+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie chodzicie bo wam 50 zeta szkoda wydać hehe Ile to premki za to będzie co? :) Ja bym i postawił, ale was od kompa nie odciągnie...

Z chęcią wybiorę się z Tobą na to piwo ale 50 zł i tak włożę na złotko:)
Stać mnie więc spokojnie mogę iść z Tobą na piwo(ironia z takimi ludźmi się nie pije) i kupić sobie premkę jak ty to mówisz.Niestety nie którym żal ściska że ich nie stać i marudzą na Forum.

Jak taki z Ciebie napinacz to napnij się w grze i pokarz co potrafisz...
Szkoda mi takich ludzi jak ty jak tak patrzę na te wpisy co dodajesz to nie dobrze mi się robi.
Nie ma jak to wejść jako anonim na forum i jechać na wszystkich do okoła co?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: +/- top 10

dobra, może niech ktos zrobi aktualizację zestawienia sojuszy, nad tym porozmawiamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: +/- top 10

Z chęcią wybiorę się z Tobą na to piwo ale 50 zł i tak włożę na złotko:)
Stać mnie więc spokojnie mogę iść z Tobą na piwo(ironia z takimi ludźmi się nie pije) i kupić sobie premkę jak ty to mówisz.Niestety nie którym żal ściska że ich nie stać i marudzą na Forum.

Jak taki z Ciebie napinacz to napnij się w grze i pokarz co potrafisz...
Szkoda mi takich ludzi jak ty jak tak patrzę na te wpisy co dodajesz to nie dobrze mi się robi.
Nie ma jak to wejść jako anonim na forum i jechać na wszystkich do okoła co?

Bez napinki panie i panowie ;) jednego stać na złotko i inwestuje a drugiego też stać i nie zainwestuje :) to jest tylko gra ,do tego jest tak zorganizowana że można pomóc sobie złotkiem więc wszystko zgodnie z zasadami :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Rany boskie, następny "Obrońca Sprawiedliwych" tym razem Paecemaker Roszka. Skąd się tacy biorą to nie wiem :) Skoro jesteś taki :hop do przodu" w ironiach to powinieneś załapać inną ironię. Jeżeli ktoś najpierw ocenia sojusz i jego graczy bardzo dobrze, a następnie żartuje sobie że to cieniasy które przejmują szaraki to co to jest? Jeżeli widzę że część graczy konkretnego sojuszu pnie się do przodu jak strzała i żartuje że nie chodzą na piwo bo im kasy i czasu szkoda to można mnie nazwać żartobliwie ironiczny czy nie? Widzę że jedni załapali, a taki Roszka i spółka nie bardzo. Spróbują inaczej, teraz powinieneś zrozumieć: "Ughhh lupuu zala! *wali maczugą w ziemię* Eghe sela bara pa can!"
Nie wiem też dlaczego jest Ci mnie szkoda? Ja np. Ciebie nie żałują w ogóle :)
W grze proszę pana nigdy nic nie osiągnąłem więc niech będzie że wyżywam się za to na forum ;-)
 
Odp: +/- top 10

i jak tam 'panienki'
'Tatus wrocil' z bananowego raju
sweetjesus.png

widac ze legion w pewnym sensie zdominowal jak narazie ten swiat i to on rozdaje tutaj karty a jak bedzie za tydzien czy miesiac to sie okaze

glosu na temat innych sojuszy nie bede narazie zabieral tak za dwa tygodnie mysle wtedy bedzie mozna powiedziec cos o kims

wakacje sie zaczely to i gimbusy zaczna pykac wiecej wiec zapewne bedzie ciekawie
challengee.png
 
Odp: +/- top 10

adriankiller ej stary kto zdjoł Tobie bana hehe ja bym tego nie robił na ich miejscu hehe
a tak serjo wkońcu wracasz do życia na forum witaj stary
 
Odp: +/- top 10

i jak tam 'panienki'
'Tatus wrocil' z bananowego raju
sweetjesus.png

widac ze legion w pewnym sensie zdominowal jak narazie ten swiat i to on rozdaje tutaj karty a jak bedzie za tydzien czy miesiac to sie okaze

glosu na temat innych sojuszy nie bede narazie zabieral tak za dwa tygodnie mysle wtedy bedzie mozna powiedziec cos o kims

wakacje sie zaczely to i gimbusy zaczna pykac wiecej wiec zapewne bedzie ciekawie
challengee.png


Taaa... Na tym forum to gimbusy już za bardzo szaleją ;( Nie mam chęci aż tego czytać...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Wy tu o pierdołach gadacie a tu ciekawa wojna się szykuje. IX LEGION kontra reszta świata :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

W takim wypadku gra byłaby naprawdę ciekawa, słyszałem inną wersję, jednakże zobaczymy, co czas przyniesie
 

DeletedUser19438

Guest
Odp: +/- top 10

IX LEGION znajomo wygląda hehe. czy poradziliby sobie z całym światem? pewnie tak. przynajmniej na początku:)
aczkolwiek ostatnio jest dość spora tendencja do ukrywania nicków na grepo i ciężko takiemu laikowi jak ja odgadnąć co się kryje w pozostałych sojuszach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Wy tu o pierdołach gadacie a tu ciekawa wojna się szykuje. IX LEGION kontra reszta świata :p

Nie sądzę ,,, a co to LEGION jest na tyle silny żeby poskromić resztę świata ? moim zdaniem jest to nie możliwe ale zobaczymy :D
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: +/- top 10

Art, czy przypadkiem Twoje Ciasteczkowe Potwory nie są bratnim sojuszem dla IX Legionu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

IX LEGION bardzo ładnie się prezentuje, ale z całym światem w 70 nie powalczą na pewno. Ja mam jedynie nadzieję na wojnę Legionu z Braveheart Of Steel które pozjadało wszystkie rozumy :p Zastanawia mnie, do którego momentu "bratnie sojusze" będą pod nich robić :eek:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

IX LEGION bardzo ładnie się prezentuje, ale z całym światem w 70 nie powalczą na pewno. Ja mam jedynie nadzieję na wojnę Legionu z Braveheart Of Steel które pozjadało wszystkie rozumy :p Zastanawia mnie, do którego momentu "bratnie sojusze" będą pod nich robić :eek:

A kto powiedział że wygramy z całym światem ? Napisałem tylko i tu ujmę to innymi słowami że stworzyła się duża koalicja sojuszy z TOP10 która ma zamiar zatrzymać rozpędzony pociąg ;). My jako sojusz spokojnie mogliśmy podpisać z większością sojuszy z TOP 10 (z BOS,IMPERIUM DOMINIUM na czele) pakty bo takie podania do nas wpłynęły lecz uznaliśmy że na początku gry takie ruchy byłyby nie na miejscu.
 
Do góry