+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

straszne popłaczemy ie nad tą stratą :) o ile wiem to wy straciliście wiecej :)

placzcie;] szanuje wrazliwych ludzi,to swiadczy,ze nie ma wewnetrznej pustki,a zal ,ktory w srodku jest kiedys minie. jednak fajnie byloby,gdybyscie nie zamykali sie w sobie,bo chcialbym powalczyc z kims jeszcze;]

Ps. tak, mozliwe ze w wojnie legion stracil wiecej,ale pomysl dokladniej;] my tracimy miasta,a Wy sojusznikow;] Wy zabaraliscie pare miasteczek,a nasza koalicja przy okazji zniszczyla EV. Teraz jedynie zostaje EE,TBC i JD no i po dzisiejszym dniu mozna stwierdzic tez,ze Akwizytorzy do koalicji doszli,ekipa,na ktora EV narzekalo,ze zero zaangazowania w pomoc;]
pozdrawiam
lfz5.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

Z tego co pamiętam to EV było sojusznikiem TOB, nie np EE.
Fakt, kapitulacja i przejście graczy TOB do Legionu całkowicie dobiło EV :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

Z tego co pamiętam to EV było sojusznikiem TOB, nie np EE.
Fakt, kapitulacja i przejście graczy TOB do Legionu całkowicie dobiło EV :)


z tego co wiem to mial byc uklad miedzy Wasza koalicja a Ev,nie wiem czy do niego doszlo.
Co do kapitualicji i przejscia, moze by nie bylo tego,gdyby nie chore zachowanie niekotrych,ktorzy chcieli na sile wpisac sobie na liste pokonanych itze;p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: +/- top 10

placzcie;] szanuje wrazliwych ludzi,to swiadczy,ze nie ma wewnetrznej pustki,a zal ,ktory w srodku jest kiedys minie. jednak fajnie byloby,gdybyscie nie zamykali sie w sobie,bo chcialbym powalczyc z kims jeszcze;]

Ps. tak, mozliwe ze w wojnie legion stracil wiecej,ale pomysl dokladniej;] my tracimy miasta,a Wy sojusznikow;] Wy zabaraliscie pare miasteczek,a nasza koalicja przy okazji zniszczyla EV. Teraz jedynie zostaje EE,TBC i JD no i po dzisiejszym dniu mozna stwierdzic tez,ze Akwizytorzy do koalicji doszli,ekipa,na ktora EV narzekalo,ze zero zaangazowania w pomoc;]
pozdrawiam
lfz5.png

przemaso ty nie wiesz chyba co piszesz :) nie twoja koalicja zniszczyła Eternal tylko Legion i spółka. Ty należałeś wtedy do koalicji z Eternal wiec prosze ciebie niw skomentuje tego co piszesz teraz. Bo jest to troche słabe :)
 

DeletedUser16849

Guest
Odp: +/- top 10

kolega STONER jeszcze nie wie że to był błąd przejmując czerepa z koalicji
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Stonerku wykańczamy bambusów i wracamy na PL, szykuj czas i pieniążki to trochę poszalejemy :)

i bez spinek mi tu

Maniek ja juz nawet nie gram,robie za ''tlo'' ...moja kariera z grepo na powaznie sie skonczyla :/ ...ale mnie zasmuciles tym tym faktem ze wracasz a ja nawet nie bede mogl poszalec w doborowym towarzystwiem :/ ...no ale wiesz-ja by co to pisz :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kolega STONER jeszcze nie wie że to był błąd przejmując czerepa z koalicji

