+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
Odp: +/- top 10

"Ło maj gat!"
To na pewno będzie ciekawy świat :D

Trochę z nudów, trochę dla zabawy...
Analiza sojuszy +/- top 10 ;-)

1 - Replika
Cytat z profilu "Ci zaś... ...którzy walczą o piękny zgon" - Oni z pewnością walczą o piękny zgon hehe. Jakiś tam Kefir Wygazowany (swoją drogą nie widziałem nigdy gazowanego) leci ostro na topke. Prowokacja i zgrzyt w zębach dla innych pro graczy. Przy takim puszeniu się pawi - kto ma piękniejszy ogon - należy mieć spore poparcie sojuszu. Czy Kefir ma mocne poparcie sojuszu i obronę? Szczerze wątpię. Pierwsze ataki na topkę i wróżę rozpad. Pytanie: czy dostarczająco wściekłe wilki znajdują się w pobliżu aby ich pogryźć? Czy "jelonkom" uda się uniknąć pożarcia? Masówka jak się patrzy, ale przy odrobinie szczęścia mogą osiągnąć jakieś wyniki pozwalające na fuzję z masówką top2-top4 i udawanie że są pro :) Taki twór może (aczkolwiek nie musi) zawalczyć z resztą o dominację
Ps. konkurs
Czy Kefit to:
a - Człowiek Lasu
b - Człowiek Lasu
c - Człowiek Lasu
Odpowiedź zostawcie samym sobie ;-)

gram na tym świecie ale pod innym nickiem , rekreacyjnie ponieważ żona i za 3 mies potomek niepozwala bawić się tak jak kiedyś .

Pozdrawiam wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Tylko weź chociaż nie mów że grasz u tych cieniasów z LEGIONU? Tam same szaraki przejmują :)
Potrzebna jest mocna kontr-offensywa, nie szukasz czasem ostrej zadymy? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Czekaj zaraz się zapytam mojego bota jaki my tera mamy nick w grze bo już się sam pogubiłem :) O o co chodzi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

A to już mleć ozorem na darmo nie mozna? A co, z policji jesteś? I co mi zrobisz? Nie mów że podbijesz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Spoko, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal jak w dym ;-)
Jakoś się dogadamy hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Te kolega, masz już pozycję dowódcy LEGIONU czy chcesz ją zdobyć poprzez marne potyczki słowne na FO. Wyjdziesz na wielkiego wodza broniącego dobrego imienia "swojego sojuszu" - pogratulować :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Spoko, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal jak w dym ;-)
Jakoś się dogadamy hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Te kolega, masz już pozycję dowódcy LEGIONU czy chcesz ją zdobyć poprzez marne potyczki słowne na FO. Wyjdziesz na wielkiego wodza broniącego dobrego imienia "swojego sojuszu" - pogratulować :)

Potyczki słowne widzę preferuje Twoja osoba.Większość wypowiadających się negatywnie o moim sojuszu robi to ukradkiem pod innymi nickami nie mając odwagi otwarcie przedstawić swojego zdania do którego ma prawo.Czyżby dlatego że obecnie jesteśmy w fazie szukania pierwszej ofiary :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zaraz załoze konto na forum i będe na inne sojusze jechał ...Jestes taki "kozak" to się podpisz pod swoja wypowiedzia ;) Nie twoj sojusz jest najlepszy i nie przejmuje szarakow a może nie zdanza i ma ból <ciach>? Ja mam nick T3rmit7991 Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: +/- top 10

Tylko weź chociaż nie mów że grasz u tych cieniasów z LEGIONU? Tam same szaraki przejmują :)
Potrzebna jest mocna kontr-offensywa, nie szukasz czasem ostrej zadymy? :)

skoro takie cieniasy z legionu to czemu potrzebujecie "mocnej kontr-ofensywy"? skoro przecież słabiaki z nas to pojedziecie nas szermierzami i łukami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Współczuję wam chłopaki, wy się wcale na żartach nie znacie. Przecież napisałem że jesteście najmocniejszym sojuszem na świecie. No nic, wstydziłbym się gdzieś z wami na piwo iść burki :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: +/- top 10

to dobrze bo my na piwo nigdzie nie chodzimy, nie mamy na to czasu, tylko gra i gra... ostatecznie możemy się na browara umówić u mnie w domu nikt nas nie będzie widział to i wstydzić się nie będziesz musiał :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

to dobrze bo my na piwo nigdzie nie chodzimy, nie mamy na to czasu, tylko gra i gra... ostatecznie możemy się na browara umówić u mnie w domu nikt nas nie będzie widział to i wstydzić się nie będziesz musiał :D

Nie chodzicie bo wam 50 zeta szkoda wydać hehe Ile to premki za to będzie co? :) Ja bym i postawił, ale was od kompa nie odciągnie...
 
Odp: +/- top 10

Nie chodzicie bo wam 50 zeta szkoda wydać hehe Ile to premki za to będzie co? :) Ja bym i postawił, ale was od kompa nie odciągnie...


Gościu weź zachowuj się bo jak narazie to jak narazie czytam Twoje posty to naprawe się załamuje. Typowy gimbus czy tam troll jak kto woli. Po prostu grajcie ludzie, a nie wtrancajcie sie czy ktos gra na zlocie czy nie. Osobiscie bardzo krucho umnie ze zlotem;( sam kupilem raz zloto za sms 18 zł a epsilionie a teraz to szukam innych zrodel. Jednak jak nie stac mnie na premke to nie wbijam na forum i hejtuje innych...
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie chodzicie bo wam 50 zeta szkoda wydać hehe Ile to premki za to będzie co? :) Ja bym i postawił, ale was od kompa nie odciągnie...

Zaraz będziesz mówił że to żart człowieku OGARNIJ SIĘ. Wydaje 2 tysiące na premke boli Cię to ? coś jeszcze ? i proszę nie pisz tych dziecinnych postów bo tego nie da się czytać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Toxi wzruszyła mnie Twoja historia, nie wiem tylko jak ona ma się do mnie. Czy ja gdzieś napisałem że premka peee lub premka super? Mam wrażenie że bardziej chciałeś się pożalić tu na FO. Poszukaj jakiegoś specjalisty który Cię wysłucha i pocieszy. Zobacz t3rmit2000 włożył 2 tysie i co? Świetne ma wyniki HE HE
Ludzie nic mnie nie obchodzi kto ile wkłada na premkę, a to że mam zaczepny styl pisania... no cóż... musicie z tym żyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Bawią mnie w sumie te wpisy:)

"REKRUTACJA ZAMKNIĘTA
Zapraszamy do naszej akademii która się nas dla zabawy wypiera Psychiatryk"

oraz

"NIE JESTEŚMY AKADEMIĄ sojuszu
IX LEGION Jest to prowokacyjny wpis w profilu IX LEGIONu !!!"
 
Do góry