Top 15 Gracze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No właśnie też jestem ciekaw, pewnie jakaś wystartuję ale takiej sytuacji jak na Sparcie raczej nie będzie. Tam przecież poszły zgrane ekipy ;) Chociaż z innych światów możliwe jest że się przeniosą... słyszałem że z Lamii jakieś soje mają się na ten świat przenieść ale to nie jest pewne więc nic nie mówiłem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po za tym po co mieliby się przestawiać z nowego systemu podboju na stary... zresztą wszystko pokażą najbliższe dni ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No właśnie też jestem ciekaw, pewnie jakaś wystartuję ale takiej sytuacji jak na Sparcie raczej nie będzie. Tam przecież poszły zgrane ekipy ;) Chociaż z innych światów możliwe jest że się przeniosą... słyszałem że z Lamii jakieś soje mają się na ten świat przenieść ale to nie jest pewne więc nic nie mówiłem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po za tym po co mieliby się przestawiać z nowego systemu podboju na stary... zresztą wszystko pokażą najbliższe dni ;)

Dla nie wiedzących gra tu sporo graczy z Itaki konkretniej w sojuszu twarde żelki i myślę, że jest to zgrana i dobra ekipa :)
O ile się nie mylę co do ich możliwości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

A wiesz to na pewno czy to domysły? :p
No ja z Itaki to nie znam nikogo więc muszę wierzyć na słowo ;-) Nie wiesz czy to jest zwycięzki sojusz? Czy grają dla zabawy? (W sumie jak każdy hihi w grepie :-D )
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ptw info sam w tych żelkach gram.
Nie jest to zwycięski sojusz ale też nie amatorzy z graczy którzy na 100% na itace grają to precelek1234 i gibao reszta też ale nicków nie sprawdzałem.
A co do gry to raczej z itaki się przenoszą bo po cudakach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No właśnie też jestem ciekaw, pewnie jakaś wystartuję ale takiej sytuacji jak na Sparcie raczej nie będzie. Tam przecież poszły zgrane ekipy ;) Chociaż z innych światów możliwe jest że się przeniosą... słyszałem że z Lamii jakieś soje mają się na ten świat przenieść ale to nie jest pewne więc nic nie mówiłem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po za tym po co mieliby się przestawiać z nowego systemu podboju na stary... zresztą wszystko pokażą najbliższe dni ;)

Z lami raczej te lepsze nie idą tutej .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ptw info sam w tych żelkach gram.
Nie jest to zwycięski sojusz ale też nie amatorzy z graczy którzy na 100% na itace grają to precelek1234 i gibao reszta też ale nicków nie sprawdzałem.
A co do gry to raczej z itaki się przenoszą bo po cudakach.

a ty to jesteś na każdym świecie i parę dni po ochronie znikasz, tutaj też tak będzie? :eek:
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ida nie ida.
Otwarte ramiona dla wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No ja piecka z Lamii nie witałbym z otwartymi ramionami albo dr.basha co jeszcze gorsze... Ale dzięki takim graczom jak oni gra była bardziej ciekawsza :) Oby i na tym takich graczy nie zabrakło ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Nie znam.
Jak juz wymieniles to powiedz czymz ze Ci gracze sie wyrozniaja od innych?
 

DeletedUser18944

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Jak kobiety to niech wpadają :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No ja piecka z Lamii nie witałbym z otwartymi ramionami albo dr.basha co jeszcze gorsze... Ale dzięki takim graczom jak oni gra była bardziej ciekawsza :) Oby i na tym takich graczy nie zabrakło ;)

piecek jest dobry

Ale ten bash pffff ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

piecek jest dobry

Ale ten bash pffff ;)

Na temat piecka to arkadi mógłby rozwinąć temat... z piecakiem miałem potyczkę ale walki nie można było nazwać ;) A z bashem... jak by tutaj zaczął grać to chyba bym się na wet pokusił o gierkę ten gościu jest zarombisty a walki z nim to przyjemność dla obu stron konfliktu :D

Bigosik? hmm na początku był w czołówce nie wiem jak teraz... ale domyślam się że swój szczyt osiągnął? :D Haha tak czasami bywa z ,,lepszymi,, ;)
 
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No proszę ,.Terror nie mógł sie doczekać i zmarnował slota na kolonizacje ,albo taki zabezpieczenie w razie utraty stolicy :confused::D
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

a moze zrobil sobie mozliwosc 2x szybszego bicia PW? :>
Cos słabo myslicie :)

poza tym musial wyslac kolona juz wczoraj skoro to kolonizacja a z PW wynika ze juz 2 pochody zrobil wiec nie czujcie sie tak bezpiecznie ;p
jeden pochodzik i znika jeden gracz :)
 
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

No być może , nie moje rejony w sumie :p w sumie miał lukę na wyspie gdzie są jego ludzie , wiec luz , mi tam jeszcze troszkę do podboju brakują ehh :( no ale ja jadę bez złota , wiec robię co w mojej mocy :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Po prostu więcej PW będzie miał.
Jeśli skończył samouczek to zrobił festyn i igrzyska i slota ma o to bym się nie martwił.
 
Do góry