+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ładnie ładnie pnie się do góry ;]
papa.gif

Jesteś dziwny... Wnioskując po Twoich postach masz max 12/13 lat
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jesteś dziwny... Wnioskując po Twoich postach masz max 12/13 lat

Nie prawda mam 10 lat ta gra jest dla każdego. Jeszcze możesz coś o mnie wywnioskować przez internet ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

1 - Braveheart Of Steel
Top 2 atakujących
Top 2 obrońców
Top 2 wojowników

Źle ich na początku osądziłem, to nie jest zwykła masówka... To jest hybryda aktywnych i doświadczonych graczy ze zwykłym mięsem armatnim. Wątpię czy ta czołowa grupa będzie bronić każdego członka sojuszu, raczej przyjmą strategię: Kto przeżyje ten wart dalszej uwagi. Dopiero w późniejszym etapie wyłoni się główna struktura sojuszu. Myślę że będą główną siłą przyszłej koalicji przeciw IX LEGIONOWI. Walka o terytorium jest nieunikniona, wilki z LEGIONU mają bardzo duży apetyt :) Ktoś musi uprzedzić fakty i w porę się przeciwstawić. Zdecydowanie będą liczyć się w walce o cudaki
No i ban dla Kefira - oczywiście jak to zawsze bywa niesprawiedliwie hehe
Sojusz idący w liczby, ilość i nie najgorsza jakość ;-) Czy to się opłaca? Historia mówi że tak...
Sojusz będzie trwał w granicach Top 1-3


2 - IX LEGION
Top 1 atakujących
Top 3 obrońców
Top 1 wojowników

No tutaj to jest pole do popisu :) Sojusz gwiazdeczek - na początku nie był aż tak liczny 20-30 graczy. Wydawało się że tak zostanie... aż tu niespodzianka :) Teraz praktycznie pęka w szwach, do limitu brakuje kilka miejsc. Ich szeregi cały czas rosną, mało tego nie są to przypadkowi gracze. Znaczna część nowych wchodzi do sojuszu mając 200-300pkt co może tylko oznaczać że są to ściągnięci gracze z innych światów przez starszy skład LEGIONU. Jakim cudem te gwiazdeczki grają w jednym sojuszu - odpowiedź to Heluros. To głównie skład tamtej formacji z międzynarodowego serwera.
Bardzo mocno offensywny, ciężko będzie ich zatrzymać. W dodatku z taką kompanią mają znajomości i wywiad praktycznie wszędzie. No panie i panowie nie ma przebacz, trzeba ich od razu tłuc w czerep bo później będzie problem :)
Wróżba na przyszłość to zdecydowanie top1 wojowników i ścisła topka w rankingu ogólnym.

3 - Psychiatryk
Top 11 atakujących
Top 12 obrońców
Top 13 wojowników

Jak dla mnie to typowa masówka, kilku konkretnych graczy + reszta to karma dla wilków :) Ten sojusz ocaleje jedynie przypadkiem - jak złe i silne wilki będą najedzone, a te głodne i kulawe nie będą miały siły :)
Jak przetrwają miesiąc to ja poliżę spleśniałą kromkę chleba :)


4 - Replika
Top 5 atakujących
Top 1 obrońców
Top 3 wojowników

Jak nazwać replikę repliki? No fajna, fajna... "mejd in czajna" :D
Nie przedstawiają się najgorzej, ale jakoś nie mam do nich przekonania. Być może przez brak jakiejkolwiek wiedzy na ich temat. Ech... tak to jest jak się nie ma za wiele czasu na wywiad. Jako wojownicy w pełni zasługują na swoją pozycję, ale... Nie czuję blusa patrząc na nich ;-) Pewnie skończą jako top 6-10 w rankingu. No cóż, chińczyk też człowiek, niech że trwają nadal :)


5 - IMPERIUM DOMINUM
Top 7 atakujących
Top 5 obrońców
Top 5 wojowników

Zwykły przeciętniak, nie będę się rozpisywał bo i o czym. Może się rozkręcą, poczekajmy do ery podbojów ;-)
Czy wpadną w młynek do karmy?
Czy poszukają silnego sojusznika i będą walczyć ramię w ramię?
Czy stawią opór najsilniejszemu sojuszowi świata?
Czy Brooke Logan ponownie wyjdzie za Ridgea Forrestera?
O tym i o tamtym dowiemy się z kolejnego odcinka "Piękni i Bogaci" :)

7 - NOCE I DNIE
Akademia sojuszu Braveheart Of Steel
Top 14 atakujących
Top 7 obrońców
Top 11 wojowników

Choćbym nie wiem jak szukał to nic złego o tym sojuszu nie mogę napisać, w końcu mam full sury dzięki nim :) Zdecydowanie brakuje takich sojuszy hehe
Nie wiem po co oni są potrzebni sojuszowi Braveheart Of Steel, chyba tylko dla odwrócenia uwagi od czołówki. Jak nakarmią wilki owieczkami to nie będą miały ochoty na tłuste i dorodne barany :) No i niech kilka owieczek podeśle choćby po 10 birem w razie ataków, to już będzie cel osiągnięty. Niewielka to obrona... ale DARMOWA. A jak owieczka w kłopocie, no cóż... Tu będzie powiedzenie "i wilk syty i owieczek u nas dużo" :)

