Top 15 sojuszy Aten!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Jak się tworzy sojusz to prowadzi się go do końca, nie ważne czy źle się dzieje czy się dobrze powodzi... nikt nikomu nie kazał rozwiązywać sojuszy... skoro nie grasz na Atenach to po co się wypowiadasz ??? Co Ty możesz wiedzieć co się tu działo od początku ???? Z pogłosek i relacji tylko jednej strony nigdy się prawdy nie dowiesz... Tak na marginesie czemu np. DH ostatnio się odłączyło i wróciło z powrotem do ŚI ??? Bo wiedzieli że sami sobie nie poradzą (bo przecież kto im będzie miasta obstawiał) mysleli, że od ŚI odłączy się więcej osób i pójdzie za Nimi a tu zonk zebrali tylko 14 graczy... troszkę byli zapewne zniesmaczeni i prosili ŚI o powrót do Nich... także sam widzisz iż kombinacje niektórych graczy są godne podziwu... poza tym wiesz jak powstało AMATERASU ??? pewnie nie... jest to odłam od ŚI po tym jak w ich szeregi wstąpiły DH... tak to jest jak robione są fuzje z wrogiem.... V nigdy nie łączyło się z wrogiem i nie zamierza... z ŚI mieliśmy swego czasu dobre stosunki, ale czekaliśmy na ich ruch po tym jak DH do nich dołączyli no i nie trzeba było długo czekać gdyż zaatakowali pierwsi... Nie wypowiadaj się na Nasz temat bo nic o Nas nie wiesz... nie jesteśmy sojuszem który się wywyższa i nigdy takim nie będziemy... gramy dla zabawy, a walka z dużą ilością sojuszy pozwala na to :) To wy tutaj na forum wypowiadacie się, naśmiewacie z innych a tak naprawdę nie macie nic do powiedzenia u siebie w sojuszach (może nie wszyscy, ale większość) pamiętajcie szacunek jest najważniejszy i nigdy nie kopcie leżącego bo jeszcze odda :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



powiedz mi lepiej Adaś czemu odeszliście od ŚI założyliście DH, po czym znowu tam dołączyliście ??? Ale tak szczerze powiedz, bo to co mieliście napisane w profilu o tej grupie bojowej to był dobry żart :)

Od**Adasko**
Oj widzę że tu bajki piszesz o DH a mało wiesz. Jeśli chodzi o pierwszą fuzje DH z SI to doszło do niej tylko z 1 powodu, sporo ludzi nagle zakończyło grę np gbal z którym nikt nie miał kontaktu, potem sie okazało że miał wyadek. Gbal przyszedł do nas z karą Anitą i wielu graczy nie miało ochoty na grę ale gdy zaproponowałem im że jest możliwość fuzji z SI to byli zadowoleni i wrócila im ochota do gry. Tylko dlatego doszło do fuzji. Wracajać do tego co napisałeś o DH to oszczerstwa i pomówienia. Tylko ja odszedłem od SI po kłotni z tudesky i to że założyłem własny sojusz do którego wróciło 14 graczy to nie oznacza że liczyliśmy na więcej. Zaproszenia dostało dokładnie 12 graczy którzy kiedyś z nami tworzyli sojusz DH. Dodatkowo dostali zaproszenia hoho i weronka bo o to prosili. My nikogo nie błagaliśmy o to żeby doszli do DH. Wszyscy dostali zaproszenia i mieli wolną ręke. Wracając do słów " DH ostatnio się odłączyło i wróciło z powrotem do ŚI ??? Bo wiedzieli że sami sobie nie poradzą (bo przecież kto im będzie miasta obstawiał)" Wiesz co te słowa to świadczą tylko o tym że nas nie szanujesz. Graliśmy w gronie 14 osób kilka tygodni i zabraliśmy wam dużo więcej miast niż wy nam. Więc nie pisz głupot ze nie melismy szans na walke bo w te 14 osób pokazaliśmy wam że możecie jedynie pomarzyć o tym żeby nas pokonać. Graj w 14 osób na okupacje wstawialiśmy 15k birem :) pokaż mi 1 okupacje vendetty gdzie było więcej jak 10k birem :) mało tego w ten dzień dostaliście 4 kolony i żadnej okupacji nie byliście wstanie rozbić. Także nie oceniaj DH skoro nie wiesz nic o tym sojuszu. Wróciliśmy bo to SI do nas napisało a nie my do nich. Od nas nikt nie pisał o ponowne przyjęcie do SI. Oczywiscie do mnie nikt nie pisał bo wiedzieli ze to przez tudesky odszedłem z sojuszu więc to do Gosi pisali z SI. Także wypraszam sobie te brednie bo w każdej chwili jestem wstanie grać sam i was podbijać bez pomocy innych. Mi nikt miast nie obstawia tak samo innym. @ miasta które były w waszym centrum były obstawione ale jak odszedłem od SI wszyscy cofneli wsparcia. Miasta stracilem bo sipox tralił akurat jak mnie nie było i wybił mi biremy którymi sie tam broniłem. Bylo to ok godziny 10 i dobrze że tak późno bo tego dnia nie było mnie od 7 do prawie 11 gdzie po 11 wszedl kolon i zdąrzyłem tylko postawić straż dać kilka ataków i napisać na forum że idzie kolon. Niczego nie żałuje bo dzięki temu mój def jest teraz wolny i mogę nim pomagac innym a tak musiał stać w mieście 3-4 miesiące i był bezużyteczny. Ok wracam do tematu, tekst o grupie bojowej to faktycznie żart ale w pozytywnym znaczeniu. Nigdy nie czuliśmy zagrożenia ze strony twojego sojuszu nawet jak było nas 14. Jeśli cuda się skończą to na bank wróce do DH i będe grać sam lub z osobami którym będzie się jeszcze chciało walczyć a nie wegetować:) Jedyne co może mnie zatrzymac w S to polityka której ja oczekuje czyli mało paktów a dużo wrogów póki co jest to wyrównane i mi pasuje. DH nigdy się nie bało V i nigdy nie bedzie bo sam z Gosią jestem wstanie zrobić więcej niż wy całym sojuszem :) to tylko gra ale nie pozwole abyś niszczyl nasze dobre imie bo to mój sojusz na poczatku aten walczyl sam z 1 paktowczem przeciwko calej topce która była w koalicji LT a jak już nie pamietasz to ci przypomne tamten ranking :

