Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia
No cóż to już oficjalnie koniec świata- niedługo się zaczynał. Gratki dla Lisków za wygranie i dobrą dyplomacje szkoda że bob Hoplita nie chciał się jeszcze pobawić :). Pozdro
 

DeletedUser20014

Guest
Wszedłem na serwer po wielu miesiącach przerwy, miała być fajna zabawa i w ogóle. Pierwsze dni adrenalinka po powrocie, odnowienie starych kontaktów - było fajnie, lecz szybko okazało się, że przeciwnik z jakim przyszło mi się zmierzyć, wykazał się arogancją, chamstwem (choć przyznam, że kilku z nich - okazało klasę i pokazali że nie wszyscy to zwykłe CHAMY) Okazało się również, że niestety nie stać mnie na "darmową grę", że w grze są równi i równiejszi, a regulamin gry nie dla wszystkich jest taki sam.
Szkoda, mogło być fajnie, ale przynajmniej rodzinka będzie miała ze mnie więcej pożytku ;)

Potężny Koichiro dostał tak potężnego klapsa że już miasta rozbiera bo wie że i tak je przejmiemy :)
Jeśli tylko zbierzesz ekipę i będziesz chciał się zmierzyć na równych warunkach, a wygrana nie będzie zależała od zasobności portfela tylko od umiejętności (umiejętności gry, bo przesłać surkę i kliknąć "Ukończ teraz" - to nawet małpę można nauczyć), zapraszam podniesiemy rękawicę i chętnie ponownie stanę u boku Koichiro.

Łoooo, ale się porobiło, najlepszego grajka rozebrali :D a taki fajny był, amerykański :D
Hoplita1977 -nie miałem "przyjemności", tylko co nie co ze słyszenia, ktoś tu napisał - pewnie z jego soja - WIELKI DYPLOMATA -
właśnie widać klasę i dyplomację po wypowiedziach na forum - nic dodać, nic ująć.

CZAS podzielić się na PÓŁNOC - POŁUDNIE i lać się między sobą, na ilość wydanych złotówek.
 

DeletedUser33478

Guest
Kupcie sobie jakąś maść bobki, bo widać, że was boli wielki hoplita
 

DeletedUser20014

Guest
Szkoda, że nie pisałeś/łaś tego w momencie rozbierania Wracha i Ostatniej Koalicji oraz sojuszy z m54. Z pewnością złoto nie miało wpływu, na Wasz rozwój ;)
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).
 

DeletedUser33478

Guest
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).
W jaki sposób?

Bo myślę, że po prostu byliście słabsi. Powiedzmy to sobie otwarcie.

Kacper napisz do mnie za rok xD
 
Lisy wygrały świat i kropka. Co tu dodawać więcej?

Rozumiem że jednej stronie jest przykro innej wesoło ale po co publicznie obrzucać się błotem?

Myślę że wszyscy się zgodzą że momentami był to bardzo ciekawy i fajny serwer, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy...

Gratulacje jednym za wygranie ale również wielkie graty za trwałość, zgranie i oddanie sojuszowi :)

Nie ma sensu teraz zwyzywanie się na forum i próba udowodnienia którą strona ma rację

Jeszcze raz wielkie graty dla wszystkich
 

DeletedUser30234

Guest
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).

Weszliśmy tutaj konkretną ekipą, w konkretnym celu, a Hoplita zrobił tutaj doskonałą robotę. Szanuję za pewność siebie! Sojusznik HiS robi tutaj również super robotę i mam nadzieję, że ta przyjaźń przeniesie się w przyszłości na kolejne serwery.

Układ świata był wyrównany, tylko po prostu dyplomacja była tu kluczowa. Szkoda mi Romy oraz JestemNumerem1, który robił ogromną przewagę w Dolcach, a nawet jednej biremy na wakacjach nie dostał. Sami gracze Dolarów, jako topka na nowym systemie, pokazali wysoki poziom, ale byliśmy po prostu lepsi i może bardziej nam zależało. Złoto? Hmm.. na starcie była spora inwestycja, aby nadgonić, ale przecież to m54 było najbardziej dochodowe dla handlarzy :D z naszego morza uciekali :D pewien kronikarz robił nawet screeny giełd. Do zobaczenia na kolejnych światach.

romavshis.pnglisy.pngromavshis.pnglisy.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry