Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24557

Guest
a ja to tutaj tylko zostawię...
m44 najsłabsze, m54 najlepsze dla handlarzy
8Fp5Gzm.png

ci9QBPi.png

wShvc4O.png

HtuaK6C.png
 

DeletedUser32223

Guest
Blodi, skąd tyle nienawiści?
Oczywiście, że wbili na handel :p, ale rynek bardzo szybko zmonopolizowały Lisy i dokładnie za to im pogratulowałam. :)
Chyba stwierdzenie, że 2 to nie 4 nie wymaga udowodnienia.
Naprawdę nie wiem, czym Cię tak uraziłam. W każdym bądź razie przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.

Ja już nic nie mogę napisać:D Chyba po prostu źle mnie odebrałaś. Zastanawia mnie jedno, jeśli ktoś wbił na handel i ciągle to powtarza, to po co nagle tłumaczenia i szukanie problemu? Zamiast być tuptusiami v2 mogliście podjąć rozmowę z sojusznikiem. A zresztą było minęło szkoda czasu na szukanie rozwiązać.
 

DeletedUser30234

Guest
Graty czerwoni. Mocna ekipe macie. Szkoda ze tak szybko sie swiat skonczyl ale mam nadzieje ze sie jeszcze kiedys zmierzymy :D

Ja również mam nadzieję, że będzie okazja się zmierzyć, zachowując przy tym zdrowe relacje. Większość graczy zna się i bez względu na kolor na mapie, potrafią doskonale się bawić i rozmawiać na poziomie. Tego życzę wszystkim na trwających i kolejnych światach.

yavus dziękujemy za grę i do zobaczenia ;) może teraz będzie odpowiedni moment na przemyślenia, jakie błędy się popełniło lub czego zabrakło, zamiast oskarżać przeciwną stronę o nieuczciwe zagrywki. Czasami trzeba uznać wyższość przeciwnika ;)
 

DeletedUser32516

Guest
yavus
1) Nadal brak dowodów na te wyzwiska na priv. Tu rzuciłeś oskarżenie PUBLICZNIE, a później stwierdziłeś "Tak jak Ci napisałem na PW. Szczegółów prywatnych rozmów nie będę wrzucał tutaj, porozmawiam z graczami i jeśli nie będą mieć uwag to zadziałamy." Czyli publicznie oczerniać potrafisz, ale jak trzeba udowodnić to już "meh to prywatne wiadomości". Dalej ciągniesz tą narracje chociaż nic nie pokazałeś.
2) "Po drugiej stronie mamy do czynienia z niewyczerpanymi zapasami złota". Już nie raz był wklejany screen Banity a Wy dalej powtarzacie bajkę o złocie. Tak jak sami byście nie złocili.
3) Co takiego "nieuczciwego" zrobiliśmy? Czy też może tak jak z wyzwiskami. "Rzucę gnój może się przyklei"
4) ...

Powiem tak. Obserwując różne fora, wielu ludzi zarzuca Ci różne rzeczy. Zawsze myślałem, że to przesada. Ale po dwóch światach na których byłeś z czystym sercem mogę przyznać,że łatka kłamcy i hipokryty, przylgnęła do Ciebie w pełni zasłużenie.

P.s nie ma co składać gratulacji "wygranie świata" bo do cudaków może się dużo zdarzyć. Pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35023

Guest
Gra się po to aby wygrać... a wygrał lepszy, każde środki dozwolone.
Nie rozumiem waszego jadu i oskarżeń. :(((
 

DeletedUser24557

Guest
Od kiedy zgłaszanie nieuczciwej gry jest niehonorowe? xD
Dla mnie używanie botów jest niehonorowe, nagabywanie graczy do zmiany barw jest niehonorowe, oczernianie kogoś jest niehonorowe.
oraz płakanie, że przeciwnik coś robi, gdy samemu robi sie dokładnie to samo...
Dajmy już spokój gratulacjom, świat się nie zakończył jeszcze, jest to tak samo bezsensu jak rozdawanie koronek przed zaczęciem EC
 

DeletedUser24557

Guest
hmm... już tej wypowiedzi nie ma :p złamanie regulaminu forum o dyskusji nt łamania zasad zapewne :p ale w masie Koichiro jest też sugestia, że masowe zgłaszanie graczy jest poniżej poziomu xD jakby to zgłaszający był winny
 

DeletedUser29990

Guest
Od wielu lat były takie programy i będą takie programy. Ten temat jest już dawno odgrzewanym kotletem. Ludzie z nich korzystają i mimo, że zarzekają się że nie korzystają i mówią jakie to jest ble i fuj to i tak panel oprogramowania się pojawia na monitorze. Dyskusja na temat zgłaszania jest co najwyżej zbędna, jak pewnie moja wypowiedź, natomiast w każdym sojuszu znajdą się takie osoby, rażące łamanie zasad fair play powinno być zgłaszane nawet jeżeli by było trzeba zgłaszać cały sojusz. Oczywiście jest różnica między zgłaszaniem tak po prostu a zgłaszaniem z jakiegoś powodu. Wiele razy kazano mi zgłaszać osoby, które nawet nie wiem czy w ogóle używały czegokolwiek. Jaki był cel? Tak po prostu, może dostanie bana i się za niego weźmiemy. Massowe zgłaszania są poniżej passa bo to jest jak rosyjska ruletka. Albo się trafi albo nie. Takie było tłumaczenie. A zgłaszanie z jakiegoś powodu? Zbyt częste, idealne synchro. To jest chyba jedyne wytłumaczenie jakie na tym świecie istnieje.
 

DeletedUser24557

Guest
Od wielu lat były takie programy i będą takie programy. Ten temat jest już dawno odgrzewanym kotletem. Ludzie z nich korzystają i mimo, że zarzekają się że nie korzystają i mówią jakie to jest ble i fuj to i tak panel oprogramowania się pojawia na monitorze. Dyskusja na temat zgłaszania jest co najwyżej zbędna, jak pewnie moja wypowiedź, natomiast w każdym sojuszu znajdą się takie osoby, rażące łamanie zasad fair play powinno być zgłaszane nawet jeżeli by było trzeba zgłaszać cały sojusz. Oczywiście jest różnica między zgłaszaniem tak po prostu a zgłaszaniem z jakiegoś powodu. Wiele razy kazano mi zgłaszać osoby, które nawet nie wiem czy w ogóle używały czegokolwiek. Jaki był cel? Tak po prostu, może dostanie bana i się za niego weźmiemy. Massowe zgłaszania są poniżej passa bo to jest jak rosyjska ruletka. Albo się trafi albo nie. Takie było tłumaczenie. A zgłaszanie z jakiegoś powodu? Zbyt częste, idealne synchro. To jest chyba jedyne wytłumaczenie jakie na tym świecie istnieje.
tak, tak papryczku, masz rację twoja wypowiedź jest zbędna - a co do fair play to akurat ty sie nie powinieneś wypowiadać...
i nie, nie jest poniżej poziomu, bo jeśli ktoś jest czysty, to nic mu support nie zrobi. Także nie widzę problemu, wręcz zachęcam do zgłaszania watpliwości, bo to nie zgłaszający ma udowodnić cokolwiek - od tego jest support i ich system.
 
Ostatnia edycja:
Do góry