+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia
Odp: +/- top 10

Art wiesz ze do ciebie nic nie mam to ze gralismy przeciwko sobie to inna bajka
a co do gry na polskim grepo to nie mowie nie i nie mowie tak nie chce tutaj za bardzo grac
chodz moze zbierze sie ciekawa ekipe to sie zagra jak beda ciekawe ustawienia
Maniek to pewnie bedzie chcial odpoczac troche po helorusie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Kiedy pierwszy kolon? Dziś czy jakoś dopiero jutro?
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: +/- top 10

No to czytaj dalej byle ze zrozumieniem. Autor jasno napisał że jest to zrobione dla zabawy. Przecież poważna ocena sojuszy na tym poziomie gry to rzecz niemożliwa. Jedno co jest pewne to to że wasz sojusz to mega masówka hehe
Widzę że gdyby limit osób w sojuszu wynosił 20osób i były by miejsca zapełnione to też by taki sojusz był masówką :D Gratuluje rozumowania.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: +/- top 10

Zapewne gdyby limit wynosił 20 to sojusz by miał wtedy z 20 akademii :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

To nic, jak tylko życzyć wam wygrania świata ^^
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: +/- top 10

<skasowałem niechcący posta>

A Infinity? Jestem ich założycielem... Od razu mówię, że jesteśmy zgrani z Itaki, i zbici w małym terenie - i to nasza recepta na "przetrwanie"

damy rade :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: +/- top 10

<skasowałem niechcący posta>

A Infinity? Jestem ich założycielem... Od razu mówię, że jesteśmy zgrani z Itaki, i zbici w małym terenie - i to nasza recepta na "przetrwanie"

damy rade :D
Itaka to wolny świat więc nie sztuka tam przetrwać tym bardziej że to młody świat
acha przypadkiem sojuszu nie skasuj hehe bo byłaby niezła polewka
 
Odp: +/- top 10

nie chciałem urazić Ciebie poprostu ostatnio na PSI sojusz rozwiązano TOP1 który stawiał cudaki i nadal nie wieadomo jak to się stało hehe i pragnę Ciebie przestrzec przed tym

Swoją drogą z tego co czytałem na Fo na Psi niezłe jaja szkoda tylko ludzi , którzy słali na to surkę i poświęcali nocki żeby cudaków pilnować.
Ale chyba ta ekipa tutaj weszła ?
 
Odp: +/- top 10

gadałem z kilkoma znajomymi co na PSI są teraz TOP1 i wszyscy ździwieni hehe ale to nie miejsce na te rozmowy hehe
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: +/- top 10

ostatnio na PSI sojusz rozwiązano TOP1 który stawiał cudaki i nadal nie wieadomo jak to się stało hehe i pragnę Ciebie przestrzec przed tym

I raczej nigdy, jak to się stało nie dowiemy... Teraz gracze z naszego wrogiego sojuszu z psi teraz się tu chwalą(Pijani Weterani), odznaczeniem za wybudowanie cudów 4z7 na profilu sojuszu, czego oni nie dokonali... Gdyby naszego sojuszu nie rozwiązano przegrali by z pewnością erę cudów mieliśmy nad nimi sporą przewagę, o tym że zrobili tam fuzję z wrogiem kilku sojuszy z koalicji i wpadli na genialny pomysł by pisać do supportu na nasze profile w erze cudów(na co my też odpowiedzieliśmy), nie wspomnę, ten sojusz i większość jego graczy nie jest warta uwagi.


gadałem z kilkoma znajomymi co na PSI są teraz TOP1 i wszyscy ździwieni hehe ale to nie miejsce na te rozmowy hehe
Więc zostawmy tamten świat i zajmijmy się tym.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: +/- top 10

To co sie stało z naszym sojem na 24 to jest jedna wielka tajemnica lasu :D Zostawmy to, i bawmy sie tutaj, oby już bez takich niespodzianek ja tam.
Pozdrawiam
 
Odp: +/- top 10

I raczej nigdy, jak to się stało nie dowiemy... Teraz gracze z naszego wrogiego sojuszu z psi teraz się tu chwalą(Pijani Weterani), odznaczeniem za wybudowanie cudów 4z7 na profilu sojuszu, czego oni nie dokonali... Gdyby naszego sojuszu nie rozwiązano przegrali by z pewnością erę cudów mieliśmy nad nimi sporą przewagę, o tym że zrobili tam fuzję z wrogiem kilku sojuszy z koalicji i wpadli na genialny pomysł by pisać do supportu na nasze profile w erze cudów(na co my też odpowiedzieliśmy), nie wspomnę, ten sojusz i większość jego graczy nie jest warta uwagi.



Więc zostawmy tamten świat i zajmijmy się tym.

równie dobrze mogliście Wy wygrać jak i Oni tego nie wie nikt i nikt się już tego nie dowie
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zostawmy PSI...

Może już ktoś wydedukował, który sojusz wygra nam świat? :confused:
 
Do góry