+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

Jesteś jeszcze. Wracaj, bo ja jestem w ekipie z Twoim sojem walczącą.
A miasta zabiera im się jak zabawki niemal - Ciebie brak i kontry!
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jesteś jeszcze. Wracaj, bo ja jestem w ekipie z Twoim sojem walczącą.
A miasta zabiera im się jak zabawki niemal - Ciebie brak i kontry!

Tak i ja sam zmienie caly swiat? Cholera Sisi mam wysokie mniemanie o sobie ale to troche przeginka hihi
Spoko pewnie ze pogram, mysle ze jakiegos kolona uda mi sie utopic, kilka wiosek mam to z jednego chyba uda mi sie uwalic hihi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

Ja bym Cię chciała obok siebie, ale wtedy kogo będziemy lać?
Dziwny świat - zobacz profil sojuszu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - odechciało mi się grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Niestety nadal nie jestem zalogowany, a co w tym profilu jest? Nie nadaje sie na Bana?

A wlasnie, slyszalem ze Stoner zrezygnowal?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Dostał podobno ultimatum od dziewczyny: ona albo gra...
na pewno to nie wina końca złota, bo tego za 800 euro nakupował =}
Poprzejmował 1k , oddał 8k i wegetować będzie pewnie...
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: +/- top 10

łoł za 800 euro to bym se życie ułożył:)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Nie bez powodu został obwołany pierwszym złotnikiem RP =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie bez powodu został obwołany pierwszym złotnikiem RP =}

Widze ze uwielbiasz zagladac komus do portfela a zarazem mozna wyczuc Twoja zazdrosc:((
Jesli ktos pracuje na to zloto i stac go na to, to nie kumam czemu tak Ci sie zolc wszystkimi otworami wylewa. Pamietaj ze idac do lunaparku tez placisz za zabawe i nikt nie placze a tutaj to taki problem.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Oj bez przesady... jestem po prostu ciekawy , jak by się grało na takiej ilości złota, ale wolę sobie kupić jakiś album muzyczny, a nie wydawać na grę... darmową grę przeglądarkową =}

a na lunapark za stary jestem... =/
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Lepiej miec i na gierke i na album:)) A z ciekawoscia to nie ma czego, tak samo klikasz hihi mysle ze zloto wymyslili dla nygusow (sam nim jestem) ktorym klikac sie nie chce tyle razy i to wszystko:))
A w lunaparku tez piwko sprzedaja ( na to chyba za mlody nie jestes :) ) i tez musisz zaplacic, wszedzie tylko kasa za chwile przyjemnosci hihi
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Lepiej miec i na gierke i na album:)) A z ciekawoscia to nie ma czego, tak samo klikasz hihi mysle ze zloto wymyslili dla nygusow (sam nim jestem) ktorym klikac sie nie chce tyle razy i to wszystko:))
A w lunaparku tez piwko sprzedaja ( na to chyba za mlody nie jestes :) ) i tez musisz zaplacic, wszedzie tylko kasa za chwile przyjemnosci hihi
i znowu pudło... 14 lat... za stary i za młody zarazem =/
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ja pierdz..le to masz kijowo, ani piwa ani lunaparku :(( No tak tylko greppo pozostaje hihi A na zloto kieszonkowego szkoda by mi tez bylo:((
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Lepiej miec i na gierke i na album:)) A z ciekawoscia to nie ma czego, tak samo klikasz hihi mysle ze zloto wymyslili dla nygusow (sam nim jestem) ktorym klikac sie nie chce tyle razy i to wszystko:))
A w lunaparku tez piwko sprzedaja ( na to chyba za mlody nie jestes :) ) i tez musisz zaplacic, wszedzie tylko kasa za chwile przyjemnosci hihi

Zloto wymyslili zeby wiecej kasy zarobic na gierce,na pierwszych swiatach nie bylo skracania tylko mogles sobie premium wykupic na 2 tygdnie i tyle,ale nie bylo moralow i jakis woch na wyspach -tylko sie farmilo sasiadow na wyspie dla sury , gra byla w tedy o wiele ciekawsza :) . A kazdy wydaje teraz ile moze na gierek,i malo jest takich co nic nie wydaja... no chyba ze zyja z kieszonkowych :)

A skonczylem bo dziewczyna mnie poprosila zebym sobie dal luzu z ta gierka na jakis rok bo wszycy dobrze wiemy jaki to pozeracz czasu jest :) a granie tylko w pracy mnie nie zadawalalo :/ i tak zniklem z rankingu jak po oddwawalem wiochy.
Kiedys sie jeszcze pojawie ale narazie nie mam czasu na gre... za stary chyba juz jestem na te gierki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zloto wymyslili zeby wiecej kasy zarobic na gierce,na pierwszych swiatach nie bylo skracania tylko mogles sobie premium wykupic na 2 tygdnie i tyle,ale nie bylo moralow i jakis woch na wyspach -tylko sie farmilo sasiadow na wyspie dla sury , gra byla w tedy o wiele ciekawsza :) . A kazdy wydaje teraz ile moze na gierek,i malo jest takich co nic nie wydaja... no chyba ze zyja z kieszonkowych :)

A skonczylem bo dziewczyna mnie poprosila zebym sobie dal luzu z ta gierka na jakis rok bo wszycy dobrze wiemy jaki to pozeracz czasu jest :) a granie tylko w pracy mnie nie zadawalalo :/ i tak zniklem z rankingu jak po oddwawalem wiochy.
Kiedys sie jeszcze pojawie ale narazie nie mam czasu na gre... za stary chyba juz jestem na te gierki :)

Mam nadzieje ze masz jeszcze namiary na mojego fb i spotkamy sie w Amsterdamie zeby malarstwo podziwiac hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

W marcu tam napewno bede sprawdzic te nowe muzeum ktore tak polecasz :)

To pasuje, tak na wszelki wypadek to przyjade nie samochodem a pociagiem zeby lepiej zrozumiec o co w tych zakreconych obrazach chodzi hihi
Rozumie ze to wekend bedzie? Ale to juz sie dogadamy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Top 1 - IX LEGION
To już nie jest ten zespół co na początku. Wielu dobrych graczy dawno zakończyło grę. Szeregi Legionu jednak nie stopniały, wessali na to konto graczy z innych sojuszy. Spora grupka przeszła z nieistniejącego już sojuszu The Old Boys - myślałem że będą taką serwerową perełką - mało liczni, ale zabójczo groźni :) Coś się widać tam popsuło i ostatecznie wylądowali w Legionie. Jeszcze wcześniej nastąpił rozpad top2 Barbarians i także spore transfery na koncie Legionu. Co trzeba zrobić aby powalić top2 który w dodatku ma pakt z top1, top3, top6 i ktoś tam jeszcze? Oczywiście chcieć prawdziwej gry czyli walki z top1. Cel był jak najbardziej szczytny, zabrakło zgrania i poparcia graczy. W konsekwencji 2 harakiri czołowych postaci, rozpad i przejścia najaktywniejszych do Legionu i nYaN. Warto byłoby też wspomnieć o kilku innych transferach czołowych graczy takich jak np. wojog22 czy WrzucNaLuz. Szkoda że nie zdecydowali się kontynuować walk przeciw top1 :)
Ogólnie Legion przoduje na tym serwerze, strata kilku miast nic dla nich nie znaczy. Zabezpieczony dyplomatycznie (pakt z top3, top4, top6 i coś tam jeszcze z tyłu) może skupić się na jedynych wrogich sojuszach czyli top2 The Black Company i top5 Ekipa Ellmera. Jednak grę jaką prezentuje można porównać do włoskiej piłki nożnej. Bez polotu, bez wielkich akcji i spektaklów, zwykłe nudne dążenie do wygranej. Niektórym marzy się wielkie i niepodważalne zwycięstwo nad TBC+EE+spółka, ale jak to w życiu bywa, za krótkie rękawy :D Ptaku nie jest złym przywódcą, ale nie ma odpowiednio wielkiej charyzmy i posłuchu wśród graczy. Przewaga koalicji Legionu nad wrogiem jest dość duża, jednak drętwo im idą te podboje... :)

Top2 - The Black Company
Na starcie świata nie istnieli, gdy ruszyli z kopyta to Legion miał już podpisane pakty i swobodny rozwój. Ktoś tam pisał że są czarnym koniem tego serwera i się nie pomylił :) Siłą tego sojuszu jest zgranie, doświadczenie i dobry zarząd. Pierwsza wicemiss do korony :D Pakt z Ekipa Ellmera, Judgement Day + chyba trzy jakieś tam z oddali. W sumie to nie wiem po co im te pakty z sojuszami około top20? Może w kupie czują się raźniej... :D Tak czy siak razem z EE+JD stawiają czoła koalicji Legionu. Patrząc na wcześniejszą politykę top1 bałem się trochę że i ich wciągną do paktu :)
Trzymam kciuki za wygrane bitwy, moja sympatia po waszej stronie :)

Top3 - Ciasteczkowe Potwory
Główny pomocnik Legionu w walce o stołek, sojusz w miarę solidny lecz sztucznie "napompowany" i zbyt wysoko sklasyfikowany. Pozycja w rankingu to efekt "aury" Legionu, samodzielnie to ich prawie sam Kafel rozwalił :D Oczywiście pozdrawiamy, bardzo dobry gracz, tyle że skromność mu obca :)
Potworki, Potworki... Jak miałbym was postawić wyżej od np. Ekipy Ellmera to nie byłbym obiektywnym reporterem. Trochę wam brakuje tu i tam... Top3 macie, ale nie porzucajcie Legionu bo umarł w butach :)

Top4 - nYaN
Krótki przegląd nicków, skojarzenie niektórych faktów, raportów i statystyk. Przestawiam na bok dosłownie kilka osób i zostają sami statyści :) Tak zwana ławka rezerwowa
Trzymają ich jak takie barany na mięso. Co który slota złapie to nieaktywny baranek pod nóż :)
The End

Top5 - Ekipa Ellmera
Sojusz zaprawiony w boju, raczej chłopaki nie pękają przed Legionem. Mają zdecydowanie bliższy front z wrogiem niż TBC. Ciężar walk na ich barkach
Myślę że podołają wyzwaniu
W statystykach nie widziałem strat miast na rzecz Legionu, wręcz przeciwnie, to Legion tracił :)

Top6 - Hooligans
Widziałem ich w akcji - dynamika, pełne zgranie, totalny chaos u wroga... ze śmiechu :D
Jak tak wyglądają Polscy chuligani to nas niedługo Białoruskie baby napadną :D
Kolejny sojusz pod ochronką Legionu. Top6 - tylko za co?!
top11 VALEO współpracujący z Legionem jest 3x groźniejszy niż Ci z Hooligans :)
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

Top5 - Ekipa Ellmera
Sojusz zaprawiony w boju, raczej chłopaki nie pękają przed Legionem. Mają zdecydowanie bliższy front z wrogiem niż TBC. Ciężar walk na ich barkach
Myślę że podołają wyzwaniu
W statystykach nie widziałem strat miast na rzecz Legionu, wręcz przeciwnie, to Legion tracił :)
kolego zaktualizuj dane,bo ostatnio 4 stracili;]
 
Do góry