1- LT
2 - V
3 - SI
4 - Akademia ?Lt (obecnie EA)
5 - Kozacy (mieliśmy z nimi pakt)
DH było na 6-7 miejscu w rankingu wtedy

I co wtedy się działo ? DH mimo że walczyło z calą topką radziło sobie lepiej niż V teraz mimo że ma mniej wojen. Każdy czepia sie mnie o cos tak samo jak turka. Jego mdg co prawda zawsze samo wypowiadało dużo wojen ale sam lubi taką polityke bo nie ma nudy. Tutaj natomiast LT z obawy przed nami dogadało sie z tymi sojuszami na nas. I tutaj DH wygladalo jak MDG Turka na Tau gdzie caly serwer chciał ich zniszczyć. My dawaliśmy sobie świetnie rade do czasu gdy kilku graczy nagle znikneło i przestało się logować. Gbal, misiek i paru innych. Została nas garstka a tylko SI zrobiło na nas wrażenie w takim stopniu że wolelismy dojść do nich niż do LT czy do was. LT caly czas proponowało nam dojscie a przynajmniej tak pisali do Gosi. Sam karajunior potwierdzi że tylko SI było godnym rywalem dla DH dlatego doszliśmy do nich bo polączyły się dwie dobre ekipy ktore teraz mają bardzo dobre zgranie. Niczego nie żaluje może tego że maniek i kara już nie grają bo na pewno teraz SI było by top 1 we wsystkich rankingach było by farowytem do wygrania cudów. Chociaż myślę że i tak jest gdyż nasi gracze są bardzo aktywni a teraz dbamy aby nie było nudy i niedlugo będzie fajna zabawa. Nic nie prorokuje ale zobaczysz sam że My potrafimy lepiej organizować sojusz i prowadzić jego politykę. Nie musimy wypowiadać wojny 20-30 sojuszom które są pzoa top 20 w rankingu. Nam wystarczy 2-3 rywani an naszym poziomie i to też dostarczy nam dużo zabawy i slotów. Po co walczycie z sojuszem ktory tak na prawdę nie liczy się na tym serwerze? Powiedz szczerze po co wam te wojny z takimi maluchami ? Nie potraficie podbić lepszych ? Teraz widzę rzuciliście sie chmara na SK bo ani my ani AK nie mamy ataków czy to na miasta czy na okupacje a całą siłe kierujecie na SK czyżby Vendetta zdała sobie sprawę ze z AK i SI nie wygra ?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Jeśli o to chodzi, to niemiły jestem tylko na FO ;)
W grze mi się niestety nudzi. Większość Vendetty niestety jest z dala od moich miast :(
Szanuję graczy Vendetty, wszystkich prócz barta1801 :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Od**Adasko**
Oj widzę że tu bajki piszesz o DH a mało wiesz. Jeśli chodzi o pierwszą fuzje DH z SI to doszło do niej tylko z 1 powodu, sporo ludzi nagle zakończyło grę np gbal z którym nikt nie miał kontaktu, potem sie okazało że miał wyadek. Gbal przyszedł do nas z karą Anitą i wielu graczy nie miało ochoty na grę ale gdy zaproponowałem im że jest możliwość fuzji z SI to byli zadowoleni i wrócila im ochota do gry. Tylko dlatego doszło do fuzji. Wracajać do tego co napisałeś o DH to oszczerstwa i pomówienia. Tylko ja odszedłem od SI po kłotni z tudesky i to że założyłem własny sojusz do