Top 15 Sojusze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

chyba ciekawiej bedzie rano ;)
mam wrażenie, że lada moment jokersi przestana się liczyć.
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Oni już się nie liczą :p pewnie będzie kolejna fuzja , aż do bólu będą się łaczyć i może powstanie jeden dobry sojusz , ale to potrwa i w tym czasie wielu dobrych graczy pójdzie pod nóż ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Oni już się nie liczą :p pewnie będzie kolejna fuzja , aż do bólu będą się łaczyć i może powstanie jeden dobry sojusz , ale to potrwa i w tym czasie wielu dobrych graczy pójdzie pod nóż ;)

niestety masz racje ale raczej walną szaraka... ;(
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

ich sprawa , ja widzę ,ze będzie ostra walka i to chyba mój skromny sojuszek vs. wszyscy :cool:;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

na jakiej podstawie to oceniasz ?
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

widzę kto z kim walczy dookoła , a My zauważyłem że bijemy się z obiema stronami , czyli jakby to ująć - tworzymy trzecią stronę ... ale czas pokaże co i jak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

nie beż mojej pomocy doszliście do tego wniosku :)
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

No , troszkę uświadomiłeś :cool: ale wcześniej i tak wiedziałem że lekko nie będzie - w końcu :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Nie pisz hop, nasza sytuacja też się skrajnie zmieniła i jutro to też będzie miało swój efekt.
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Żelki robią fuzję z Jokersami... z tygodnia na tydzień żelki to coraz większe dno. Jokersi od samego poczatku nic nie reprezentowali sobą a żelki co chwila zaskakują - negatywnie.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Do Żelków na razie doszło 5 Jokersów, jeśli będą to kontynuowali to... będzie ich błąd. No chyba, że wezmą jeszcze z 2-3 aktywnych i koniec.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Przykro przyznać, że wielu dobrym graczom widać odpowiada granie w dużym sojuszu..
Na całej tej aferze śmietankę zgarniają żelki ;) trafić się może, ze to im wyjdzie na dobre...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Żelki to już ewidentnie masówka, składająca się z przypadkowych graczy.
W ciągu dwóch dni przejmuję im 2 miasta i obydwaj okupowani gracze odbijają je biremami/off na łódkach. Reakcji sojuszu brak.
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Nie ma o czym gadac zadne żelki ani jokersi nie mają nic do gadania - miasta za free :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

"Kochasiu" ale masz radochę.
Jak byś się nie wspomagał boot"em, lub był bliżej centrum, sytuacja wyglądałaby nieco inaczej.
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

"Kochasiu" ale masz radochę.
Jak byś się nie wspomagał boot"em, lub był bliżej centrum, sytuacja wyglądałaby nieco inaczej.
To jest kierowane do mnie czy obok ? ja botów nie mam , a leżę na morzu 55 , więc blisko centrum ... powoli ślimaczym tempem tam idę :p
 
Do góry