+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
"Ło maj gat!"
To na pewno będzie ciekawy świat :D

Trochę z nudów, trochę dla zabawy...
Analiza sojuszy +/- top 10 ;-)

1 - Replika
Cytat z profilu "Ci zaś... ...którzy walczą o piękny zgon" - Oni z pewnością walczą o piękny zgon hehe. Jakiś tam Kefir Wygazowany (swoją drogą nie widziałem nigdy gazowanego) leci ostro na topke. Prowokacja i zgrzyt w zębach dla innych pro graczy. Przy takim puszeniu się pawi - kto ma piękniejszy ogon - należy mieć spore poparcie sojuszu. Czy Kefir ma mocne poparcie sojuszu i obronę? Szczerze wątpię. Pierwsze ataki na topkę i wróżę rozpad. Pytanie: czy dostarczająco wściekłe wilki znajdują się w pobliżu aby ich pogryźć? Czy "jelonkom" uda się uniknąć pożarcia? Masówka jak się patrzy, ale przy odrobinie szczęścia mogą osiągnąć jakieś wyniki pozwalające na fuzję z masówką top2-top4 i udawanie że są pro :) Taki twór może (aczkolwiek nie musi) zawalczyć z resztą o dominację
Ps. konkurs
Czy Kefit to:
a - Człowiek Lasu
b - Człowiek Lasu
c - Człowiek Lasu
Odpowiedź zostawcie samym sobie ;-)

2 - Bez Cenzury BHOS
Na mapie przeplataniec z masówką top1 Replika, pewnie dyplomaci po "ciężkich i nerwowych" rozmowach zawrzą PoN - Pakt. Przecież full mas nie lubi starć na początku :D A z kim PoN jak nie z top1. Ale będą się omijać krótko... Bardzo krótko... Do czasu aż kilku aktywnych graczy powie: "Dość tego zielonego wokół!" Żaden ze mnie mędrzec, po prostu historia lubi się powtarzać :)
Jako sojusz stanowią tylko karmę dla innych "mięsożernych"

3 - IMPERIUM DOMINUM
Trochę inna sytuacja geo-polityczna niż top1-2 choć następna mas-karma dla wilków. Niestety Ci goście weszli już w ciemny las. W przeciwieństwie do poprzednich sojuszu, ich terytorium jest dość rozciągnięte. Zapuścili się w puszczę... Auuuuuuuuu!!! Wilki czekają :) max 4 tyg i po zawodach, Topka szybko zmieni barwy, a reszta na pożarcie. Właśnie wtedy nowi gracze dowiedzą się że punkty nie poparte wojskiem to zwykła fata morgana :)

4 - Gythium i Itaka
Już mi si w oczach mieni od tych "pro sojuszy" hehe Tutaj totalna pustka dla mnie, nikogo nie kojarzę choć sporo grałem. Nie mogę ocenić wiarygodnie tego sojuszu, pozostaje tylko fantazja i przypuszczenia :) Sojusz rozwalony od Maroka na Kaukaz, obejmuje prawie cały świat. Kolejna fala zombie która liczy że powolnym tempem opanuje ten świat. Trwają dopóki rekiny ich nie zjedzą lub sami nie zrezygnują. Pod obecnym sztandarem to kolejna karma dla wilków. Kilku top graczy przejdzie tu i tam, reszta jakoś będzie trwała w rankingu top 10. Bez rewelacji...

5 - Vendetta
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że ten sojusz będzie trwał i przyjmował rozbitków z top masówek. Dzięki temu może stworzyć liczący się sojusz w walce o cudaki. Jakoś nie skupia na sobie uwagi i dzięki temu przetrwa. Spore rozciągnięcie sojuszu + nie wychylanie się przed szereg = jakaś tam recepta na sukces

6 - Los Guerreros
Z dala od epicentrum świata, dość spokojny rozwój i być może coś ugrają. Kolejny sojusz który nie rzuca się w oczy i nie wychyla łba. Spokojnie... powoli... Coś chłopaki pokażą na pewno :) Kolejne moje przeczucie (i tylko moje, jak się nie podoba to zapraszam innych do opisu)

7 - NOCE I DNIE
"Pierwszeństwo mają gracze ze Świata PSI - sojusze BOS"
"Oficjalna akademia Sojuszu Bez Cenzury BHOS"
Cep cepa cepem pogania, kolejna odsłona sojuszu BOS z innych światów. Mam wrażenie że nie zmieszczą się też w akademii. Za mały limit dla polityki tych sojuszy hehe Pewnie liczą że im więcej graczy tym mniejsza szansa że trafi na mnie :D W sumie jest to jakaś recepta na przetrwanie...

