[Legalny] Tools for Grepolis 2.0

Lord Fux

Guest
Odp: Tools for Grepolis 2.0

Staty statami ale po statystykach nie wiesz czy dana osoba jest czy jej nie ma a tu definitywnie wiesz i na dodatek wiesz ktora osoba ma urlop i kiedy jej sie zakonczy.

Staty statami ale po statystykach nie wiesz czy dana osoba jest czy jej nie ma a tu definitywnie wiesz i na dodatek wiesz ktora osoba ma urlop i kiedy jej sie zakonczy.
No, a po statach nie zobaczysz czy dana osoba jest czy jej nie ma?- Masz tak samo jak w statach podany dzień od którego gracza nie ma.
Niby gdzie jest coś o urlopie i kiedy jej się zakończy??

Lord Fux

Guest

jezeli widzisz ze owego gracza nie ma 37 dni to chyba wiadomo ze urlop i latwo wtedy policzyc w ktory dzien sie zakonczy itp. a tak to zgadywanie

Juz wiem na jakiej zasadzie ten skrypt moze dzialac zczytuje on przyrosty pkt ataku i pkt obrony i wlasnie na tej zasadzie to dziala. oznacza to ze dany gracz nie uyskal przez x dni pkt ataku albo obrony

jezeli widzisz ze owego gracza nie ma 37 dni to chyba wiadomo ze urlop i latwo wtedy policzyc w ktory dzien sie zakonczy itp. a tak to zgadywanie
Albo jest nieaktywny to po pierwsze, po drugie zawsze może dokupić sobie dni. Wszystko tutaj jest normlanie i nikt z tym skryptem nie ma przewagi, no tylko z mniejszym czasem klikania.

Juz wiem na jakiej zasadzie ten skrypt moze dzialac zczytuje on przyrosty pkt ataku i pkt obrony i wlasnie na tej zasadzie to dziala. oznacza to ze dany gracz nie uyskal przez x dni pkt ataku albo obrony
Wlicza On ostatnie logowanie i od tego czasu jest liczona nieobecność (tak jak na grepolis stats), bo jeżeli miały być wliczane pkt z obrony i ataku, to nie miało by żadnego sensu ponieważ jeżeli jestem nieaktywny to ktoś chce przejąć mi miasto co się za tym wiąże musi wyczyścić miasto i wpadają mi pkt obrony czyli twoją logiką i podejrzeniami jak ten skrypt działa to jestem aktywny, bo pkt walki mi pada.

Wszystko działa jak na Statach inaczej, by był zablokowany, więc nie sądzę by jakiekolwiek zmiany były wymagane.

Lord Fux

Guest

tylko zauwaz ze np u nas w soju jedna osoba jest aktywna stale a pokazuje jej ze dwa dni nie a dopiero jak sprawdzilismy w statach to od 2 dni nie zdobyla pkt czy to obrony czy to ataku i to sie zgadza.... wiec wychodzi na to ze tak jak mowilem pokazuje to pkt walki.

Co do urlopu to owszem moze dokupic ale najlpierw sie musi zalogowac w danym momencie kiedy sie skonczy urlop a wystarczy ze tego nie zrobi w pore a wrog bedzie czekal bo sobie wyliczy ze w tym dniu skonczy sie 40 dni ktore sie naleza to niezle moze namieszac. Jednak do momentu jak nie wiedzialem jak to sprawdza aktywnos mialem zastrzezenia do tego a teraz skoro pokazuje po pkt walki to ok zbyt duzo to nie mowi.

Kolejnym dowodem na to jest ze jezeli masz odpowiednie uprawnienia w soju widzisz kto zaczyna "swiecic" jezeli ktos jest nie aktywny przez wiecej niz 2 dni zaraz zaczyna swiecic na żółto. Niektorzy gracze u nas swieca stale na zielono a np w skrypcie pokazuje ze od 4 dni nieaktywny :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

tylko zauwaz ze np u nas w soju jedna osoba jest aktywna stale a pokazuje jej ze dwa dni nie a dopiero jak sprawdzilismy w statach to od 2 dni nie zdobyla pkt czy to obrony czy to ataku i to sie zgadza.... wiec wychodzi na to ze tak jak mowilem pokazuje to pkt walki.

Co do urlopu to owszem moze dokupic ale najlpierw sie musi zalogowac w danym momencie kiedy sie skonczy urlop a wystarczy ze tego nie zrobi w pore a wrog bedzie czekal bo sobie wyliczy ze w tym dniu skonczy sie 40 dni ktore sie naleza to niezle moze namieszac. Jednak do momentu jak nie wiedzialem jak to sprawdza aktywnos mialem zastrzezenia do tego a teraz skoro pokazuje po pkt walki to ok zbyt duzo to nie mowi.

Tak, bo nigdy nie wolno ufać takiemu czemuś w stu procentach o ile sprawdza się to często na nowych światach gdzie ludzie zostawiają na pastwę losu fajne miasta i odpuszczają tak na starych gdzie większość tylko po cudakach wali festyny ,by "być top" wprowadzić może w błąd.

Lord Fux

Guest

Tak, bo nigdy nie wolno ufać takiemu czemuś w stu procentach o ile sprawdza się to często na nowych światach gdzie ludzie zostawiają na pastwę losu fajne miasta i odpuszczają tak na starych gdzie większość tylko po cudakach wali festyny ,by "być top" wprowadzić może w błąd.

I dlatego nie mam nic przeciwko bo poprostu czasem wiecej namiesza nic pomoze :) dobra temat odnosnie tego mysle ze wyczerpany.

Znalazl ktos jeszcze jakies male nie dociagniecia?? - jeszcze nie wszystko przetlumaczone ale tego sie nie bede czepiał bo oprocz tego kawal swietnej roboty :)

pawluczenko21

Guest

Witam
Skrypt przestał działać, instalowałem małpkę i skrypt jeszcze raz, ale nie przyniosło to skutku.
Mogę tutaj uzyskać jakąś pomoc w tej sprawie?

Mam też pytanko do innych użytkujących tego skryptu.
Czy działa Wam w tej chwili na Mozilli?
Może to coś u mnie tylko.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

pawluczenko21

Guest

No tak, dziś chyba była aktualizacja.
Idzie to jakoś dostosować, czy muszę zainstalować starszą wersję?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dzięki za aktualkę, już śmiga :D

Coś chyba przestał działać, Potusek i i Dio chodzą normalnie, w przeciwieństwie do Quacka :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jednak chodzi, ale tylko i wyłącznie na jednym świecie, tzn. jak w oknach przeglądarki otwarte są 2 różne światy, to nie działa...ktoś może wie, czy to błąd, czy celowy zamysł autora?