+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15166

Guest
Odp: +/- top 10

Może już ktoś wydedukował, który sojusz wygra nam świat? :confused:
Według mnie teraz nie możemy tego przewidzieć, zobaczymy co przyniosą najbliższe tygodnie i będziemy wiedzieć jaki sojusz na co stać. Wiadomo że każdy gracz będzie oczywiście za swoim sojuszem więc zostawmy ten temat na później ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Czemu na później? Przecież pogadać można i teraz. A co Ci zrobią jak ocena będzie nie trafiona? Nic hehe a chociaż będzie ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

tak sobie wszedłem zobaczyć składy staty i mam pytanie do IX legionu. więcej idiotów nie dało się na raz zebrać? ciekawe kto tam jeszcze się kryje pod nie znanymi nickami?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

tak sobie wszedłem zobaczyć składy staty i mam pytanie do IX legionu. więcej idiotów nie dało się na raz zebrać? ciekawe kto tam jeszcze się kryje pod nie znanymi nickami?
Widzę, że jakieś stare miłości się pojawiają ;)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: +/- top 10

Po dzisiejszym dniu jakby ktoś zrobił taką rozpiskę sojuszy było by fajnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

To i tak niczego nie wnosi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szybko się Jogurcik kolejnego miasta dorobił :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Szybko to sie Jogurcik banana dorobil, a nie miasta :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

a tam. jak się nie chciało w nocy farmić to teraz są efekty...

A co do Tematu.. na ten czas cięzko cokolwiek wywnioskować o sojuszach. ok troszku ptk walki co niektóre nabiły.. ale bez przejęć miast to nie ma co gdybać...

;]

Nie mniej miło słyszeć pochwały na forum o IX Legionie ;] jak rekrutant się bardzo starałem...
(i bardzo się staram by tego multi na forum nie zbanowali, albowiem będę już grzeczny)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

taa starał się i go z funkcji wyrzucili :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

taa starał się i go z funkcji wyjebji;)

osobiście powiem że czytanie ponad 50-80 Pw dziennie jest niczym fajnym...
zwłascza jak większośc jest w stylu "przyjmiesz do soja" żadnych info co i jak...
to cóż... psychika siada... ';[p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

jak sytuacja na świecie, widziałem retryk wbił kolona i to nie na byle jakie miasto, napiszcie komu bo połapać się nie mogę w grepostat
 
Odp: +/- top 10

jak sytuacja na świecie, widziałem retryk wbił kolona i to nie na byle jakie miasto, napiszcie komu bo połapać się nie mogę w grepostat
po nazwie miasta można wywnioskować że miasto należało do krukora który wczoraj reset konta walnoł na tym swiecie i na Efez-ie
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

No cóż, w takim razie nie było to może zbyt trudne przejęcie, ale na pewno opłacalne. I tak graty dla niego.
 
Odp: +/- top 10

z okazji trzeba korzystać hehe nie ważne czy trudne wyzwanie ważne że może cieszyć się 2 polis a to może dać jemu lekką przewage
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jak się ładuje tyle złota, to się ma :) Lecz nie sądzę, by był to powód do określania go "miszczuniem" ^^ Zobaczymy za dwa miesiące gdzie będzie w rankingu wojowników ;) I wtedy powiemy "miszczunio" lub nie.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jak się ładuje tyle złota, to się ma :) Lecz nie sądzę, by był to powód do określania go "miszczuniem" ^^ Zobaczymy za dwa miesiące gdzie będzie w rankingu wojowników ;) I wtedy powiemy "miszczunio" lub nie.. ;)
Ta, zobaczymy gdzie ty będziesz za 10 lat... bzdety wygadujesz majster

Obecnie jest miszczuniem tego serwa i kropka. Skąd to wiadomo? Bo jest top łan.

A jak to osiąga to już zasługa gry, w którą gracie :D

A ranking wojów jest nobski.
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: +/- top 10

Rozgrywka w toku i niektórzy sie dopiero rozkrecaja :)
 
Do góry