Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia
Pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie. Mam wrażenie, że zaczęło wrzeć w momencie kiedy powstał WF, potem ruszyła lawina. Nagle zaczęły się komentarze, że wykorzystujemy wiedzę, jaką zdobył Michał od innych sojków na własne potrzeby, że ustawiamy świat, że zagrywka nie fair. W takim razie powiedzcie nam jak powinniśmy to rozegrać? Tak jak pisał Michał i niektórzy potwierdzili - BF powstał w celu pisania kroniki i miał się składać z 2 osób -Basi i Michała. Po jakimś czasie dołączały do BF kolejne osoby i to się większości nie podobało - trzeba było znaleźć rozwiązanie więc aby nie było dymu i pretensji założony został WF co miało skutek odwrotny od zamierzonego - mianowicie tak jak pisałem wyżej zaczęto snuć różne domysły. Michał i Basia są w BF i z tego co widać są neutralni. Gracze obecnego WF weszli z zamysłem handlu na ten serwer ale musieliśmy się zawijać z BF aby nie było wylewania żali, co za tym idzie nie było szans aby wszystkie sojki traktowały nas jako neutralnych , było kwestią czasu aż ktoś nas zaatakuje. Aby uprzyjemnić sobie nudny byt na tym serwerze zabawiliśmy się z wyspiarzami - ich przewaga w wioskach i liczebność wydawały się dla nas na tyle duże, że tej zabawy powinno wystarczyć na długo - jak widać myliliśmy się. Zwróćcie uwagę, że nie atakujemy żadnej ze stron wielkiego konfliktu - sami jesteśmy podskubywani, a Ci którzy próbują wiedzą o kim mowa. Wiadomo, że są jakieś sympatie z innych serwerów ale to nie znaczy, że opowiedzieliśmy się po jednej ze stron. Jeśli będziemy nadal atakowani to będziemy musieli podjąć decyzję i oficjalnie opowiedzieć się po której stronie walczymy. Za chwilę i tak część napisze, że jestem nieobiektywny - powiem Wam coś - nikt nie jest obiektywny i ciężko aby tak było skoro każdy z jakiegoś powodu na ten serwer wszedł. Ekipy są mocne i ambitne i wiadomo, że każdy będzie walczył o swoje. Mam nadzieję, że walka będzie długa i ciekawa i tego Wam wszystkim życzę!
 
Safona gratuluję braku obiektywizmu w swoich działaniach. Multum graczy mówi, że tak to wygląda, są na to potwierdzenia nawet w słowach Michała, ale nie, Black Fish jest święte :p


Święty to jest w kościele nie na grze.

Mnie bawią te sformułowania, jakbyśmy złem całego świata byli.
Zapewne powstanie legenda, że wchodząc na ten świat mieliśmy ustalony plan, gdzie kto ma wejść, z kim walczyć i jak ma się jego historia zakończyć.
Czy ktoś was ustawiał? Proszę napisz mi tą piękną opowieść, bo sama jestem ciekawa, jak bardzo wpłynęliśmy na losy waszego sojuszu.
 

DeletedUser33478

Guest
Święty to w niebie jest jak już xd

Już ci mówiłem, słabo forum czytasz skoro prosisz raz jeszcze o tłumaczenia. A może w ogóle nie czytasz merytorycznych wypowiedzi?
 

DeletedUser32223

Guest
Blodi, są różne rodzaje fejkow. Pierwsze którymi sprawdzasz porty oraz robisz zamieszanie podczas akcji. Te były od zawsze i z tymi się już wszyscy pogodzili. Niektórzy to nazywają górnolotnie taktyką, choć nie ma z nią wiele wspólnego.
Ale jest też drugi rodzaj. Toksyczne fejki mające na celu jedynie uprzykrzyć komuś życie i zniechęcenie do gry bo ktoś komuś coś kiedyś powiedział. Te drugie trzeba zwalczać wszelkimi sposobami bo to jest patologia. Jeśli nie zgasić tego w zarodku to zaraz zamiast ciekawych walk będziemy mieli wojny na fejki. Kto kogo pierwszy zamęczy. Tego chciały dolary uniknąć, bo przecież oni tez mogą odpowiedzieć tym samym. A wtedy List odpowiedzą dwa razy mocniej, wiec Dolary też wyślą jeszcze wiecej i tak w koło.... Aż wszyscy znienawidzimy tą grę i zostaną same toksyczne dzieci.
Jeśli nie wierzysz to popytaj na starym systemie. Tam ten krąg nienawiści trwa w najlepsze i nikt nie ma pomysłu jak to zatrzymać teraz. Tego chcesz?
YeahBuddy w usuniętym poście pisał abyśmy wyjęli kij z tylka... ja jednak uważam że to nie my jesteśmy zbyt spięci, to nie my traktujemy grę jakby zależało od tego nasze życie i to nie my odnajdujemy radość w niszczeniu życia prywatnego naszym przeciwnikom. To toksyczne dzieci z Lisów się napinają jakbyśmy im nie wiadomo jaką krzywdę zrobili.

