Top 15 sojuszy Aten!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Oto Top 15 sojuszy z Aten na dzień 10 luty 2013. Zachęcam do rozmowy na ich temat.

1 AMATERASU -24444032 pkt
2 Święta Inkwizycja - 24200493 pkt
3 VENDETTA - 17149688 pkt
4 Active Kozacy[/B - 15668066 pkt
5 *FENIX* - 15008471 pkt
6 *BRATERSTWO* - 12200928pkt
7 SIŁY KOALICJI - 6855232 pkt
8 Public Enemy - 6286270 pkt
9 ATLANCI - 5618284 pkt
10 RÓWNI SABBATH - 5337032 pkt
11 NEUTRAL - 4856918 pkt
12 TRIADA - 4733830 pkt
13 Banici - 3392178 pkt
14 Phenix - 3339443 pkt
15 = PIRACI = - 3335715 pkt

Aktualizacja następna: 03.04

Widzę 2 nowe sojusze w top 15 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

AMATERASU wystrzelił w góre ,ale i tak sądze że większość graczy na atenach nie ma o nas jeszcze dobrego zdania ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ja mam o was dobre zdanie. Osoby z Vendetty na pewno o was dobrego zdania nie mają ( nie lubią wszystkich chyba, ale was szczególnie, bo zabraliście im Top1). ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Na razie zabraliśmy im TOP1 eko nasz sojusz istnieje od 24 listopada czyli stosunkowo krótko .
2 tygodnie i będziemy w TOP1 wszystkich rankingów.
Może ktoś z Vendety by się wypowiedział na temat ich załamki , bo już nawet nas nie atakują chyba :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Na razie zabraliśmy im TOP1 eko nasz sojusz istnieje od 24 listopada czyli stosunkowo krótko .
2 tygodnie i będziemy w TOP1 wszystkich rankingów.
Może ktoś z Vendety by się wypowiedział na temat ich załamki , bo już nawet nas nie atakują chyba :D

Wróciliście na top1, bo wcześniej pod inną nazwą i z innymi członkami byliście top1.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Dzikich Hord nie bierzcie pod uwagę w rankingach, gdyż już dzisiaj oficjalnie wracamy do Świętej Inkwizycji

Nie pytajcie dlaczego bo odpowiedź jest bardzo prosta.
Ta krótka separacja udowodniła nam , że tworzyliśmy baaardzo zgraną i fajną ekipą (nie tylko militarnie) :)
Nie warto z tego rezygnować, więc wracamy i wspólnie bawimy się dalej, bo jako grupa bojowa sprawdziliśmy się bardzo dobrze ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

A to coś nowego i dosyc ciekawego nie wiedziałem nic o tym.

Pewnie dlatego że ostatnio nie jestem w temacie.
Po waszym powrocie 2 miejsce należy do was chyba że będą jakieś roszady czy coś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

A to coś nowego i dosyc ciekawego nie wiedziałem nic o tym.

Pewnie dlatego że ostatnio nie jestem w temacie.
Po waszym powrocie 2 miejsce należy do was chyba że będą jakieś roszady czy coś.
Z całą pewnością będzie ciekawie ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Zmienię ranking dopiero 7.03
I dopiero co w Ak szpiega wykryliśmy, więc mam ręce pełne roboty.
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

ten spzieg to już dzisiaj przestanie istnieć xd Szkoda , że mam za daleko bo slot by się znalazł .
Co do SI to dobra decyzja , bo moje wsparcie chyba jeszcze stoi u kogoś z was :p
Gildon pisałeś o top1 .
To była fuzja Predators z Si chyba .
Ja byłem w Wilkach , a potem mieliśmy fuzję z BRACTWO NBP .
No i na koniec częściowa fuzja Inkwizycji(polowa przeszla z Wilkami i kilkoma innymi sojuszami czyli każdy z innej paki w AMATERASU .
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Nie Oszczep jak my byliśmy w SI to top1 było LT a w predatorsach top1 to jedynie na m65 więc kolega nas z kimś pomylił.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

A pamiętam, że kiedy Lt się rozpadło i lepsi przeszli do Vki, to Ci słabsi punktowo utworzyli Amaterasu. Nie znam szczegółów, bo patrzyłem z boku.
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

W każdym razie różnie to było , ale jestem pewien , że sojusz powstał 24 listopada xd
Byłem drugiego dnia istnienia i na forum jeszcze są powitania nasze z tamtego okresu ..:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

hoho widzę że Rho bardziej rozbudowane ;)
tam zamiast pkt się powiekszać to powoli spada bo ludzie kończą - a u was widzę że rozgrywka jeszcze się toczy w pełnym tempie :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Nom.
Zdobywamy miasta Vendetty bez ŻADNEGO oporu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

inkwizycja nas goni ciekawe czy stracimy pozycje lidera :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Gildon nie my nie mamy nic wspólnego z LT ja i Lodygo założyliśmy Amaterasu a odłączyliśmy się od Świętej Inkwizycji.

Przed SI byliśmy w sojuszu Predators ale poszedł pomysł żeby zrobic fuzję z Inkwizycja która kosiła ładnie w naszych rejonach ale jednak odeszliśmy i postanowiliśmy znowu grac jako osobny sojusz może nie osiągneliśmy zgrania jak wcześniej z powodu że paru wartościowych graczy zakończyło grę ale i tak mamy dobry skład.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Jak już mówiłem patrzyłem z boku, więc nie znam szczegółów.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Rozumiem chciałem ci tylko wytłumaczyc żeby nikt nie wiązał nas z sojuszem z którym nie mamy nic wspólnego :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Nikt Was nie wiąże, jesteście całkiem innym sojuszem ;)
 
Do góry