8 - *IMPERIUM DOMINUM*
Akademia sojuszu IMPERIUM DOMINUM
Top 12 atakujących
Top 11 obrońców
Top 12 wojowników

W zasadzie to jeden sojusz bo akademia niewiele gorsza od głównej grupy. Nie ma ogromnej przepaści w liczbach. Ciężko jest opisywać takie sojusze bo niczym się nie wyróżniają. Grają sobie chłopaki spokojnie, z czasu ktoś im wiochę zwinie i tyle. Nie osiągną żadnych szczególnych wyników

9 - Los Guerreros
Top 6 atakujących
Top 15 obrońców
Top 8 wojowników

Kolejny sojusz oscylujący w dolnej dziesiątce, sami nic nie ugrają. Jedyna nadzieja na większe sukcesy to połączenie się czołowych graczy z innymi. Gra w bardziej doświadczonej i aktywnej grupie przyniesie efekty i emocjonujące bitwy. A głównie o to chodzi :)


10 - ***Kamikaze***
Top 18 atakujących
Top 27 obrońców
Top 21 wojowników

Punkty walki to totalna masakra jak na sojusz z pierwszej dziesiątki :) Na mapce wyglądają pięknie, zbita pozycja niczym gołębie na niebie. Niestety tak wielka strata PW do punktów rozbudowy mówi że to sojusz amatorski. No szkoda...

PONADTO NA ODZNAKĘ WILKA ZASŁUGUJĄ:

25 - -=Znani Pijacy=-
Top 3 atakujących
Top 18 obrońców
Top 4 wojowników


26 - Barbarians
Top 4 atakujących
Top 24 obrońców
Top 6 wojowników


49 - Niezłomni
Top 9 atakujących
Top 12 obrońców
Top 9 wojowników

Z całą pewnością łącząc ze sobą te niewielkie sojusze powstaną już wilkołaki, a nie wilki :)

*Ocena sojuszy jest wyłącznie moją opinią*
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zabrakło 10 min, żebyśmy i my się tu znaleźli ;) Vendetta się rozpadła, nie powiem, nie małą zasługe w tym miała, pewna koalicja, która może sporo namieszać. Co do opisów - chyba na razie wszystko jest ok ;)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: +/- top 10

trzeba ich od razu tłuc w czerep bo później będzie problem
idź pomasuj lampę :D zapomniałeś o jednym sojuszu spoza 10, który jest wart uwagi
PS. mam na targu drewno do wymiany, w promocji kurs 0,75
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Tym razem opisik i wnioski jak najbardziej godne przeczytania :) Mają już swoje podstawy, nie jak to było w przypadku posta który zapoczątkował temat:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

zapomniałeś o jednym sojuszu spoza 10, który jest wart uwagi
[/B]
A co mi tam jakiś Jacek Placek czy Mietek Podnietek, w moim kryterium na razie się nie łapali. Oczywiście nie mam recepty na całą prawdę, głód i bezrobocie. Ja też mogę się mylić. Bardzo chętnie poczytam kogoś kto ma inne zdanie
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: +/- top 10

Alladyn, dla mnie fajne i prawdopodobne. Ciekawy jestem jakie masz jeszcze nicki, moze sie myle ale ten zwrot : glod i bezrobocie skads znam. : )
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: +/- top 10

jeśli napisze maks 15 postów i dostanie bana to ja obstawiam ponad 50 % na jedną osobę, a co do mojego poprzedniego komentarza to nie napisałem, że mi się nie podoba wręcz przeciwnie tylko z małą(mini) uwagą
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Mała poprawka :)
23 - Barbarians
Top 3 atakujących
Top 23 obrońców
Top 5 wojowników

Alladyn to aktualizuje wczoraj ten sojusz był na takim miejscu dziś jest na innym jak by tak każdy poprawki pisał to by zaspamili cały temat nie potrzebnymi postami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

jak ktoś sraczki dostał na tym forum to tak pisze
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Alladyn to aktualizuje wczoraj ten sojusz był na takim miejscu dziś jest na innym jak by tak każdy poprawki pisał to by zaspamili cały temat nie potrzebnymi postami :)

Spoko, nie pisałem że źle napisał, ale że już jesteśmy wyżej. Te temat jest o sojuszach więc czemu niepotrzebne?

jak ktoś sraczki dostał na tym forum to tak pisze

Muszę Ci przyznać, że Twój język jest bogaty w słownictwo.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: +/- top 10

zapowiada się ciekawy świat :)

będzie się działo:D
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: +/- top 10

cO TY WIDZE SPORO STAREJ GWARDI PRZYNAJMNIE J NA POCZATKU BEDZIE SPOKO PÓŻNIEJ PEWNIE BEDZIE ZALEŻAŁO DOD SYTUACJI JAKA SIE WYKLARUJE :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Alladyn, dla mnie fajne i prawdopodobne. Ciekawy jestem jakie masz jeszcze nicki, moze sie myle ale ten zwrot : glod i bezrobocie skads znam. : )
jeśli napisze maks 15 postów i dostanie bana to ja obstawiam ponad 50 % na jedną osobę
Coś wam się panowie pomyliło, nie jestem tym człowiekiem za którego mnie bierzecie. Ja uwielbiam polski support i brzydzę się multikontem na forum ;-)
ps. i nie 15 postów tylko 10 jak już, zaraz przekroczę limit więc... BonVoyage!
 
Do góry