Tylko pytanie czy zwalczycie te toksyczne fejki, mi się wydaje że nie i to kwestia czasu aż na nowym systemie będzie to norma. Jeśli na coś pozwala inno to czemu tego by nie używać? I tak Ci powie każdy gracz który będzie pokrzywdzony albo prowodyrem całego zajścia. Niedługo Szaleto się przebranżowi albo powstanie nowy sojek i będzie z tego czerpał radość. Ja również neguje taka rozgrywkę bo w sumie to strata czasu dla jednej i drugiej strony i nie chodziło że pochwalam takie zachowanie tylko o prawdę. Na innych serwerach było już to używane ale niektórzy się bronią i nie umieją przyznać się do błędu. Dla mnie ciężko będzie wybrnąć z tej całej sytuacji ale życzę wam powodzenia.

I nie wiem dlaczego mam Ci nie wierzyć :confused:
 

DeletedUser31874

Guest
Ja jestem szarym graczem ( zapewne nigdy o mnie nie słyszałaś, ale ja o wielkiej safonie :/ również ) ale według mnie :

... TAK WPŁYWACIE NA ŚWIAT ...

safona10 - a wiesz dlaczego ? czy mam ci podać w kilku zdaniach ?

(podam na zapas)
sprawa jest prosta, bo sami wyrzekacie się własnych słów, dlatego nie trzeba rozpraw, ani dyskusji...( ustalcie jedną wersję z NB ( michałem ))
[ /\ to jest tak na marginesie ]

Próbowaliście wywrzeć presję na Sława i Chałwa i ich odłamów do podpisania paktu, co już jest nadużyciem jak na ,,kronikarzy".
Według mnie kronika jest niesamowitym pomysłem i fajnie jak by pojawiała się regularnie, bo nie każdy ma dostęp do smaczków
a wy macie dostęp i z chęcią bym każdą kronikę czytał .

Lecz podbijanie miast na pełnych wyspach, jest nadużyciem... Nie wspomnę już nawet o braniu czerwonych do swojego sojuszu.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego popołudnia <3
Jestem lisem i jestem mega toksyczny <33333 ( fałszywy również )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Blodi - na którym serwerze gdy grałeś ze mną robiliśmy takie fejki??? Bo wrzucasz nas do worka z wszystkimi.
Po drugie - to że Adam chciał to zakończyć to chwalebna inicjatywa. Wiem że też święty nie jest i ma swoje za uszami. Nawet w którejś kronice pisałem że Dolary zafejkowaly wszystkie miasta Polskiego Tanga. Widać jednak że wie że jest granica której nie powinno się przekraczać, ale Hoplita udaje że nie rozumie o co mu chodzi i zamiast o toksycznych fajkach mówi o wszystkich.

To nie tak że gracze mają być grzeczni itp. Macie się bić zawzięcie i sobie nie odpuszczać. Chodzi o to aby nie być /*cenzura*/ i tego toksyczne dzieci nie rozumieją i wyładowują swoje niepowodzenia z realia na gierkę.
 

DeletedUser33478

Guest
nigdy nie wzięliśmy do sojuszu nikogo z wbitym buntem.
potwierdzam, Adas nie klam juz falszywcu


Nigdy u nas w sojuszu nie padła informacja o wysyłaniu ataków i ich cofania. Są cele na fejki i to praktycznie każdy respektuje.

Niepowodzenia z reala - Michał wie bardzo dużo widać :D
 

DeletedUser31874

Guest
dobra juz edytuje :) ale mimo to czekam na resztę odp.
dzięki za poprawkę ( ale dalej byli czerwoni )

Sorki za błąd

Tak btw. mam 17 lat :) czyli jeszcze jestem dzieckiem
Jestem lisem czyli jestem toksycznym

Toksyczne dzieci == niepowodzenie w życiu
Nie wiedziałem o tym :( ale dzięki że mi uświadomiłeś,
muszę chyba przeanalizować swoje życie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Liski tak już maja. To jest właśnie ten szacunek który Hoplita odmienia przez wszystkie przypadki
 

DeletedUser31874

Guest
liski tak już mają ?

Pokaż 1 dowód że to któryś z nas zrobił ?
Lub przyznaj się do błędu i powiedz że nie masz racji !?!

Ja umiałem się przyznać że popełniłem błąd...
Teraz twoja kolej, no chyba że masz dowody :D lub nie masz honoru

Pozdrawiam Adam
 

DeletedUser29757

Guest
przyznaje że nie mam dowodów.
Teraz ty powiedz uczciwie że za tymi multikami nie stoją liski. Jestem pewien że wiesz kto za tym stoi i nam napiszesz tutaj prawdę.
... lub nie masz honoru
 
Do góry