którego wróciło 14 graczy to nie oznacza że liczyliśmy na więcej. Zaproszenia dostało dokładnie 12 graczy którzy kiedyś z nami tworzyli sojusz DH. Dodatkowo dostali zaproszenia hoho i weronka bo o to prosili. My nikogo nie błagaliśmy o to żeby doszli do DH. Wszyscy dostali zaproszenia i mieli wolną ręke. Wracając do słów " DH ostatnio się odłączyło i wróciło z powrotem do ŚI ??? Bo wiedzieli że sami sobie nie poradzą (bo przecież kto im będzie miasta obstawiał)" Wiesz co te słowa to świadczą tylko o tym że nas nie szanujesz. Graliśmy w gronie 14 osób kilka tygodni i zabraliśmy wam dużo więcej miast niż wy nam. Więc nie pisz głupot ze nie melismy szans na walke bo w te 14 osób pokazaliśmy wam że możecie jedynie pomarzyć o tym żeby nas pokonać. Graj w 14 osób na okupacje wstawialiśmy 15k birem :) pokaż mi 1 okupacje vendetty gdzie było więcej jak 10k birem :) mało tego w ten dzień dostaliście 4 kolony i żadnej okupacji nie byliście wstanie rozbić. Także nie oceniaj DH skoro nie wiesz nic o tym sojuszu. Wróciliśmy bo to SI do nas napisało a nie my do nich. Od nas nikt nie pisał o ponowne przyjęcie do SI. Oczywiscie do mnie nikt nie pisał bo wiedzieli ze to przez tudesky odszedłem z sojuszu więc to do Gosi pisali z SI. Także wypraszam sobie te brednie bo w każdej chwili jestem wstanie grać sam i was podbijać bez pomocy innych. Mi nikt miast nie obstawia tak samo innym. @ miasta które były w waszym centrum były obstawione ale jak odszedłem od SI wszyscy cofneli wsparcia. Miasta stracilem bo sipox tralił akurat jak mnie nie było i wybił mi biremy którymi sie tam broniłem. Bylo to ok godziny 10 i dobrze że tak późno bo tego dnia nie było mnie od 7 do prawie 11 gdzie po 11 wszedl kolon i zdąrzyłem tylko postawić straż dać kilka ataków i napisać na forum że idzie kolon. Niczego nie żałuje bo dzięki temu mój def jest teraz wolny i mogę nim pomagac innym a tak musiał stać w mieście 3-4 miesiące i był bezużyteczny. Ok wracam do tematu, tekst o grupie bojowej to faktycznie żart ale w pozytywnym znaczeniu. Nigdy nie czuliśmy zagrożenia ze strony twojego sojuszu nawet jak było nas 14. Jeśli cuda się skończą to na bank wróce do DH i będe grać sam lub z osobami którym będzie się jeszcze chciało walczyć a nie wegetować:) Jedyne co może mnie zatrzymac w S to polityka której ja oczekuje czyli mało paktów a dużo wrogów póki co jest to wyrównane i mi pasuje. DH nigdy się nie bało V i nigdy nie bedzie bo sam z Gosią jestem wstanie zrobić więcej niż wy całym sojuszem :) to tylko gra ale nie pozwole abyś niszczyl nasze dobre imie bo to mój sojusz na poczatku aten walczyl sam z 1 paktowczem przeciwko calej topce która była w koalicji LT a jak już nie pamietasz to ci przypomne tamten ranking :

1- LT
2 - V
3 - SI
4 - Akademia ?Lt (obecnie EA)
5 - Kozacy (mieliśmy z nimi pakt)
DH było na 6-7 miejscu w rankingu wtedy

I co wtedy się działo ? DH mimo że walczyło z calą topką radziło sobie lepiej niż V teraz mimo że ma mniej wojen. Każdy czepia sie mnie o cos tak samo jak turka. Jego mdg co prawda zawsze samo wypowiadało dużo wojen ale sam lubi taką polityke bo nie ma nudy. Tutaj natomiast LT z obawy przed nami dogadało sie z tymi sojuszami na nas. I tutaj DH wygladalo jak MDG Turka na Tau gdzie caly serwer chciał ich zniszczyć. My dawaliśmy sobie świetnie rade do czasu gdy kilku graczy nagle znikneło i przestało się logować. Gbal, misiek i paru innych. Została nas garstka a tylko SI zrobiło na nas wrażenie w takim stopniu że wolelismy dojść do nich niż do LT czy do was. LT caly czas proponowało nam dojscie a przynajmniej tak pisali do Gosi. Sam karajunior potwierdzi że tylko SI było godnym rywalem dla DH dlatego doszliśmy do nich bo polączyły się dwie dobre ekipy ktore teraz mają bardzo dobre zgranie. Niczego nie żaluje może tego że maniek i kara już nie grają bo na pewno teraz SI było by top 1 we wsystkich rankingach było by farowytem do wygrania cudów. Chociaż myślę że i tak jest gdyż nasi gracze są bardzo aktywni a teraz dbamy aby nie było nudy i niedlugo będzie fajna zabawa. Nic nie prorokuje ale zobaczysz sam że My potrafimy lepiej organizować sojusz i prowadzić jego politykę. Nie musimy wypowiadać wojny 20-30 sojuszom które są pzoa top 20 w rankingu. Nam wystarczy 2-3 rywani an naszym poziomie i to też dostarczy nam dużo zabawy i slotów. Po co walczycie z sojuszem ktory tak na prawdę nie liczy się na tym serwerze? Powiedz szczerze po co wam te wojny z takimi maluchami ? Nie potraficie podbić lepszych ? Teraz widzę rzuciliście sie chmara na SK bo ani my ani AK nie mamy ataków czy to na miasta czy na okupacje a całą siłe kierujecie na SK czyżby Vendetta zdała sobie sprawę ze z AK i SI nie wygra ?

ile macie frontów ?? Tzn na ilu morzach walczycie ??? My walczymy łącznie na 6 morzach, nigdzie nie mamy spokoju toteż trzeba zrobić sobie gdzieś małe zaplecze... gancoll sam wypowiedział wojnę to teraz ją ma... myslisz, że uciekamy przed Wami bądź boimy się konfrontacji ??? Trochę się mylisz, chodź w niektórych kwestiach przyznam Ci racje... jedna sprawa to taka że gra Nas aktywnie w tej chwili około 30 osób... jesteśmy różnie porozrzucani na frontach i nie skupiamy najaktywnieszych graczy na froncie z Wami, bo sam wiesz że jak byłeś u Nas bliżej w centrum to widziałeś iż są ludzie którzy nie boją się walczyć i straciłeś kilka miast, ostatnio też nie wszyscy mają sporo czasu na grę także różnie z tym bywa... DH obrażać nie zamierzam, ale jeżeli chodzi Ci o to iż rzekomo na początku gry byliśmy w koalicji z LT przeciwko Wam to dużo przesadzone, bo niby jak My gracze z M35 wówczas mieliśmy działać na M55-54 bodajże to nie było realne :) także nie mów iż walczyliśmy z Wami wtedy, bo tak nie było... chcesz zobaczyć bilans walki Naszej z ŚI ??? Bardzo proszę :p
Święta Inkwizycja+45 vs VENDETTA+48

Styczeń
VENDETTA+23 Święta Inkwizycja+18

3.01.2013 VENDETTA 2 4 Święta Inkwizycja
4.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja
6.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
8.01.2013 VENDETTA 3 1 Święta Inkwizycja
9.01.2013 VENDETTA 6 0 Święta Inkwizycja
10.01.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
11.01.2013 VENDETTA 3 0 Święta Inkwizycja
12.01.2013 VENDETTA 2 1 Święta Inkwizycja
13.01.2013 VENDETTA 1 2 Święta Inkwizycja
14.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
16.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
18.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
19.01.2013 VENDETTA 0 4 Święta Inkwizycja
20.01.2013 VENDETTA 2 0 Święta Inkwizycja
24.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja
27.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
30.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja

LUTY
VENDETTA+25 Święta Inkwizycja+27
1.02.2013 VENDETTA 0 2 Święta Inkwizycja
3.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
4.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
6.02.2013 VENDETTA 1 6 Święta Inkwizycja
7.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
8.02.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
11.02.2013 VENDETTA 2 0 Święta Inkwizycja
13.02.2013 VENDETTA 0 2 Święta Inkwizycja
17.02.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
19.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
23.02.2013 VENDETTA 6 3 Święta Inkwizycja
24.02.2013 VENDETTA 5 1 Święta Inkwizycja
25.02.2013 VENDETTA 3 2 Święta Inkwizycja
26.02.2013 VENDETTA 2 2 Święta Inkwizycja
27.02.2013 VENDETTA 1 3 Święta Inkwizycja
28.02.2013 VENDETTA 3 0 Święta Inkwizycja

to bilans liczony od stycznia tego roku... nie pamiętam już od kiedy walczymy z ŚI ale tak to wygląda... więc na dobrą sprawę aż tak mocno Nas nie lejecie, tak jak o tym piszesz, a wręcz powiedziałbym iż idziemy łeb w łeb :) Statystyki nie kłamią :) nie mam nic przeciwko Waszych koalicji, ale czasami śmiać mi się chce bo sam zobacz... pisałeś iż DH samo sobie radziło, a tak naprawdę Twoje miasto próbowało odbić prócz DH 4 inne sojusze (Siły Koalicji, Active Kozacy, Atlanci, ŚI) czyli łącznie w 5 sojuszy nawalaliście okupke... do Ciebie nic nie mam ale uszanuj Nas bo my to robimy i nie wypisujemy bredni na profilach czy też na forum... Wy znacie swoją prawdę, my swoją więc i tak w gruncie rzeczy każdy będzie znajdował wymówkę na coś... a przyznanie się do prawdy jak zwykle boli...

a ja dostałem takie info (nie będę wymieniał nicku gdyż nie chcę by powstała burza na temat tego gracza w sojuszu)

Author napisał:
****** 08.02.2013r. 13:10
Informuje w imieniu sojuszu Święta Inkwizycja informuje, że **Adasko** , temu graczowi zostaly zabrane uprawnienia lidera w naszym w sojuszu ze wzgledu na chamskie i nie kulturalne odzywki, niestosowne zachowanie wzgledem koalicjantow. Po zabraniu uprawnien odszedl od nas. Nasz sojusz nie utozsamia sie z zachowaniem tego gracza tudzież z jego wypowiedziami. Mam nadzieje ze gra bedzie dalej nam sprawiala przyjemnosc, bez wzgledu na to czy sie kochamy czy walczymy ze soba :)

pozdrawiam ******

to było zaraz po tym jak utworzyłeś ponownie DH...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ja znam wersję Gosi. Wygląda realistycznie. Twoja, niezbyt niestety.
Może i Adaśko mógł być w stosunku do kogoś chamski, ale ja tego nie zauważyłem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ale spamujecie ;). Cytaty to zaraz na kilka stron na foro będą. Ateny są zmiennym światem i wiele się tu dzieje - chodzi mi konkretnie o przetasowania Sojuszy, fuzje - rozpady pakty wrogowie. Jedyna chyba wieczna wojna to Vendetta kontra Active Kozacy reszta różnie i w rożnych składach Sojuszach.

Co do rankingów punktowych, topek. Nie trudno nabić punkty w obronie jak 3 soje bunkrują mi wioskę i stoi po 500 transów cały czas plus 1k birem. Pamiętam takie wioski a w nich tylko off produkowany i można swobodnie punkty atak podrasowac. I nie trudno byc numerem jeden jak sie wojuje z pomarańczowymi albo na 1 froncie z 5 wioskami :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Dzięki papciunio, że się odezwałeś :)
Ciężko mi było tu samemu z AK :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Jego zachowanie widzieli jedynie członkowie Rady Koalicji więc proszę zakończyc ten temat skoro nie znacie go panowie i panie :)

Więc prawdziwą wersję znają tylko radni 3 sojuszy z tego co widzę nikt za bardzo nie puścił pary z gęby dlatego wszyscy sieją Ferment na ten temat i pojawia się sporo wersji jak to zawsze w grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Nie mam czasu na "paplanie" na forum wole zaopiekować się wioska wroga ;). I jeszcze najlepiej żeby odbijana była:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jego zachowanie widzieli jedynie członkowie Rady Koalicji więc proszę zakończyc ten temat skoro nie znacie go panowie i panie :)

Więc prawdziwą wersję znają tylko radni 3 sojuszy z tego co widzę nikt za bardzo nie puścił pary z gęby dlatego wszyscy sieją Ferment na ten temat i pojawia się sporo wersji jak to zawsze w grepolis.

Chyba tak powinno być ze poza forum rady nic nie wychodzi, a skoro taki ferment jest znaczy ze w radzie 3 sojuszy nie ma krecika:D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Też tak uważam papciunio :)
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Nie mam czasu na "paplanie" na forum wole zaopiekować się wioska wroga ;). I jeszcze najlepiej żeby odbijana była:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Chyba tak powinno być ze poza forum rady nic nie wychodzi, a skoro taki ferment jest znaczy ze w radzie 3 sojuszy nie ma krecika:D


W koncu rada to tylko zaufani ludzie , więc to było by nie mozliwe chyba ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

ile macie frontów ?? Tzn na ilu morzach walczycie ??? My walczymy łącznie na 6 morzach, nigdzie nie mamy spokoju toteż trzeba zrobić sobie gdzieś małe zaplecze... gancoll sam wypowiedział wojnę to teraz ją ma... myslisz, że uciekamy przed Wami bądź boimy się konfrontacji ??? Trochę się mylisz, chodź w niektórych kwestiach przyznam Ci racje... jedna sprawa to taka że gra Nas aktywnie w tej chwili około 30 osób... jesteśmy różnie porozrzucani na frontach i nie skupiamy najaktywnieszych graczy na froncie z Wami, bo sam wiesz że jak byłeś u Nas bliżej w centrum to widziałeś iż są ludzie którzy nie boją się walczyć i straciłeś kilka miast, ostatnio też nie wszyscy mają sporo czasu na grę także różnie z tym bywa... DH obrażać nie zamierzam, ale jeżeli chodzi Ci o to iż rzekomo na początku gry byliśmy w koalicji z LT przeciwko Wam to dużo przesadzone, bo niby jak My gracze z M35 wówczas mieliśmy działać na M55-54 bodajże to nie było realne :) także nie mów iż walczyliśmy z Wami wtedy, bo tak nie było... chcesz zobaczyć bilans walki Naszej z ŚI ??? Bardzo proszę :p
Święta Inkwizycja+45 vs VENDETTA+48

Styczeń
VENDETTA+23 Święta Inkwizycja+18

3.01.2013 VENDETTA 2 4 Święta Inkwizycja
4.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja
6.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
8.01.2013 VENDETTA 3 1 Święta Inkwizycja
9.01.2013 VENDETTA 6 0 Święta Inkwizycja
10.01.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
11.01.2013 VENDETTA 3 0 Święta Inkwizycja
12.01.2013 VENDETTA 2 1 Święta Inkwizycja
13.01.2013 VENDETTA 1 2 Święta Inkwizycja
14.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
16.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
18.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
19.01.2013 VENDETTA 0 4 Święta Inkwizycja
20.01.2013 VENDETTA 2 0 Święta Inkwizycja
24.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja
27.01.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
30.01.2013 VENDETTA 1 0 Święta Inkwizycja

LUTY
VENDETTA+25 Święta Inkwizycja+27
1.02.2013 VENDETTA 0 2 Święta Inkwizycja
3.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
4.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
6.02.2013 VENDETTA 1 6 Święta Inkwizycja
7.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
8.02.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
11.02.2013 VENDETTA 2 0 Święta Inkwizycja
13.02.2013 VENDETTA 0 2 Święta Inkwizycja
17.02.2013 VENDETTA 1 1 Święta Inkwizycja
19.02.2013 VENDETTA 0 1 Święta Inkwizycja
23.02.2013 VENDETTA 6 3 Święta Inkwizycja
24.02.2013 VENDETTA 5 1 Święta Inkwizycja
25.02.2013 VENDETTA 3 2 Święta Inkwizycja
26.02.2013 VENDETTA 2 2 Święta Inkwizycja
27.02.2013 VENDETTA 1 3 Święta Inkwizycja
28.02.2013 VENDETTA 3 0 Święta Inkwizycja

to bilans liczony od stycznia tego roku... nie pamiętam już od kiedy walczymy z ŚI ale tak to wygląda... więc na dobrą sprawę aż tak mocno Nas nie lejecie, tak jak o tym piszesz, a wręcz powiedziałbym iż idziemy łeb w łeb :) Statystyki nie kłamią :) nie mam nic przeciwko Waszych koalicji, ale czasami śmiać mi się chce bo sam zobacz... pisałeś iż DH samo sobie radziło, a tak naprawdę Twoje miasto próbowało odbić prócz DH 4 inne sojusze (Siły Koalicji, Active Kozacy, Atlanci, ŚI) czyli łącznie w 5 sojuszy nawalaliście okupke... do Ciebie nic nie mam ale uszanuj Nas bo my to robimy i nie wypisujemy bredni na profilach czy też na forum... Wy znacie swoją prawdę, my swoją więc i tak w gruncie rzeczy każdy będzie znajdował wymówkę na coś... a przyznanie się do prawdy jak zwykle boli...

a ja dostałem takie info (nie będę wymieniał nicku gdyż nie chcę by powstała burza na temat tego gracza w sojuszu)

Author napisał:
****** 08.02.2013r. 13:10
Informuje w imieniu sojuszu Święta Inkwizycja informuje, że **Adasko** , temu graczowi zostaly zabrane uprawnienia lidera w naszym w sojuszu ze wzgledu na chamskie i nie kulturalne odzywki, niestosowne zachowanie wzgledem koalicjantow. Po zabraniu uprawnien odszedl od nas. Nasz sojusz nie utozsamia sie z zachowaniem tego gracza tudzież z jego wypowiedziami. Mam nadzieje ze gra bedzie dalej nam sprawiala przyjemnosc, bez wzgledu na to czy sie kochamy czy walczymy ze soba :)

pozdrawiam ******

to było zaraz po tym jak utworzyłeś ponownie DH...
Od **Adasko**
Widzisz i znowu robisz problem i przedstawiasz nierealne statystyki. Zapomniałeś dodać że maniek i stary właściciel konta mariusz.20 oddali wam w sumie ponad 20 miast czyli już bilans jest korzystny dla SI. Straciłem w sumie 4 miasta w waszym centrum, 2 na banie i 2 podbiliście tylko dlatego że wykorzystaliście błędy gry. Gdyby Inno ruszylo tyłki i na prawdędlabi o graczy i jakość gry to przy 100 atakach i jakiś 500set wsprciach gra nie wieszała by się na 20-30 sekund co spowodowało że nie miałem realnych szans wybronić wszystkich miast. Zapomniałeś dodać że 10 kolonów straciliście i to że broniłem sie sam przeciwko 5 sojuszom :) ale wtedy nic złego w tym nie widziałeś a gdy teraz SK atakuje z AK i innymi to płaczesz że Vendetta zawsze atakowała sama. I tu sam sobie zaprzeczyłeś bo Vendetta nigdy sama nie atakowała, zawsze to byli ludzie z kilku sojuszy. Piszesz że ludzie mają mniej czasu na grę a gdybym ja miał tyle czasu ile miałem to do tej pory miałbym miasto w waszym centrum sojuszu. Nie było mnie 4h i sipox wyczyscił miasto. Ciekawe czy ty byś obronił puste miasto w 14 minut bo tyle dokładnie szedł kolon od patryka. Gdyby mi zależalo na tym mieście to mogłem jeszcze złotem je uratować bo w minute mogłem 50 birem zrobić tylko po co ? Te miasto było tam ok 4 miesiecy i nie dawaliście rady przeciwko 1 graczowi który bronił je sam bez pomocy innych. Okupacje w moim mieście odbijało kilka sojuszy bo info pojawiło się na wspólnym forum ale gdybyś nie zobaczył to lecialy same mityczne a gdybym wysłal wszystkie ognie to bym to rozbił bo wasz gracz wysłał atak który skasował 300 birem:) ja nie wiem czy wy tak macie ze rozbijacie swoje okupacje ale zabrakło mi 2-3 ataków ogniowych ale nie słałem wszystkich ogni bo zobaczyłem ze wchodzi dużo wsparć jak sie okazało głownie ląd i to był mój bląd. Wracając do statystyk to powiem tak gracz Wredniak dostał 10 miast od Mariusza.20, mam te pw jak się dogadali więc te miasta nie powinny się liczyć tak samo maniek oddał miasta wam które mial w waszym centrum, chcesz dokładnych statystyk to odejmij wioski które nasi gracze oddali wam za darmo. Nawet teraz UPS oddał wam bez walki ok 15 miast. Teraz odejmij te wszystkie miasta i będziesz mial realną ilośc miast zdobytych walką a nie oddaniem przez gracza. Także nie kłamalem że was lejemy bo nam nikt miast od was nie oddał. Dlatego mam żal do manka i starego właścieciela konta mariusz.20 bo oddali maista które teraz dały by nam duże mozliwości w działaniach przeciw wam a tak musimy lać bunkierki po 300-500 transów defa bo tak wyglądają wasze miasta na naszym froncie. Gdyby te miasta zostaly w SI mielibyście problem gdyż w centrum soja miałybyś dużo czerwonych miast i wsparcie musiało by też stać w centrum sojuszu a tak obstawiacie na luzie miasta blisko nas, AK i SK. Powtarzam ostatni raz odlicz miasta oddane bez walki prze UPSa i te które wam oddali starzy gracze aszego sojuszu i będziesz miał realną statystyke. Mam pw między wredniakiem i mariuszem i upojoną i mariuszem jak błagali o miasta. Zero wstydu Ci gracze maja zeby prosic wroga o miasta ale jak nie mieli umiejetnosci zeby je podbic to rozumiem ze sie prosili. Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać ale przedstawiłem fakty a pw tez moge zamieścić i to nie kopiowne a screeny żebyś widział ze to nie jakaś robota nasza aby coś ukryć czy oszukać.Widzisz przytoczę naszą akcje na waszego gracza:) na patryka ;)my zaatakowaliśmy 2 jego miasta które miał zabunkrowane i nikt nam nie pomagał i stracił je będąc caly czas online. Ja stracilem miasto gdy byłem na kompie fakt ale zostało one wyczyszczone jak mnie nie bylo. Zobacz różnice. Gdyby jakość gry była lepsza a stabilność i plynność taka jak była w grepo 1.0 do dziś byście mi nawet 1 miasta nie zabrali. Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Drogi adasiu zacytuje ci pewne twoje słowa:

