Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24377
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Tiaa, staty się ładnie prezentują ;) Przydały by się nowe screeny.


[SPR]
ETI0Y4B.png
TTRxnwS.png
DjBVvlD.png
[/SPR]​

A proszę bardzo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Co można o tym powiedzieć :confused: Dużo jest SFORY. Jak widać Wataha Wilków spadła z topki, a było ich tak dużo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Co można o tym powiedzieć :confused: Dużo jest SFORY. Jak widać Wataha Wilków spadła z topki, a było ich tak dużo ;)

A SFORA to nie jest przypadkiem 1/2 Watahy? :D Coś mi się wydaje, że te dwie SFORY niżej w tabeli to byłe akademie Watahy.
Ale mogę się nie mylić, choć nigdy tak się nie zdarzyło. :)
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Taa, to chyba nazwy zamieniły po prostu :) bo te same opisy prawie na stronach sojuszu co były wcześniej ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

A SFORA to nie jest przypadkiem 1/2 Watahy? :D Coś mi się wydaje, że te dwie SFORY niżej w tabeli to byłe akademie Watahy.
Ale mogę się nie mylić, choć nigdy tak się nie zdarzyło. :)

hehe tylko, że SFORY to morze 55, a watachy północ 54 ale faktycznie może się nie mylisz ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

SFORA spadła na 2. miejsce, teraz Hegemonia jest liderem.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

No tak, bo od wczoraj jestem z nimi :D

A tak na serio - nadal młody świat i wszystko jeszcze się zmieni nie raz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

No tak, bo od wczoraj jestem z nimi :D

A tak na serio - nadal młody świat i wszystko jeszcze się zmieni nie raz :)
To oczywiste :) ale moim zdaniem, SFORA zostanie w popce. Aż 3 akademie mają i dobrą dominację.. Troludno było by ich wszystkich zniszczyć.
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

To oczywiste :) ale moim zdaniem, SFORA zostanie w popce. Aż 3 akademie mają i dobrą dominację.. Troludno było by ich wszystkich zniszczyć.

Akademie czy nie, jak się na nich uprą w więcej niż jeden sojusz to szans nie mają, nie takie rzeczy się widziało :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

To oczywiste :) ale moim zdaniem, SFORA zostanie w popce. Aż 3 akademie mają i dobrą dominację.. Troludno było by ich wszystkich zniszczyć.
Pamiętam na Juktasie sojusz BoS...
Miał 4 części + 3 przydupasów/akademie. W sumie chyba z 400 graczy było. Zostali zmiażdżeni kompletnie przez IX legion i Ciasteczkowe Potwory w których miałem okazję być. W sumie chyba nawet nie przekroczyliśmy 100 graczy ,więc wiesz... masowanie się ,to nie jest najlepsza droga do sukcesu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Pamiętam na Juktasie sojusz BoS...
Miał 4 części + 3 przydupasów/akademie. W sumie chyba z 400 graczy było. Zostali zmiażdżeni kompletnie przez IX legion i Ciasteczkowe Potwory w których miałem okazję być. W sumie chyba nawet nie przekroczyliśmy 100 graczy ,więc wiesz... masowanie się ,to nie jest najlepsza droga do sukcesu.

Swój człowiek, BoS był w takiej dużej koalicji przeciwko IX LEGIONowi, mimo wszystko nie dali rady :) Ale patrząc na to z innej strony, w BoS było mnóstwo niedoświadczonych graczy, przy okazji mało aktywnych, a tutaj SFORA ma sporo starych i doświadczonych graczy z poprzednich światów. No cóż... sytuację będzie można ocenić za 2-3 tygodnie, wtedy będzie wiadomo kto z kim przeciwko komu i po co. :p

A, no i najważniejsze, wracając do Juktasa. IX LEGION to był w większej mierze sojusz składający się ze złotników. :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Pamiętam na Juktasie sojusz BoS...
Miał 4 części + 3 przydupasów/akademie. W sumie chyba z 400 graczy było. Zostali zmiażdżeni kompletnie przez IX legion i Ciasteczkowe Potwory w których miałem okazję być. W sumie chyba nawet nie przekroczyliśmy 100 graczy ,więc wiesz... masowanie się ,to nie jest najlepsza droga do sukcesu.

Cool story bro.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Przydała by się aktualizacja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Kunoke? Jakoś do tej pory nie słyszałem sojuszu o tej nazwie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Nastąpiła "Fuzja" Hegemonii ,Legionu i Combat et Victoria. Zostały po prostu zmienione nazwy tych sojuszy.
 
Do góry