TOP 12 sojuszy z EFEZ

DeletedUser15461

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Tak, ale cuda świata to oficjalny wyznacznik wygrania świata. Co nie znaczy, że obecnie jakiś sojusz nie może być czynnikiem dominującym rozgrywkę. Póki co - takich brakuje tutaj. (bo nie ma Miszcza Zenona <3)

Dlaczego go tak nazywasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Zakon ZERO, Akatsuki i No name dzierżą zaszczytnie tytuł top3 masówek.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale formuje się dość potężny sojusz FREEDOM.
Ciekawe co planują i co z tych planów im wyjdzie w praktyce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Ciekawe dlaczego taki sojusz jak no Name jest tak dlugo masowka, pomimo niezbyt duzej liczby pkt na gracza i nie posiadania statusu top1 ani na morzu, ani nawet top5 na swiecie?
Powtorze to ostatni raz.
ok 3/4 sojuszu gra ze soba i przeciwko sobie juz 2/3 lata. Krotko mowiac znamy sie wuchte czasu.
Boli Was to, ze na sobie mozemy polegac i tak duzo z nas chce grac wspolnie, ze sobie ufamy i nie ma u nas cwaniakowania i kombinowania?
Nie wierza co poniektorzy, ze mozna ekipy nie zmieniac od tylu lat?
Sprawdzcie w rankingach nasze nicki i porownajcie z Lambda;)
Roma jesli sie nie myle to Twoj sojusz. Zapytaj Aksona o milczar4, o Tomexa, Verduna i wielu innych ile razy Wam tam tylki ratowalismy grajac pod sztandarami Armii Aresa, Toomex, Nowy Porzadek, MFX Feniks.
Zapomnieliscie tez, jak Ferajna Kubusia Puchatka ostatecznie doprowadzila Was do upadku wygrywajac z Wami wojne?
Skoro nie pamietasz, to grasz krotko z Roma, a to oznacza, ze to jednak u Was byla prowadzona masowa rekrutacja i pozniej segregacja na podstawie pkt i kalkulowanie aby znalezc sie na top1. Zobaczymy czy do ery cudow dotrwacie jako jeden sojusz. O moich jestem spokojny. I nie piszcie mi za miesiac np, ze odchodzicie bo byliscie top1, wiec uznajecie sie za zwyciezcow. Nie kupie takich wyjasnien. Wygrajcie swiat, zdominujcie go, wtedy powiem, ze Roma jest/byla top1 na Efezie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Ciekawe dlaczego taki sojusz jak no Name jest tak dlugo masowka, pomimo niezbyt duzej liczby pkt na gracza i nie posiadania statusu top1 ani na morzu, ani nawet top5 na swiecie?
Chodzi mi o to, że właśnie 3 wymienione przeze mnie sojusze mają największą liczbę graczy, nie posiadając przy tym wysokiej średniej pkt - co często cech*je masówki.
Powtorze to ostatni raz.
ok 3/4 sojuszu gra ze soba i przeciwko sobie juz 2/3 lata. Krotko mowiac znamy sie wuchte czasu.
Nie twierdzę, że jest inaczej.
Boli Was to, ze na sobie mozemy polegac i tak duzo z nas chce grac wspolnie, ze sobie ufamy i nie ma u nas cwaniakowania i kombinowania?
Nie było o tym w moim poście ani słowa. I nie musisz pisać do mnie w liczbie mnogiej.
Nie wierza co poniektorzy, ze mozna ekipy nie zmieniac od tylu lat?
Ponownie nie było o tym ani słowa z mojej strony.
Sprawdzcie w rankingach nasze nicki i porownajcie z Lambda;)
Co to ma do rzeczy? Nowy świat - nowa, zupełnie inna gra. Wierzę na słowo, że się znacie.
Roma chyba jesli sie myle to Twoj sojusz.
Nie gram nawet tutaj, mojego nicku nigdy Roma nie uświadczyła. Po prostu obserwuję rozwój świata. To czyni dalszą część Twojej wypowiedzi wobec mnie bezsensowną. Może ktoś z Romy odpowie na te treści... Nie twierdzę, że Roma wygra ten świat, choć na razie jest na dobrej drodze. A podejście ludzi do budowania cudaków jest różnorakie, może nawet nie będą chcieli tego robić? Nie wiem.
Wygrajcie swiat, zdominujcie go, wtedy powiem, ze Roma jest/byla top1 na Efezie.
Chyba nie masz zamiaru udowadniać, że obecnie Roma nie jest top1?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Odnosilem sie do ogolnych zarzutow dotyczacych naszego sojuszu, wiec pisane bezposrednio w odpowiedzi na Twoj post, ale rowniez postanowilem ustosunkowac sie do innych osob ktore podobnie myslaly.
Najczesciej wlasnie Roma sie chwali tym top1 i deprecjonuje pozostale sojusz.
Obecne top1 jest dla mnie niewiele warte krotko mowiac. Ja wobec tego bylem top3 na morzu i sojusz byl top1, ale nie bede sie tym szczycil na tym etapie. Gra dopiero sie rozkreca;)
Co do cudow, moj sojusz na Lambdzie zrezygnowal z tego w calosci, ale jednak jest to jakis wyznacznik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Niby tak, ale z drugiej strony - zawsze można powiedzieć, że topka jeszcze chwilę wcześniej była niewiele warta, a ta od teraz jest już prawdziwym wymiernikiem. To kwestia podejścia, nikt tu nikomu nic nie udowodni.

Co tutaj nie napiszemy i czy się z tym zgadzamy, czy nie - oficjalnym warunkiem zwycięstwa jest zbudowanie tych cudaków i sojusz, który to dokona będzie praktycznym zwycięzcą świata. Może i śmieszny warunek, ale jedyny warunek.

Wiem, że wielu graczy i sojuszy stawia sobie inne cele i dąży podczas gry do ich zrealizowania, a nie do postawienia 4 cudów i oficjalnej wygranej. W dużej mierze rozumiem takie podejście - w grze, w której nie ma nic do wygrania realizacja własnych celów (jakiekolwiek by one nie były) faktycznie może być bardziej satysfakcjonująca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

To może ustalmy, że "No Name" nie jest masówką tylko "sojuszem z wieloma graczami" i wszyscy będą zadowoleni? :D


Rezosan widocznie strasznie nie lubi słowa masówka ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Pozdrawiam wszystkich hejterów Roma, czas wam pokaże :)
 

DeletedUser18311

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Coś się zmieniło czy po staremu że nic nie piszecie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Z ciekawszych rzeczy to miał miejsce lekki rozłam w Romie, która spadła na pozycję top3, oraz powstanie sojuszu Angel - który obecnie zamyka zestawienie top12.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

nie jestes godzien skladac literek jego nicku smiertelniq
 

DeletedUser20529

Guest
Odp: Re: Odp: TOP 12 sojuszy z EFEZ

Top 12 pod koniec gry:
1. DW-H-C-Z :cool:
2. Name of Valhalla
3. Imperium Cieni
4. DW-H-C-ZZ
5 Legion Śmierci na zawsze
6 NEUTRALNY
7 FORMOZA
8 Spartańska Thira
9 La Cosa Nostra
10 Illuminati
11 GALERNICY Z ALCATRAZ
12 La Cosa Nostra
 
Do góry