Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia
Ja tak się nie bawię
Człowiek się rozkręca fakt że wolno ale zawsze a Ci piszą że świat się kończy

Czy na tym świecie nie ma nikogo Kto rzuci tym Liskom rękawiczkę??
kto miałby to zrobić? ROMA która zostałaby na 2 frontach przeciwko 4 sojkom lisów, 2 hisu i 4 sojkom Sanitariuszy? bez szans

kto miałby to zrobić? ROMA która zostałaby na 2 frontach przeciwko 4 sojkom lisów, 2 hisu i 4 sojkom Sanitariuszy? bez szans
Powiem więcej my chcieliśmy walczyć- potrzebowaliśmy miesiąc na reorganizacje jednak Hoplita stwierdził że ma wygrany świat i nie ma szans na takie coś.
 
Przyszedł cham jak do obory. Zaczął wyzywać ludzi u nas na dc, a potem błagać o reorganizację Romy. Na co on liczył z takim podejściem. Wieśniak zwykły i tyle..
 
Błagać? No nie wiem... Fakt, jest taki że chcieliśmy jakkolwiek podjąć jeszcze rękawice pomimo opuszczenia nas przez naszych wybitnych i jakże lojalnych kolegów. Niestety takiej opcji nie ma więc żegnamy się z Wami.
 

DeletedUser30234

Guest
Błagać? No nie wiem... Fakt, jest taki że chcieliśmy jakkolwiek podjąć jeszcze rękawice pomimo opuszczenia nas przez naszych wybitnych i jakże lojalnych kolegów. Niestety takiej opcji nie ma więc żegnamy się z Wami.

Może łatwiej by się rozmawiało, gdyby przyszedł ktoś od Was z odrobiną kultury ;) wejście i wyzywanie Hoplity od buraka i boba, raczej nie jest dobrym wstępem i nie zachęca do konwersacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry