TOP 12 sojuszy z EFEZ

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

no musimy nadrabiać straty...a że Ty jesteś niezastąpiony,to miast Ciebie,trzeba było rekrutacje robić i zacząć myśleć poważnie nad sojuszem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Wbijaj .. w sumie .. mamy pakty ze wszystkimi, to zadna róznca czy nas jest 10 czy 100 .. i tak nas nikt nie ruszy .. a farmy jak zwykle przychylne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

no musimy nadrabiać straty...a że Ty jesteś niezastąpiony,to miast Ciebie,trzeba było rekrutacje robić i zacząć myśleć poważnie nad sojuszem :D
Happy-oh-stop-it-you-l_large.png

dobra to tam na nurarihyonka walnijcie inva :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

no coś Ty,mamy Romie graczy podbierać? My się strasznie bojamy takich dużych sojuszy,sam wiesz przecież :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

też sie wlasnie boje więc mnie stamtąd weźcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Ale ten .. szafe porabalismy na opał bo zima była sroga ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

RIP SZAFA

gdzie my będziemy spać
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

my jeszcze mamy psiwory....ale szafa (świec panie nad jej drzwiami) była...no sam wiesz czym była i dla kogo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Dobra .. kochmy cie i kupimy nową .. może być Kler ? .. czy wolisz jakieś orientalne fiku miku ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

tak jakas mary jane przyzywala tam krfafą mery do lustra kiedy inni gadali sobie pierdułki w drugim .. pokoju :p hidoi

tylko orient, slowo miku bardzo pasuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

czy taki model będzie odpowiedni ?
bcb5e6a6554181189e8f5523a5509c5c,12,1,0-47-511-341-0.jpg
 
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

1 *Ekipa Remontowa*- masówka cóż tu mówić nie wróżę im przyszłości tym bardziej z ich manipulacjami i intrygami
2 Roma -mocny sojusz prowadzony przez dobrego dowódce
3 Inferno -kolejna masówka
4 HANNIBALS -niezłe walczaki sądze że namieszaja na tym świecie
5 ***Zwiadowcy*** mają ciężką sytuacje za dużo wojen toczą i to ich może zgubić
6 Ferajna Kubusia Puchatka - nie znam nie wypowiadam się
7 Demony Wojny -mój sojusz nie wypowiadam się
8 No name 244805 85 2880
9 RYDWANY ŚMIERCI -ciekawe położenie zobaczymy co im wyjdzie
10 *Różowe Świnki* -muszą uważać rozsądna polityka może im pomóc ale złe dobieranie sojuszników bardzo zaszkodzić im może
11 SH *Apokalipsa* -znam ludzi z tego sojuszu życzę im powodzenia ale sa na M-54 a tam jest gorąco
12 *Ak. Ekipa Remontowa* czyt. pkt.1
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Nie mam pewności jak przedstawiają się relacje pomiędzy HANNIBALS i Roma- ale wróżę, że pomiędzy nimi rozegra się ostateczna walka o wygranie świata.

W każdym bądź razie fusy obecnie tak się układają, nie wykluczone, że w przyszłości pokażą co innego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

1 *Ekipa Remontowa*- masówka nie masówka, mają z czego wybierać elitę
2 Roma - sojusz napewno znany, w końcu tyle światów zaliczył. Z tym sojuszem kojarzą mi się dwie rzeczy dużo kombinowania z polityką i zmiana serwera gdy nie idzie gra. Kiedyś miałem lepszą opinie, lecz i teraz uważam, że jak na GP nieźle sobie radzą.
3 Inferno-pojawili sie po tym jak dostałem urlop
4 HANNIBALS -sojusz który wydaje mi się jednym z lepszych w tej fazie, sądzę, że o ile nie narobi sobie zbyt wielu wrogów będzie w czołówce.
5 ***Zwiadowcy*** sojusz top1 z m54, ma trochę niezłych graczy i kilkoro z łapanki których się pozbywa w miarę upływu czasu.
6 Ferajna Kubusia Puchatka -wierny sojusznik z innych światów to na pewno. Mogą przegrać a do końca trwają przy swoich, na Efezie mam z nimi małą styczność
7 Demony Wojny -ledwie kojarzę nazwę
8 No name mój sojusz gram i znam się z większością ludzi ponad 2 lata, nie będę oceniał.
9 RYDWANY ŚMIERCI ot sojusz
10 *Różowe Świnki* po nazwie z poczuciem humoru spodziewałem się sporo po tym sojuszu, dalej czekam;]
12 *Ak. Ekipa Remontowa* najsilniejsza obecnie akademia

Na ten moment nie widze sojuszu ktory mialby wygrac swiat i ktory ma zdecydowana przewage nad pozostalymi.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

1 *Ekipa Remontowa*- masówka nie masówka, mają z czego wybierać elitę
2 Roma - sojusz napewno znany, w końcu tyle światów zaliczył. Z tym sojuszem kojarzą mi się dwie rzeczy dużo kombinowania z polityką i zmiana serwera gdy nie idzie gra. Kiedyś miałem lepszą opinie, lecz i teraz uważam, że jak na GP nieźle sobie radzą.
3 Inferno-pojawili sie po tym jak dostałem urlop
4 HANNIBALS -sojusz który wydaje mi się jednym z lepszych w tej fazie, sądzę, że o ile nie narobi sobie zbyt wielu wrogów będzie w czołówce.
5 ***Zwiadowcy*** sojusz top1 z m54, ma trochę niezłych graczy i kilkoro z łapanki których się pozbywa w miarę upływu czasu.
6 Ferajna Kubusia Puchatka -wierny sojusznik z innych światów to na pewno. Mogą przegrać a do końca trwają przy swoich, na Efezie mam z nimi małą styczność
7 Demony Wojny -ledwie kojarzę nazwę
8 No name mój sojusz gram i znam się z większością ludzi ponad 2 lata, nie będę oceniał.
9 RYDWANY ŚMIERCI ot sojusz
10 *Różowe Świnki* po nazwie z poczuciem humoru spodziewałem się sporo po tym sojuszu, dalej czekam;]
12 *Ak. Ekipa Remontowa* najsilniejsza obecnie akademia

Na ten moment nie widze sojuszu ktory mialby wygrac swiat i ktory ma zdecydowana przewage nad pozostalymi.

Tego, kto wygra świat nigdy nie widać na początku, ani w środku. Nawet na końcu nie. Dopiero podczas ery cudów świata widać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Tak, ale cuda świata to oficjalny wyznacznik wygrania świata. Co nie znaczy, że obecnie jakiś sojusz nie może być czynnikiem dominującym rozgrywkę. Póki co - takich brakuje tutaj. (bo nie ma Miszcza Zenona <3)
 
Do góry