[Legalny] Tools for Grepolis 2.0

Link:
Autor: Quack

Tools for Grepolis 2.0 to potężny skrypt, zawierający takie funkcje, jak:
- linki do statystyk w Grepostats;
- maksymalizowanie gry;
- ilość punktów w Senacie, która zostanie przyznana za budowę danych konstrukcji;
- hotkeye do przeglądów premium oraz opcji w menu;
- przechodzenie między miastami za pomocą strzałek na klawiaturze;
- wypisanie strat z ataków w raportach i symulatorze.

Screeny:

skrypt2.png

Ostatnio edytowane przez moderatora:

lubię placki2

Guest
Odp: Tools for Grepolis 2.0

nic się nie zmieniło a zainstalowałem

Dzieki. Uzywam przegladarki Chrome, mam juz ten skrypt w rozszerzeniah , zaznaczony jako wlaczone ale mi sie nie uruchamia . Mam jeszcze cos zaznaczyc? albo jakos inna czynnosc?. Z gory dziekuje za odpowiedz.

aspaazja

Guest

Na chromie musiałam usunąć całego Tampera, wyczyścić dane przeglądarki i dopiero po reinstalacji skrypt zaczął działać.

No to biorę się do roboty. GRC musiałem zrestartować, bo nie działał. Jak widzę tutaj jeszcze bardziej za to zabrać.

Dzięki za odpowiedź! Mam nadzieję, że zadziała:)

EDIT:

No i proszę:) Jednak wszystko udało się "naprawić" i działa. Wielkie dzięki!

Ostatnia edycja:

No i przestało działać wraz z aktualizacją...da radę naprawić wszystko?!
Uroki twórców dodatkowych skryptów.
Quack jak i ja, co jakiś czas borykamy się ze zmianami w mechanizmie gry, co skutkuje niestety czasowymi problemami.
Nie mamy testerów tak jak Inno, nie posiadamy informacji o zmianach w mechanizmach,, zatem samodzielnie nie mamy możliwości wyłapania wszystkich błędów.
Jednakże, gdy tylko otrzymujemy informację o zauważonym błędzie, staramy się szybko tą niedogodność poprawić.

Wszystko normalnie działa:) Trzeba było wszystko pousuwać i poinstalować od nowa...na szczęście jest ok:)

Po co robić nową wersję, skoro stara bardzo dobrze działa?! Chyba, że jakieś nowe funkcje zostaną dodane:)

Quackmaster

Guest

Hello guys!
Just wanted to let you know that there is currently a new version (2.32.00) available which fixes all the latest problems due to the lates Grepolis updates and the downfall of userscripts.org
Maybe someone can change the links to the script according to this:

Greetings
Quack

(sry for posting this in english but I can's speak polish)

Hello guys!
Just wanted to let you know that there is currently a new version (2.32.00) available which fixes all the latest problems due to the lates Grepolis updates and the downfall of userscripts.org
Maybe someone can change the links to the script according to this:

Quack Toolsammlung
Directlink | Mirror1 | Mirror2 | Mirror3 | Changelog | Github

Greetings
Quack

(sry for posting this in english but I can's speak polish)
dzięki Quack :)

Po ostatniej aktualizacji występuje mały problem z wiadomościami, widoczny na screenie:

Wcześniej, nie było tam tłumaczenie. Było "all", które idealnie tam pasowało w prostokącik. Po przetłumaczeniu tego na język polski wszystko się zlewa i jest niewyraźne. Można powrócić do angielskiego "all", albo coś innego z tym zrobić?

Quackmaster

Guest

Changes since V2.32.00:
  • Island info: Inactivity display added
  • Island info: Player names are changed to links which lead to their user profile
  • Towninfo (Bugfix): Under certain circumstances the inactivity display in reserved towns showed the inactivity of the player who reserved the town
  • Translations: Improvement of BR (by douglasgoclv, ==CrAZyWoW==)
  • Translations: Improvement of DE (by Scav77)
  • Translations: Improvement of ES (by cuervobrujo)
  • Translations: Improvement of HU (by Betagamer)
  • Translations: Improvement of PL (by Tropsy Kretts, Polny Konik)
  • Grepopoints (Bugfix): Fixed a bunch of problems with the special buildings
  • Grepopoints (Bugfix): Under certain circumstances points could be displayed multiple times
  • Hotkeys (Bugfix): Fixed the hotkey to open the cityview
  • Code (other): Quick fix due to the last Grepolis Update
  • Code (other): Another attempt to fix some problems during the start of Grepolis
  • Stats & Scripts list: Added some tools and scripts to the list
  • Reports: Report folders are now sorted alphabetically instead of by their internal Id (disable it in the scriptmanager)
  • Agora: Added additional info to the tab “Outside” to make troop organization easier

Regarding the reported bug in the post above:
There are some issues with buttons and the space needed for the translation. Sometimes it is possible to change the size of the button but in other cases it will unfortunately not fit into the overall design. If you can please try to find another possible translation and commit them in the scriptmanager. In this case however it should be possible to change the size of the button and I will look into that. Have fun with the update!

(Could somebody pls again change the links to the script according to the example above? Some links had to be changed which shouldn't be a problem for future update because I use an URL shortener now)

Lord Fux

Guest

Fajny skrypcik to co wylapalaem na poczatku to:

Kiedy wchodze w raporty i widze ikonki dotyczace filtrów raportów fajny pomysł jednak kiedy zaznaczam filtr dotyczacy czarów niestety raporty nie zaznaczaja sie :( to samo jesli chodzi o szpiegowanie.

Dokładniej kiedy ktoś na mnie rzucił na mnie jakis czar i kiedy moje miasto bylo szpiegowane i owy szpieg nie przebil sie to wlasnie takie raporty nie zaznaczaja sie

cdn.

Kolejna sprawa dotyczy informacji o aktywnosci gracza moim zdaniem to nie powinno byc.... zdecydowanie powinno byc zabronione gracze sami powinni analizowac drugiego gracza i jego momenty pobytu na gp a nie przez to udogodnienie maja jak na dloni pokazane kogo nie ma a kto jest. W propozycjach byl kiedys taki pomysl zeby widac bylo kto jest online a kto nie zostal odrzucony to co tu jest wprowadzone jest podobne powinno byc USUNIETE ZE SKRYPTU

Kolejna sprawa dotyczy informacji o aktywnosci gracza moim zdaniem to nie powinno byc.... zdecydowanie powinno byc zabronione gracze sami powinni analizowac drugiego gracza i jego momenty pobytu na gp a nie przez to udogodnienie maja jak na dloni pokazane kogo nie ma a kto jest. W propozycjach byl kiedys taki pomysl zeby widac bylo kto jest online a kto nie zostal odrzucony to co tu jest wprowadzone jest podobne powinno byc USUNIETE ZE SKRYPTU
Czyli nie powinno być wcale statów, bo wchodzisz na grepolis stats i sprawdzasz gracza i czy mu przybyło pkt czy nie. Tutaj autor ułatwił życie i masz czas gry i nieobecność przeciwnika pod ręką, bez zbędnego klikania w klawiaturę.