top 15 + ciekawe sojusze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31057
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31057

Guest
Jak w temacie :] Rozmawiamy o topowych, oraz dalszych, lecz ciekawych sojuszach. Na chwilę obecną tak prezentuje się top 15 sojuszy [pkt eko]:
SHU_vv3WlD.png
Niedługo [o nieco "normalniejszej porze"] wstawię też ranking pw i rzucę kilka złośliwych uwag co do niektórych sojuszy :] Zapraszam do dyskusji, można się oczywiście kłócić, wszystko jest dla ludzi. Proszę jednak o zachowanie kultury i sensowne wypowiedzi.
 

DeletedUser11944

Guest
na te zlosliwe uwagi czekamy, kiedy kontynuacja anarchisto?
 

DeletedUser31057

Guest
Ciągle się za to zabieram, ale mam obecnie trochę zawirowań, raz w życiu osobistym, raz w grze. Postaram się niedługo rozwinąć temat, póki co powiem, że w całym top 15 tylko 2 sojusze nie mają akademii, co jest dla mnie lekko śmieszne i {minimalnie oczywiście] żałosne. W takim tempie, za 2 lata na jakimś świecie będą w top 10 tylko dwa sojusze... X- 4-6 odłamów i Y- 6-4 odłamy :D naprawdę tylko w 100 potraficie coś ugrać? Szpunta było około 120, jednego miasta nam nie umieli zabrać. Oczywiście topowe masówki są nieco lepsze niż ta, którą rozjechaliśmy. Aczkolwiek gra teraz w szeregach Anarchii kilku byłych członków tej ekipy i dają radę. Ciężko rozwijać indywidualny potencjał w takich molochach, przemyślcie to sobie :] kończę, świat realny wzywa. Miłych rozbiórek własnych [kończących] graczy. Mam nadzieję, że poza nimi starczy Wam slotów na jedno czy dwa czerwone miasta :]
 
Temat woła o pomstę do nieba. Nie ma się co dziwić, w końcu założył go abstynent , a Arta, naszego "krula Jukatsu" dalej nie ma i nie robi rankingów
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Ale macie mnie! Urlopowicza! Ja wam powiem co się dzieje. Grubo jest mówię wam!
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


A więc zaczynamy:
1 Nie zaśniesz 13045386 59 221108
Nie ma co pisać na temat tego sojuszu. Tak jak wspominałem wcześniej cudaki mają w kieszeni ale ponoć gorudo chce znowu coś namieszać
smiley_emoticons_flucht2.gif
ma się dziać! o to chodzi!!
Po ostatniej akcji na ciuchcie spowodowali spore opóźnienie przez co wielu Polaków nie zdołało wrócić na czas do swoich domów! Spowodowało to powstanie fali zdesperowanych osób chcących skończyć swój żywot na tym świecie! Ile miast podbili? Ktoś policzył (ciekawi mnie jak sobie teren oczyścili)? Miejmy nadzieję że Śpiochy będą częściej tego typu awarie powodować aby nie było za nudno na tym nędznym świecie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

2 Osobowy z przesiadką 10230014 48 213125
Ciuch ciuch ciuchcia! Czy się przeorganizuje po ostatniej awarii spowodowanej przez konkurencyjną koalicję na giełdzie?
Sądzę, że już to zrobili
smiley_emoticons_hust.gif
Ponoć była wiadomość od Hopka
smiley_emoticons_lol.gif
"Kto by ją czytał, daje więcej tekstu niż Anka" --> tak mi pisali
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Podczas awarii podziękowania należą sie również sojusznikom, którzy wsparli całą obronę
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Bóg wam to w dzieciach wynagrodzi! Gwarantuję! Pytanie kiedy odwet? Może dzisiaj, jutro? Jak zawsze wszystko jest pod wielkim znakiem zapytania
smiley_emoticons_saufen.gif


3 Nie pośpisz 8739752 53 164901
patrz --->1
smiley_emoticons_kaffee2.gif


4 Infernal Quality* 6266321 58 108040
patrz --->5
smiley_emoticons_nicken.gif


5 Infernal Quality 6091590 53 114936

Ha moi faworyci z początku serwera! Nie ukryjecie się pod nową nazwą! Od razu Was znalazłem
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
Uznałem że bez gwiazdki w nazwie to ten pierwszejszy sojusz. Jeżeli się mylę proszę o poprawę
smiley_emoticons_candle.gif
. Ktoś tam się na forum żalił że straciliście jakieś 100 miast w 3 dni
smiley_emoticons_panik4.gif
Chyba ktoś ze śpioszków
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Nie ma się co dziwić, pierwszy raz im sie udało coś takiego wywinąć na tym zacofanym świecie to się muszą pochwalić
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
Pociągi tego nie zrobiły gdy w tydzień zjechały zony i inne "słabsze" soje na m44.
Ale to nic! Cały czas na Was liczę! Mam nadzieję że weźmiecie udział w walce o wybudowanie tych cudajów, chyba że ma wejść ta.. no..... yyyy... Dominejszyn!
smiley_emoticons_wallbash.gif
to macie wygraną w banku! Wasza ilość slotów jest ogromna!
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


