Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34821

Guest
Kronikarz nie ale osoby będące z nim w sojuszu który jako całość opowiadał się za neutralny nagle w środku zmienił zdanie i utworzył nowy człon. Mnie to nie boli natomiast sam fakt jak to wygląda powoduje u mnie uśmiech na twarzy i beke z każdego z nich. Nie spoufalam sie byku ;)
 

DeletedUser30234

Guest
Oczywiście każdy szanuje pracę Michała i docenia jego twórczość w tym wątku. Super robota. Nie chciałem również wywołać tak burzliwej dyskusji. Obecnie zainteresowałem się, jaki jest faktyczny status sojuszu Black Fish, ponieważ pewni gracze grający aktywnie w sojuszu Brondera, przechodzą do obserwatorów z Black Fish, następnie powstaje nowy sojusz White Fish. O co tutaj chodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kronikarz nie ale osoby będące z nim w sojuszu który jako całość opowiadał się za neutralny nagle w środku zmienił zdanie i utworzył nowy człon. Mnie to nie boli natomiast sam fakt jak to wygląda powoduje u mnie uśmiech na twarzy i beke z każdego z nich. Nie spoufalam sie byku ;)
Ja piszę tylko o kronikarzu, fajna robota a reszta mi wisi. Co robią i będą robić mam gdzieś :)
 
A zresztą, czy grepo nie widziało większego syfu wcześniej? Zawsze dzieją się tu jakieś brudy, sojusznicy raz klepią się po plecach a raz wbijają sobie noże i plują na twarze. Moim zdaniem grepolis potrafi wyciągnąć z ludzi najgorsze rzeczy, bo czy czeka tu kogoś jakaś odpowiedzialność za to? Absolutnie nie, regulamin nie zabrania to można. Ot taka filozofia
 

DeletedUser30234

Guest
Myślę, że nie warto tutaj rzucać oskarżeń. Jestem przekonany, że wyjaśni się sprawa i będziemy mogli dalej dyskutować na temat sytuacji na świecie, oraz podziwiać twórczość autora tematu. Trzymajmy poziom. Miłej nocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślę, że nie warto tutaj rzucać oskarżeń. Jestem przekonany, że wyjaśni się sprawa i będziemy mogli dalej dyskutować na temat sytuacji na świecie, oraz podziwiać twórczość autora wątku. Trzymajmy poziom. Miłej nocy.
Żeby nie było, nikogo nie oskarżam. Stwierdzam fakt, że wiele grepo widziało a śmianie się z pewnych rzeczy itp jest bez sensu. trzeba przechodzić obok i tyle. Sami ludzie z WF wiedzą najlepiej i nikomu nic do tego.
 

DeletedUser30647

Guest
Ja to widzę tak, widocznie kilku graczom z BF spodobał się świat i postanowili włączać się do zabawy a nie tylko być obserwatorami i utworzyli nowy sojusz WF. Safona i Niemy dalej pozostali graczami neutralnymi więc tutaj nic się nie zmieniło a nowo powstały sojusz WF pisze swoją historię na tym świecie i kto chce może ich postawić na czerwono i zacząć bić nikt nikomu tego nie broni. Ale zapewne Michał w nastepnym odcinku kroniki odnośnie się i do tego :)
 
Do góry