Nie wiem o czym mowa ...komus miasto zabralem ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Tylko weźcie panowie wcześniej dajcie znać na forum że startujecie na określonym świecie. Szkoda tych wszystkich graczy co tam zaczną. Dajcie szansę w porę zrezygnować i uniknąć druzgoczącej porażki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Top6 - Hooligans
Widziałem ich w akcji - dynamika, pełne zgranie, totalny chaos u wroga... ze śmiechu :D
Jak tak wyglądają Polscy chuligani to nas niedługo Białoruskie baby napadną :D
Kolejny sojusz pod ochronką Legionu. Top6 - tylko za co?!
top11 VALEO współpracujący z Legionem jest 3x groźniejszy niż Ci z Hooligans :)
tutaj sie calkowicie zgadzam :)
juz wiele razy atakowali moje miasteczko a siedze tam tylko z powodu oczekiwania na kumpla i tyle, nie gram tylko tluke wojo i nudze sie bo zrezygnowalem z tego swiata juz dawno ale nie lubie kasowac konta wiec czekalem na ciekawego wojownika i byl jeden z nYaN ale nie chcial tak miasteczka za darmo mimo ze ciekawie walczyl i mogl podbic. a owi hooligans tluka sie doslownie grupami po 5 - 6 a nawet 7 graczy i nie zdobyli jeszcze az smieszne ze sa ciagle na tym swiecie ale ratuja ich pakty jakie maja. usmialem sie nie tylko z atakow ale i z rozmowy - oni naprawde uznaja sie za wielkich wojownikow :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Top3 - Ciasteczkowe Potwory
Główny pomocnik Legionu w walce o stołek, sojusz w miarę solidny lecz sztucznie "napompowany" i zbyt wysoko sklasyfikowany. Pozycja w rankingu to efekt "aury" Legionu, samodzielnie to ich prawie sam Kafel rozwalił :D Oczywiście pozdrawiamy, bardzo dobry gracz, tyle że skromność mu obca :)
Potworki, Potworki... Jak miałbym was postawić wyżej od np. Ekipy Ellmera to nie byłbym obiektywnym reporterem. Trochę wam brakuje tu i tam... Top3 macie, ale nie porzucajcie Legionu bo umarł w butach :)

I widzisz ,czasy koalicji już za nami, a jakoś nadal żyjemy , chwilowo największy sukces legionu ,to rozbiórka naszego zbanowanego gracza, nie przeczę jednak,że w deffie okazali się lepsi niż myślałem, straciłem 2 kolony przez to ,że na koniec podburzania nagle wleciało 2k biremek... (choć zaznaczę,że jedno miasto już legionowi zwinąłem, ktoś się spóźnił 5min ze wsparciem =})
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: +/- top 10

I widzisz ,czasy koalicji już za nami, a jakoś nadal żyjemy , chwilowo największy sukces legionu ,to rozbiórka naszego zbanowanego gracza, nie przeczę jednak,że w deffie okazali się lepsi niż myślałem, straciłem 2 kolony przez to ,że na koniec podburzania nagle wleciało 2k biremek... (choć zaznaczę,że jedno miasto już legionowi zwinąłem, ktoś się spóźnił 5min ze wsparciem =})
dziwi mnie że wy tego zbanowanego gracze nie rozbieracie :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Tu akurat nie do mnie, uprawnień nie mam ,więc nie wiem ,kto zbanowany a kto nie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

I widzisz ,czasy koalicji już za nami, a jakoś nadal żyjemy , chwilowo największy sukces legionu ,to rozbiórka naszego zbanowanego gracza, nie przeczę jednak,że w deffie okazali się lepsi niż myślałem, straciłem 2 kolony przez to ,że na koniec podburzania nagle wleciało 2k biremek... (choć zaznaczę,że jedno miasto już legionowi zwinąłem, ktoś się spóźnił 5min ze wsparciem =})

Moja ocena sojuszy była porównywana 1 vs 1, wiadomo że jakiś sojusz mógł zawrzeć 10 paktów i jest inna sytuacja, a lepszy nic nie zawarł i poległ. Nie znaczy że był gorszy.
To była wyłącznie moja opinia i nadal twierdzę że 1 vs 1 nie macie startu z Legionem. Poza tym wszystkie te opisy należy traktować jak zdanie jednej osoby, a nie faktyczne odzwierciedlenie sytuacji. Jeden Ptaku wszystko wie i wszystko przewidzi, ale przecież on jest boski :)
Sytuacja była bardzo zmienna - zauważ że po recenzjach Ptaku & reszta apostołów za punkt honoru postawiła sobie UTRZYMANIE WSZYSTKICH PAKTÓW. Było to robione za wszelką cenę (mimo ostrych zgrzytów w koalicji) tylko po to aby "tchórz Alladyn" nie miał racji. Ciekawe jakby się to potoczyło gdybym nic nie pisał, albo pisał sztucznie i lizusowsko w stylu - wszystkie sojusze są świetne, a Legion najświetniejszy :) Pewnie by mnie każdy po plecach klepał...
Widziałeś kiedyś podobny kabaret aby cała topka była w jednym pakcie?
 
Do góry