6 Sagittarius II 5658678 52 108821
patrz --->7

7 Sagittarius 5526010 46 120131

Hihihihi
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
Czy tylko ja się zastanawiam jak oni to robią że jeszcze istnieją? Przeglądałem staty, większość podbojów wynika z tak zwanego "kanibalizmu"!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Ponoć mają mega plan! ale już raczej nic nie zrobią na tym świecie. Krótko mówiąc przegrali.... i teraz mogą wegetować to cudajów, a kilka dni przed się z kimś "skumać" i wysyłać sury gdzieś za koronkę!

8 Pospieszny z warsem 5342797 41 130312
patrz --->2
smiley_emoticons_grin.gif


9 Kohorta Słowian 4638465 60 77308

Pogromcy silosa! (to był silos? nie pamiętam nicku
smiley_emoticons_flucht2.gif
) Uwielbiam was! Chyba na każdym świecie dostajecie lanie a i tak dalej zakładacie ten sojusz! Jesteście dla mnie mistrzami! Zarząd macie idealny, kierunek rozwoju na tym świcie również. Czy wykorzystacie to w przyszłości do walki z koleją? A może się "skumkacie" z nimi? To by były jaja
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Jestem bardzo ciekawy co z wami będzie! Życzę wam mniejszych strat
smiley_emoticons_viking.gif


10 Armada 4370567 52 84049

Kto to jest, skąd się wzięli? Ktoś coś wie? Ja prawie nic!
smiley_emoticons_afraid.gif

Więc nic nie napiszę, aby nie było że bzdury podaję wam cały czas
smiley_emoticons_bussi2.gif


11 LastRayOfSunshine 4352552 53 82124
To są ASY mówię wam! Szanuję ich, jeszcze nie wiem za co ale szanuję! W następnym opisie jeżeli będzie mi się chciało to coś o nich wspomnę! BA, uruchomię nawet siatkę szpiegowską i dowiem się wszystkiego! Internety nie kłamią!
PS. Armada to flota, flota to statki! więc muszą mieć dużo zapałek! Mówię wam tak musi być!
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif


12 *Kohorta Słowian* 4062794 55 73869

patrz --->9
smiley_emoticons_afraid.gif


19 Romanum Imperium 1930659 29 66574
Tutaj nie ma co pisać! Są tam piękne włoszki! oczywiście wszystkie juz zajęte, więc nie macie co pisać Panowie. Gwarantuję wam że jeszcze dostaną koronki na tym świecie! Mają moc! Należy im się!



Na zakończenie informacje z ostatniej chwili:
22 Szkółka 1717753 36 47715
oraz
35 WŁADCY ŚWIATA 247885 26 9534
chcą się połączyć z
45 NOWY POCZATEK PO KONCU 86424 59 1465
a gracze z
46 buractwa nie zniose 85676 2 42838
szukają
50 Normalnego Soja 66870 14 4776
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif


AAAAAAA byłbym zapomniał! kto to jest Big Kamil od zawsze się zastanawiałem! A głupio mi jest się go spytać o to! Dajcie znać czy coś wiecie!
Udanego wypoczynku :p
Ypsi!
Pozdrawiam: Natalki
smiley_emoticons_cuinlove.gif
, Magdy
smiley_emoticons_cuinlove.gif
, Anki
smiley_emoticons_cuinlove.gif
, Joanny
smiley_emoticons_cuinlove.gif
, Jolki
smiley_emoticons_cuinlove.gif
, Monice
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
, Jesteście BOSKIE!

A i niech Prowokatorka nie prowokuje bo wrócę!
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Anko! :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31057

