Top 15 Gracze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Temat prawię wszędzie to i tu :) Na razie tylko z pkt, po ochronce będą i wojownicy :)
Gracz pkt.png
2014-08-20
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

no np Ty , taki mi sie wydaje , bo top1 napewno uzywal sonik tez :D byles rowno ze mna ja zbudowalem port a i tak odskoczyles ;p
Oj tam, może troszkę :p
Bo widzisz ja też zbudowałem port i kilka innych budynków :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonik jak tradycja głosi w topce... pytanie ile będziesz grać? Lamia nie wyszła bo kolega goldowiec dostał bana Sparta z kolei bo gmk przejął Ci stolicę... aż jestem ciekaw jak Ci ten świat wyjdzie :) Scenariusz u Ciebie jest zawsze ten sam na początku gurujesz w pkt a po tym... a bo coś nie wyszło.
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonik jak tradycja głosi w topce... pytanie ile będziesz grać? Lamia nie wyszła bo kolega goldowiec dostał bana Sparta z kolei bo gmk przejął Ci stolicę... aż jestem ciekaw jak Ci ten świat wyjdzie :) Scenariusz u Ciebie jest zawsze ten sam na początku gurujesz w pkt a po tym... a bo coś nie wyszło.

a ja slyszalem ze jak ktos nie ma wlasnego zycia albo jest ono co najmniej nudne to zyje sie zyciem innych :)
widac sprawdza sie :)

Mysle ze to co robi sonic czy tez zupelnie inny randomowy gracz to tylko i wylacznie jego sprawa :) a jak kogos cos boli lub fascynuje to niech to zachowa lepiej dla siebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Tak masz rację nie mam własnego życia. Tak interesuję się życiem naszego przyjaciela sonika że można nazwać to dosłownie uzależnieniem. Gram po to aby jego i innych graczy z topki obserwować, tropić i szczegółowo opisywać to na tym forum. Na siebie też uważaj bo Ciebie też mogę już obserwować, a nie wiadomo co po tym napiszę :) :p A po za tym to straszne co napisałem o nim, tak go obraziłem i Was oburzyłem, że aż dziwne, że nie mam jeszcze bana.


Po prostu nie rozumiem jego gry, przyznam interesuję mnie to ale tak jak już wspomniałeś to jest tylko i wyłącznie jego sprawa :) Mniejsza większa jak gra... co kolwiek zrobi nas to nie powinno interesować. Ale cóż poradzić kiedy może to być część grepolisowej historyjki, którą po tym będziemy sobie opowiadać, hehe :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ale się pozmieniało .. :eek: Ale cóż .. w końcu to dopiero początek :)
sie.png
2014-08-21
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonika to ja na każdym świecie widzę od knossosa :)
Zwykle ma 5 miast i coś mu nie wychodzi i znika.
Ale co tam to jego życie.
Jak widać top3 złoci ile wlezie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonika to ja na każdym świecie widzę od knossosa :)
Zwykle ma 5 miast i coś mu nie wychodzi i znika.
O to mi właśnie chodziło :)
Chłopak nie zagrzewa miejsca nigdzie jak widać :) Ale w sumie dość na jego temat i tak jest sławnym graczem.

Topka ładnie się tam u Was układa... trzymam kciuki abyście się w niej utrzymali ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonika to ja na każdym świecie widzę od knossosa :)
Zwykle ma 5 miast i coś mu nie wychodzi i znika.
Ale co tam to jego życie.
Jak widać top3 złoci ile wlezie.

A już myślałam, że tylko ja to zauważyłam. Topka, topka i znik ;)
 

DeletedUser21146

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Sonika w topce to już coś nie widać :rolleyes:
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Hajs się skończył albo mu coś nie pasi jak zwykle.
 

DeletedUser21146

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No może i lubi, ale ochronka jeszcze trwa :confused:
 
Do góry