Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia
Świetna robota- że Ci się chciało :eek:
Z takim zamiarem weszliśmy na ten świat - pokazać go z perspektywy obserwatora. Całkiem przyjemny sposób gry :)


Pozdrawiam wszystkie sojusze, które przystąpiły do współpracy i pozwalają nam przyglądać się z bliska temu, co się dzieje.
Dziękujemy wam za zaufanie.
Jeśli prędkość nikogo nie zmęczy, to tu może być naprawdę ciekawie.
Czekamy na rozwój wydarzeń i postaramy się jak najbardziej obiektywnie pokazać historię tego serwera.
 
Ostatnia edycja:
Chłopcze, jeżeli już to:
Pan Haszek albo
Haszek Pan 2077.
Innej formy nie toleruje.

"Lustereczko moje pytam Cię codziennie,
czy jest ktoś na świecie wspanialszy ode mnie?"



Panie, Milordzie, Miszczu... udowodnij, że to nadal Ty... ten sam, niezmieniony.
W innym przypadku ciężko będzie o uwielbienie.
Może w końcu nakłonimy Cię do tego, żebyś pokazał swą nieprzemijalną wielkość.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser28174

Guest
Roma - zachód m55 - kontynuacja wieloserwerowej tradycji. Ostatnio grali na starych systemach, gdzie wygrali Synopę jako Sezon na Pomidory. Przyszli sobie odpocząć na świat 1x po ekstremalnej przygodzie w samym środku świata 6/6/6 - Helike. Dobry skład.

Czekaj czekaj, grałem na tym samym Helike? Ja tam widziałem że sezony zwinnie palikowały morze 46, 35, 36, rozumiem, że to jest teraz środek świata ta? xD
 

DeletedUser30647

Guest
Palikowały a rozpoczyły serwer i utrzymali się tam do końca to chyba różnica? Ciebie nie kojarze z Helike chyba że odsłonisz rąbek tajemnicy i napiszesz kim jestem :)
 

DeletedUser34715

Guest
Panie, Milordzie, Miszczu... udowodnij, że to nadal Ty... ten sam, niezmieniony.
W innym przypadku ciężko będzie o uwielbienie.
Może w końcu nakłonimy Cię do tego, żebyś pokazał swą nieprzemijalną wielkość.

Chyba nie sądzisz że rzucę się od razu na Top jak Ci młodzieńcy podszyci testosteronem.
Sama wiesz. że w tym wieku to Miszcz jest delikatny, pieszczotliwy i powolutku osiąga... szczyty rankingu...
 
Do góry