15 - IX LEGION
No tutaj to szczególna uwaga na tych gości. Same stare dziadygi i pierniki grepolis. Starzy nie znaczy że bez zębów. W dodatku ich szeregi rosną, fama nicków przyciąga aktywnych graczy. Spore zagrożenie dla reszty. Im wcześniej powstanie kontr-sojusz tym lepiej. Jako że jestem blisko będę się bacznie przyglądał. Konfrontacja z tymi gwiazdkami przyniesie sporo emocji. Czas zastawiać sidła i organizować wywiad :)

29 - Niezłomni
Też grupa do zamieszania w okolicy, zobaczymy jak to się potoczy. Czy samodzielnie podążą czy poszukają połączenia z innymi. W każdym bądź razie są dość groźni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

A jaki pijak wart uwagi? :D Oczywiście żart
Za wcześnie aby wszystkich podsumować, czekam na rozwój sytuacji ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ciekawy opis - prawie jak ''max Kolonko Mowie jak jest '' podobalo mi sie :D
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: +/- top 10

-=Znani Pijacy=- nie warci uwagi? :(

A dlaczego mieliby być warci uwagi? Wygląda na to, że jednak pijacy nie są na grepo tacy znani, jak im się chce wydawać :)

A co do samego rankingu to uważam, że zrobiony fajnie, ale zupełnie niepotrzebnie i bezsensownie, bo nic na obecną chwilę nie wnosi zupełnie. Z jednym zgodzę się na pewno - IX legion to sojusz składający się w części ze świetnych graczy, ale graczy... "krótkodystansowych". Miesiąc, góra dwa a ich gwiazdeczki dojdą do TOP-ki agresorów i się wypalą, zrobią szaraki i po imprezie. Słuch po nich zaginie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

IX legion to sojusz składający się w części ze świetnych graczy, ale graczy... "krótkodystansowych". Miesiąc, góra dwa a ich gwiazdeczki dojdą do TOP-ki agresorów i się wypalą, zrobią szaraki i po imprezie. Słuch po nich zaginie :)

IX LEGION to nie żadni "krótkodystansowcy". Sojusz powstał z najlepszych graczy z jakimi grałem dodatkowo uzupełniony innymi perełkami a i świeżej krwi u nas nie zabraknie.Mam nadzieję że zapewnimy wam dobrą zabawę bo w tym celu właśnie się osiedliliśmy na nowym świecie ( no i jeszcze musimy naszemu "topkowi" koronę zdobyć bo łyso wygląda :p ). Tak czy tak szanujemy każdego przeciwnika i mam nadzieję że walka będzie uczciwa i na najwyższym poziomie.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: +/- top 10

HAHHa tak czytam, czytam i śmiech mnie ogarnia i to nie mały.. Tę analizę to chyba dostałeś od Boga:p Kompletnie wyssana z palca, nie poparta żadnymi dowodami, lecz pozorami. Jak już napisał kolega zuziek analiza nic nie warta, można sobie ją wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi :D
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Panowie tylko bez spinki, jeszcze dobrze świat sie nie zaczął a już spina na FO :)

Hoolsi pozdrawiają wszystkich, do zobaczenia niebawem na froncie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

HAHHa tak czytam, czytam i śmiech mnie ogarnia i to nie mały.. Tę analizę to chyba dostałeś od Boga:p Kompletnie wyssana z palca, nie poparta żadnymi dowodami, lecz pozorami. Jak już napisał kolega zuziek analiza nic nie warta, można sobie ją wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi :D
Pozdro

No to czytaj dalej byle ze zrozumieniem. Autor jasno napisał że jest to zrobione dla zabawy. Przecież poważna ocena sojuszy na tym poziomie gry to rzecz niemożliwa. Jedno co jest pewne to to że wasz sojusz to mega masówka hehe
 
Odp: +/- top 10

nie huraganie ja na polskim grepolis nie gram procz omikronu :mad: a czemu to nie bede pisal bo znowu beda banowac mnie tutaj

caly czas sobie klikamy na tym zagranicznym co tam byles przes chwilke z nami
szkoda ze nie mogles zostacc tam z nami ciekawie jest :D
a tak btw ciekawe czy nasza 'gangrena' tutaj jest na tym siwecie

princa jak czytasz to to daj znac ze zyjesz chyba ze tam @Rumuny juz z ciebie zrobily jesien sredniowiecza :eek:
 
Odp: +/- top 10

nie huraganie ja na polskim grepolis nie gram procz omikronu :mad: a czemu to nie bede pisal bo znowu beda banowac mnie tutaj

caly czas sobie klikamy na tym zagranicznym co tam byles przes chwilke z nami
szkoda ze nie mogles zostacc tam z nami ciekawie jest :D
a tak btw ciekawe czy nasza 'gangrena' tutaj jest na tym siwecie

princa jak czytasz to to daj znac ze zyjesz chyba ze tam @Rumuny juz z ciebie zrobily jesien sredniowiecza :eek:
a Ty ciągle o jednym ale sie Tobie nie dziwie zawiodła nas wszystkich-delikatnie powiedziane

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Siemano stary druhu :) rekreacyjnie tu jesteś czy będziesz napierdalał? :)
czejśćhuragan jak tam w podwójnej koronie na tronie hehe Legia rządzi
 
Odp: +/- top 10

@Art u mnie jak sobie przepierdzielisz to do konca zycia tobie bede to wypomnial i po tobie jechal ile wlezie :p
tak wiem kawal ze mnie sk...... :eek:
zabrzmiało jakbyś coś do mnie miał hehe ale wiem o co chodziło i rozumiem (czyt. to nie było bezpośrednio do mnie tylko w wyżej wymienionej sprawie) hehe
adrian kiedyś na PL musimy razem zagrać bo narazie to przeciwko sobie graliśmy tutaj tylko na helorusie po jednej stronie
 
Do góry