+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

ptaku79 BHOS chciał podpisać z Wami pakt,ale tylko ze względów "pro forma".Z uwagi na znajomości ze świata PSI,a nie z obawy,przed Twoim sojuszem,wiec nie przedstawiaj nas w tak nie korzystnym świetle.A zwłaszcza,że na PSI za wiele nie dokonałeś.
 
Odp: +/- top 10

ptaku79 BHOS chciał podpisać z Wami pakt,ale tylko ze względów "pro forma".Z uwagi na znajomości ze świata PSI,a nie z obawy,przed Twoim sojuszem,wiec nie przedstawiaj nas w tak nie korzystnym świetle.A zwłaszcza,że na PSI za wiele nie dokonałeś.

tak samo jak i cały sojusz bo nawet w statach już go nie ma
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

ptaku79 BHOS chciał podpisać z Wami pakt,ale tylko ze względów "pro forma".Z uwagi na znajomości ze świata PSI,a nie z obawy,przed Twoim sojuszem,wiec nie przedstawiaj nas w tak nie korzystnym świetle.A zwłaszcza,że na PSI za wiele nie dokonałeś.

Znajomości ??? Jakie znajomości przecież Ja tam wcale nie grałem i byłem przysłowiowym bobem :p Ciekawe czy te znajomości zadziałałyby gdyby mój sojusz był powiedzmy na 20-30 miejscu w rankingu.Poza tym nie przedstawiam was w złym świetle no chyba że gdzieś tak napisałem to proszę zacytuj.Chcieliście na siłę PON-a a Ja wam odpisałem że na obecną chwilę nie zawieram pochopnie paktów.Nie chcieliście czekać to wasz problem.Co do moich osiągnięć kolego to sprawdź sobie konto ptaku79 i wtedy pogadamy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Art, czy przypadkiem Twoje Ciasteczkowe Potwory nie są bratnim sojuszem dla IX Legionu?
A ja się zdrzemnąłem na chwilę i miałem sen... Sen w którym LEGION miał 3 sprzymierzeńców:
1 - Barbarians (świetnie się ten sojusz prezentuje więc pakt podpisany najwcześniej)
2 - Ciasteczkowe Potwory
3 - HOOLIGANS
Oczywiście to tylko sen ;-)

Myślę że zarówno LEGION jak i BOS chcą używać swoich sprzymierzeńców jako zaplecze obronne, tak na wszelki wypadek...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I zero reakcji na post, widać sen powoli staje się rzeczywistością :)
 
Odp: +/- top 10

ja tam wole snic o czyms bardziej przyjemnym ...
lol2ug.png


ale mam wizje ... wizje tego jak Legion zrobil Akademie swoja z pozostalych zapelancow grepo na tym swiecie takich jak sa w Legionie
pfftch.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

ja tam wole snic o czyms bardziej przyjemnym ...
lol2ug.png


ale mam wizje ... wizje tego jak Legion zrobil Akademie swoja z pozostalych zapelancow grepo na tym swiecie takich jak sa w Legionie
O kurdziaki! Adrian ale Ty masz strasznie apokaliptyczne wizje :D
Wizja jak to "LEGION zrobił" i "swoją akademię" - strasznie skromne słowa :) Skąd pewność że wyżej wymienione sojusze będą chciały grać właśnie w cieniu LEGIONU? Dlaczego oni maja być akademią a Wy sojuszem głównym? Do tego zakładam że te sojusze musiałyby wyrzucić znaczną część graczy nie spełniających "waszych" wymagań. Ale czy Wy też wyrzucicie takich gracze u siebie czy tylko będziecie tego oczekiwać od innych? Nie wydaje mi się że padną wam do stóp i z uśmiechem przyjmą dar jakim jest "akademia LEGIONU" :) Przecież to sojusze dość dobrze funkcjonujące, też mają swoje ambicje... Równoprawny sojusz rozumiem, ale nie słowa w stylu "wy zrobiliście i swoją akademię"
Zainteresowałeś mnie trochę, czekam na przebieg zdarzeń :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

O kurdziaki! Adrian ale Ty masz strasznie apokaliptyczne wizje :D
Wizja jak to "LEGION zrobił" i "swoją akademię" - strasznie skromne słowa :) Skąd pewność że wyżej wymienione sojusze będą chciały grać właśnie w cieniu LEGIONU? Dlaczego oni maja być akademią a Wy sojuszem głównym? Do tego zakładam że te sojusze musiałyby wyrzucić znaczną część graczy nie spełniających "waszych" wymagań. Ale czy Wy też wyrzucicie takich gracze u siebie czy tylko będziecie tego oczekiwać od innych? Nie wydaje mi się że padną wam do stóp i z uśmiechem przyjmą dar jakim jest "akademia LEGIONU" :) Przecież to sojusze dość dobrze funkcjonujące, też mają swoje ambicje... Równoprawny sojusz rozumiem, ale nie słowa w stylu "wy zrobiliście i swoją akademię"
Zainteresowałeś mnie trochę, czekam na przebieg zdarzeń :)

Nikt nie będzie grał w cieniu LEGION-u tylko u jego boku.Jeżeli się komuś wydaje że nasz sojusz traktuje kogoś jako pomocników ze względu że jesteśmy obecnie TOP1 to się grubo myli.Jesteśmy partnerami i traktujemy się na równi.Jeżeli chodzi o Akademię to będzie to raczej bratni sojusz ale wiadomo że na początku znajdą się tam gracze którzy nie znaleźli miejsca w głównym ale są na tyle dobrymi graczami że śmiało mogliby się tam znaleźć.Niestety muszę zasmucić wszystkich noobów tej gry że do bratniego sojuszu będą takie same kryteria przyjęcia jak do "głównego"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

A więc po stronie LEGIONU karty są odkryte, już widać że tworzą drugi sojusz. Jednak nie z tych sojuszy z którymi tworzy koalicję. Czyżby masówka nam się tworzyła? :) (nie wstawaj Roszka, tak to też jest żart)
Czas na BOS, panowie jakiś komentarz do tego? :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: +/- top 10

w gwoli ścisłości to masówką już byliśmy teraz robimy mega masówkę
 
Odp: +/- top 10

@aladyn co ty za farmazony tutaj pierdzielisz ....... legion ma max graczy czy to znaczy ze jest masowka
narazie prowadzi we wszystkich kategoriach ( i oby tak zostalo )

bratni sojusz legionu moze nie bedzie sie z skladal z takich graczy jak legion ale napewno nie bedzie odstawal od legionu
jak ptaku pisal wyzej do bratniego sojuszu beda mogli dolanczyc gracze tylko i wylacznie z polecenie czyli znajomi/wrogowie z innych swiatow ...
gracze ktorych wiemy na co ich stac

tyle w tym temacie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Po pierwsze: farmazony to moja specjalność
Po drugie: jakie farmazony się pytam? :)
Nie powiesz mi że całe grono graczy na grepoli patrząc na wasze nicki i doświadczenie spodziewało się 2 sojuszy + 3 paktów? Stary jakie farmazony? :) Ja myślałem (i pewnie nie tylko ja) że Wy w 30 osób będziecie próbowali zdominować świat. Takie posuniecie to jest wielkie rozczarowanie dla wielu widzów. ja wiem że w ilości jest jakiś potencjał, ale jak się patrze na te nicki to nie wierzę :D
 
Odp: +/- top 10

ooki wiec ...

po pierwsze to nie stary tylko w srednim wieku ( dziada ze mnie nie rob ) wiem o co tobie chodzilo ale nie znamy sie na tyle zebys sie do mnie tak zwracal jak do kolegi z piaskownicy :p
po drugie jeden myslal o nidzieli a w sobote wiesz chyba co zrobili ( nie nasza wina ze tylu znajomych mam/mamy :p na tym swiecie )
po trzecie posuniecia ktore wykonujemy to nasza sprawa i spamerowi z FO co kryje/a swoje cztery litey pod falszywymi nickami nic do tego
po czwarte to poczatek swiata wiec duzo sie jeszcze pewnie zmieni co do liczebnosci graczy
po piate farmazoniarz jestes i tyle mam do powiedzenia na twoj temat i w dyskujsie z ( patrz ptk3) nie mam zamiaru sie wdawac chcesz ze mna dyskutowac podaj nick wtedy mozemy tutaj miedzy soba zdania wymieniac a narazie koncze z toba rozmowe bez odbioru
dobranoca byla wiec tulu lulu w podusie i lulac marsz :eek:

apel do wszystkich: NIE KARMIĆ TROLA XD

scaled.php


nadawal killer niechciany nielubiany ale przez wszystkich kochany hihihihihihih ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Weź mi to jakoś skróć :D Czyli przeceniliście swoje siły? Bo na to wygląda ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Weź mi to jakoś skróć :D Czyli przeceniliście swoje siły? Bo na to wygląda ;-)

Jak mozna przecenic swoje sily jak sie jeszcze server nie rozchulal ;)_ ? Nwm kim jestem ale bys rzucil chociaz troche swiatla na inne sojusze bo o Legionie to my juz wiemy wystarczajaco i takie newsy niektorych juz nudza xD A moze orientujesz sie tylko w legionie bo jestem jednym z legionistow lub ich przybocznych ;D ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

apel do wszystkich: NIE KARMIĆ TROLA XD

A kto to ten trol? Ten co się z wami zgadza wiadomo jest spoko gość, a ten co nie to już jest trol? :) Robson jak Robson, ale od Killera nie widziałem większego trola hehe Masz jeszcze to zdjęcie jak stoisz rozczapierzony pod czyimś porsche? :D
Kolego PromoTE ja bym chciał pisać też o innych, ale niestety nie ogarniam wszystkiego. Przecież też masz konto, opowiedz o swojej okolicy i sytuacji politycznej. Ja gram w LEGIONIE i piszę o swoim otoczeniu :) BOS też nie skore do jakiejkolwiek dyskusji na forum...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

A kto to ten trol? Ten co się z wami zgadza wiadomo jest spoko gość, a ten co nie to już jest trol? :) Robson jak Robson, ale od Killera nie widziałem większego trola hehe Masz jeszcze to zdjęcie jak stoisz rozczapierzony pod czyimś porsche? :D
Kolego PromoTE ja bym chciał pisać też o innych, ale niestety nie ogarniam wszystkiego. Przecież też masz konto, opowiedz o swojej okolicy i sytuacji politycznej. Ja gram w LEGIONIE i piszę o swoim otoczeniu :) BOS też nie skore do jakiejkolwiek dyskusji na forum...

A mnie kolega bawi strasznie swoimi wypowiedziami i generalnie to co piszesz jest bardzo ciekawe.Pozwól jednak że to co Tobie się wydaje i to co byś chciał ażeby nasz sojusz robił pozostawię bez komentarza.To że kiedyś było tak a dziś jest tak to już tylko i wyłącznie moja decyzja.Ja i moi radni w głównej mierze bierzemy odpowiedzialność za wygląd IX LEGION-u i uwierz mi że będzie dobrze i u nas na pewno nudził się nie będziesz :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: +/- top 10

Po pierwsze: farmazony to moja specjalność
Po drugie: jakie farmazony się pytam? :)
Nie powiesz mi że całe grono graczy na grepoli patrząc na wasze nicki i doświadczenie spodziewało się 2 sojuszy + 3 paktów? Stary jakie farmazony? :) Ja myślałem (i pewnie nie tylko ja) że Wy w 30 osób będziecie próbowali zdominować świat. Takie posuniecie to jest wielkie rozczarowanie dla wielu widzów. ja wiem że w ilości jest jakiś potencjał, ale jak się patrze na te nicki to nie wierzę :D

A mnie wiekszosc nickow nic nie mowi tak jak Twoj, nicki nie graja : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

A kto to ten trol? Ten co się z wami zgadza wiadomo jest spoko gość, a ten co nie to już jest trol? :) Robson jak Robson, ale od Killera nie widziałem większego trola hehe Masz jeszcze to zdjęcie jak stoisz rozczapierzony pod czyimś porsche? :D
Kolego PromoTE ja bym chciał pisać też o innych, ale niestety nie ogarniam wszystkiego. Przecież też masz konto, opowiedz o swojej okolicy i sytuacji politycznej. Ja gram w LEGIONIE i piszę o swoim otoczeniu :) BOS też nie skore do jakiejkolwiek dyskusji na forum...
Powiadasz, że grasz w LEGIONIE.Moje pytanie: W którym?Nie napisałeś,ze w IX LEGION. A jesli grasz w IX LEGION to tam nie ma nicku ALLADYN7.Nie sztuką jest cwaniakować pod przykrywką,a Tobie najwidoczniej nie starcza odwagi,aby wypowiedzieć swoje zdanie oficjalnie( nie ważne czy grasz w IX LEGION czy nie).Zastanawia mnie kto ma wieksze "jaja",Ty czy Anna Grodzka( kiedyś facet,a dziś niby kobieta)?
 
Do góry