Guest
Wypraszam sobie...jestem Niemal abstynentem, wciąż walczę z głosami, które każą mi być trzeźwym :] dziś już parę kielonków za mną, a niedziela jeszcze młoda. Jednak do rzeczy:
Miałem nadzieję, że ktoś to pociągnie i nie zawiedliście mnie :]
Ja chciałbym tylko znów zarzucić topowym sojuszom, że posiadają zbyt dużo graczy czym psują nieco rozgrywkę. Chciałbym kiedyś wejść do świata, w którym żaden z topowych 15 sojuszy nie będzie miał akademii, a pomiędzy nimi będą zawierane co najwyżej PON'y, wtedy zrobiłoby się naprawdę wesoło. Póki co zostawię temat tych, które wymienił kolega powyżej i skupię się na nieco niższych pozycjach w rankingu:
13. Parsifal:
ładnie, że top 10 ataku, ale na kim Wy to wbijacie, skoro nikogo nie podbijacie? Mało też tracicie, chyba taka taktyka walki z brązowymi, niezrzeszonymi miastami i unikanie wojen. W obronie jakoś sobie radzą, a może nikt ich bić nie chce, bo się litują? :]
14. Upadłe Anioły:
upadłeś? powstań :D
15. Pluszowe Misie
nie wiem co to za ludzie, ale szacuneczek, przynajmniej nie robicią masówki. Trochę obrywają, ale ostatnio widziałem kilka wyszarpanych miast od Armady - gratuluję :]
I spoza topki poszukajmy
19. SIGMA BROSS:
tak długo nie grałem, że nie jestem pewien czy to ta sama sigma, nie interesowałem się zbytnio. Jeśli tak, to może coś tam namieszają, ale raczej niewiele :] są dośc młodzi na tym świecie, szarpią się względnie skutecznie z *IMPERIUM*
22. Szkółka
Szkolą się jak widać :] dają radę, niezłe pw i brak strat w ostatnich podbojach, chociaż mam ten sam zarzut co do Parisfala

24. Anarchia
Trochę głupio samemu sobie słodzić czy "dowalić", ale postaram się być obiektywny :D Szanuje nas za to, że mamy siedemnastu aktywnych członków, a jesteśmy dość skuteczni :] Bardzo mało pw, co spowodowane jest to brakiem poważnej wojny. Nieistniejący już Fc Szpunt był naszym przeciwnikiem odkąd graliśmy w trzy osoby, obecnie kilku najlepszych graczy i wiele miast tych gorszych z nich gra pod naszym sztandarem. Już niedługo zaczniemy coś działać, dajcie czas :]

Wybaczcie, że tak się rozpisałem, zwłaszcza o naszym skromnym - obecnie oczywiście - sojuszu. Na uwagę zasługuje w sumie jeszcze top 29: Orła Białego - wielki szacunek, ale w tak małym gronie niestety nie namieszacie. Chyba, że do kogoś dołączycie. Bardzo by to wzmocniło daną ekipę.
Dzięki za dotrwanie do końca wpisu, pozdro dla wszystkich aktywnych graczy i bobów/farm - w końcu oni też są potrzebni do rozwoju :]

Z fartem
 
W tej chwili dwa topowe soje pociagi i spiochy mają po dwa soje ponieważ wiedzą że teraz na grepo wygrywa sie ilością. Spadła ilość doświadczonych graczy więc bierze sie tych średnio doswiadczonych, którzy zamieniają sie na mega doświadczonych. I tak powstają dwa soje, z ktorych do cudakow robi sie jeden.
Jeżeli dojdzie do dominacji to można śmiało zagwarantować juz teraz ze kazdy soj będzie miał po 2/3 odlamy. Nie czytałem dokładnie jak ona działa ale wydaje mi się ze tak będzie.

Krótko mówiąc: kiedyś wystarczyła grupa aktywnych, a teraz dwie grupy aktywnych i aktywnych inaczej.

Oczywiście nie chcę tutaj obrażać nikogo i dzielić na lepszych i gorszych. Każdy ma swoje wady i zalety. Ale każdy kto grał kilka lat temu widzi różnicę miedzy sojuszami z joty a eubea.
 

DeletedUser31057

Guest
Ja jak się wnerwię, to zbiorę innych furiatów i będziemy mieli po trochę miast na każdym morzu, w małym składzie i nie damy nikomu dominować :] jeśli ktoś będzie wysuwał się na prowadzenie, usadzimy :D
 
Brawo za czytanie ze zrozumieniem, dokładnie jest tak jak napisałeś.
Chaosik, czy tam abstynent wie co mówi. Usadzi Was na tyłkach, a koronka skapnie Jemu.
Niech żyje Anarchia!
 

DeletedUser31057

Guest
Jak się więcej pozmienia i LastRay zniknie już z top 15 :]
 

DeletedUser29990

Guest
Tak sobie patrzę na Lastów i tam tylko z tego co widzę na mapce zawiodła tylko dyplomacja i urlopy poszczególnych front'owców którzy tam najwięcej robili. Armada, Anarchia i Infernale wykorzystali to i teraz są to tylko wolne miasta dla nich. Zobaczymy co będzie jak lastowie znikną ;D

Czyżby wojenka Anarchia vs Infernal? ;D A może się Armada dołączy do jakiejś strony? Zobaczymy :D
 
Do góry