana także w wersji na komputery (dlatego tak jak Slietie, polecam stworzenie tematu w propozycjach i wypowiedzenie się na ten temat). Póki co, użycie zewnętrznego skryptu, który pozwalałby na tego typu powiadomienia, byłoby złamaniem regulaminu gry i prowadziłoby do blokady konta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry