Top 15 Gracze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Nawet jeśli stracą miasta to sloty im nie znikną , więc powrócą szybko do gry... no chyba ,że zabierzecie im wszystkie miasta :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Dokładnie. Sloty zostają, a miasta wracają po 2-3 dniach z powrotem. Ot, tylko będzie z tego zamieszania.
 
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

a jak rzucą troche złotkiem to wrócą raz dwa do formy , dlatego jak rozbieracie to skupcie się na każdym graczu po kolei - taka rada , do cna :D
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

dwa tygodnie i nikt nie bedzie pamietal o tej zmasowanej koalicji a zelkom i admin nie pomoze:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Wodzu - ciszej trochę, bo i nas ukarzą za ujawnianie prawdy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Z tego co widziałem to wy też już macie koalicje z 3 sojuszy, więc nie wiem co wam do tego że my mamy z 4.
Admin pomoże jak będzie taka potrzeba. Jak nie jeden to drugi :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

chyba po to sa sojusze zeby sobie pomagac ? jestesmy masowkami - zle. mamy zycie poza gra -zle. pomagamy sojusznikom-zle . niestety tak juz mamy ze zawsze wszystko robimy zle a jedyni sprawiedliwi zostali ukarani za niewinnosc co za swiat:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Nie musisz w to wierzyć, nie prosiłem Cię o to. Prawdę znamy my i to wystarczy, a reszta może albo w to uwierzyć, ale mniemać, że było inaczej. Nie zamierzam się kłócić - masz swoje zdanie.

Bynajmniej ja nic nie pisałem, że robicie cokolwiek źle. Było by to sprzeczne z moimi poglądami. Takie masówki są potrzebne - zawsze miło się z nimi walczy w małych grupach, które zazwyczaj zwyciężają. Po prostu ujawniam tylko to, że Was - czysto w rozgrywce - lekceważę póki co.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Z tego co widziałem to wy też już macie koalicje z 3 sojuszy, więc nie wiem co wam do tego że my mamy z 4.
Admin pomoże jak będzie taka potrzeba. Jak nie jeden to drugi :)

Jest mala roznica, my mamy koalicje zlozona nie z masowke, a grup doswiadczonych graczy, ktorzy znaja sie nie od dzis. Pozatym My jako 3 sojuszowa koalicja dalej mamy jakies 4 razy mniej czlonkow +/- niz Wy :p, no ale coz zrobic, na grepo byly sa i zawsze beda masowki, ale my Wam pokazemy ze to nieskuteczna taktyka ;)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Jest mala roznica, my mamy koalicje zlozona nie z masowke, a grup doswiadczonych graczy, ktorzy znaja sie nie od dzis. Pozatym My jako 3 sojuszowa koalicja dalej mamy jakies 4 razy mniej czlonkow +/- niz Wy :p, no ale coz zrobic, na grepo byly sa i zawsze beda masowki, ale my Wam pokazemy ze to nieskuteczna taktyka ;)
czyli w grepolis moga grac jedynie gracze z doswiadczeniem a nowe osoby maja grac bez sojuszu zeby lawtiej bylo ich przejac ?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

czyli w grepolis moga grac jedynie gracze z doswiadczeniem a nowe osoby maja grac bez sojuszu zeby lawtiej bylo ich przejac ?

Nic takiego nie powiedzialem, pozatym Wy nie macie ludzi ktorzy ucza sie grac, tylko masowke. A to jest zdecydowana roznica.
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

no tak 40 graczy straszna masowka :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Jest mala roznica, my mamy koalicje zlozona nie z masowke, a grup doswiadczonych graczy, ktorzy znaja sie nie od dzis. Pozatym My jako 3 sojuszowa koalicja dalej mamy jakies 4 razy mniej czlonkow +/- niz Wy :p, no ale coz zrobic, na grepo byly sa i zawsze beda masowki, ale my Wam pokazemy ze to nieskuteczna taktyka ;)

Jak Wam tak żal ściska 4 LITERY, to połączcie się i wtedy, nie będzie Ci tak źle, też będą "myśliciele" pisać o Tobie, że należysz do masówki.:cool:

A jeśli chodzi o tych nieobecnych, to jeśli po powrocie będą korzystali tylko z tego co daje złoto, to nie będzie takiej dużej dysproporcji.
Chyba, że znowu wrócą do boot"ów, wtedy owszem zwiększy to istotnie ich możliwości.

I nie piszcie tutaj, że te ich "ruchy" w ataku i wsparciach, to tylko wynik ich umiejętności i szczęścia, bo jeśli mają takie "szczęście", to powinni ci najmniej raz na tydzień trafiać "szóstkę" w totolotka.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Szkoda tylko, że przez te "szczęście" paru naprawdę dobrych graczy stwierdziło, że nie ma sensu tu grać ;/
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Z tego co wiem... za udowodnienie bota jest ban dożywotnio nakladany a my jestesmy w komplecie:)
Chyba ze cos sie zmienilo
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Troche postow znowu wyleciało, ze wzgledu na łamanie regulaminu. W ramach przypomnienia, dla tych, co zdazyli zapomniec o niektorych jego punktach:
1. Dyskusja o blokadach i pracy administracji jest zabroniona. Jezecli macie jakiekolwiek watpliwosci co do pracy supportu lub jakiejs blokady - napiszcie zgłoszenie do supportu z prosba o delegacje do yakamoz - wtedy zgłoszenie jest od razu do niej odsyłane i jako Szefowa polskiego Grepolis sprawdzi zgłoszenie.
2. Kłotnie, tak jak prowokowanie do nich sa surowo zabronione. Dyskutujmy kulturalnie albo wcale - inne dyskusje nie maja sensu.

Dlatego tez zapraszam ponownie do spokojnej i rozsadnej dyskusji.
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Troche postow znowu wyleciało, ze wzgledu na łamanie regulaminu. W ramach przypomnienia, dla tych, co zdazyli zapomniec o niektorych jego punktach:
1. Dyskusja o blokadach i pracy administracji jest zabroniona. Jezecli macie jakiekolwiek watpliwosci co do pracy supportu lub jakiejs blokady - napiszcie zgłoszenie do supportu z prosba o delegacje do yakamoz - wtedy zgłoszenie jest od razu do niej odsyłane i jako Szefowa polskiego Grepolis sprawdzi zgłoszenie.
2. Kłotnie, tak jak prowokowanie do nich sa surowo zabronione. Dyskutujmy kulturalnie albo wcale - inne dyskusje nie maja sensu.

Dlatego tez zapraszam ponownie do spokojnej i rozsadnej dyskusji.


to ja mam pytanie czy możliwe jest "profilaktycznie" banowanie graczy? bez twardych dowodów? Jeśli nie to kto jest zwierzchnikiem polskiego supportu?
 
Do góry