,,Te miasto było tam ok 4 miesiecy i nie dawaliście rady przeciwko 1 graczowi który bronił je sam bez pomocy innych.,,- miałes je zabunkrowane przez dłuzszy czas przez SI

,,Wracając do statystyk to powiem tak gracz Wredniak dostał 10 miast od Mariusza.20, mam te pw jak się dogadali więc te miasta nie powinny się liczyć tak samo maniek oddał miasta wam które mial w waszym centrum, chcesz dokładnych statystyk to odejmij wioski które nasi gracze oddali wam za darmo. Nawet teraz UPS oddał wam bez walki ok 15 miast. Teraz odejmij te wszystkie miasta i będziesz mial realną ilośc miast zdobytych walką a nie oddaniem przez gracza.,,- Maniek zrobil sie szary, a co do karajuniora i własnie manka to oni dzieki tobie zakonczyli gre bo gadałem z karajuniorem, co do oddawania miast za darmo to przypomnij sobie 9 miast zabranych hasterkilerowi jak miał bana wiec to tez mozna odjac na luzie. a jesli chodzi o mariusz.20 to fakt upojona miała wziasc miasto od niego ale ja wysterował podstawiajac biremy przed kolona mowiac jej ze moze brać,, i to są fakty.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak maniek z kara mogli oddawac nam miasta jak zrobili sie dzieki tobie szarakami :) :) ,,szaraki oddaja miasta za free,, dobre:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Drogi adasiu zacytuje ci pewne twoje słowa:

,,Te miasto było tam ok 4 miesiecy i nie dawaliście rady przeciwko 1 graczowi który bronił je sam bez pomocy innych.,,- miałes je zabunkrowane przez dłuzszy czas przez SI

,,Wracając do statystyk to powiem tak gracz Wredniak dostał 10 miast od Mariusza.20, mam te pw jak się dogadali więc te miasta nie powinny się liczyć tak samo maniek oddał miasta wam które mial w waszym centrum, chcesz dokładnych statystyk to odejmij wioski które nasi gracze oddali wam za darmo. Nawet teraz UPS oddał wam bez walki ok 15 miast. Teraz odejmij te wszystkie miasta i będziesz mial realną ilośc miast zdobytych walką a nie oddaniem przez gracza.,,- Maniek zrobil sie szary, a co do karajuniora i własnie manka to oni dzieki tobie zakonczyli gre bo gadałem z karajuniorem, co do oddawania miast za darmo to przypomnij sobie 9 miast zabranych hasterkilerowi jak miał bana wiec to tez mozna odjac na luzie. a jesli chodzi o mariusz.20 to fakt upojona miała wziasc miasto od niego ale ja wysterował podstawiajac biremy przed kolona mowiac jej ze moze brać,, i to są fakty.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak maniek z kara mogli oddawac nam miasta jak zrobili sie dzieki tobie szarakami :) :) ,,szaraki oddaja miasta za free,, dobre:)

Od **Adasko**
Elita nie placz po raz kolejny raz. Gdzie ja napisalem ze kara oddal miasta? Zanim maniek z kara zrobili reseta to maniek oddal duxajowi czy jakos tak ponad 10 miast tak samo stary wlasciciel konta mariusz.20. Ja nie mowie o szarakach ktorych bylo ponad 80 bo te miasta teraz sa i tak w SI. Ja mowie o miastach ktore normalnie oddali Ci gracze. Jak malo wiesz to sie nie odzywaj bo tylko zament robisz i wciskasz nos tam gdzie nie masz za grosz pojecia. Powinni Ci zakazac sie tu wypowiadać bo mylisz fakty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

gadałem z kara i wiem co i jak na biezonco wiedziałem co wyrabiałes wiec kitu mi nie wcisniesz, zakazac to tobie powinni sie wypowiadac gdzie kolwiek bo farmazony walisz na kazdym kroku. i sie tak nie wywyzszaj, zajmij sie grą, osoba ktora podbija tylko wrogów dobre sobie :) a ma miasto po upsie bo sie o gosie bał ze ognie straci z pysia:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

DOROSNIJ DZIECIAKU
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

gadałem z kara i wiem co i jak na biezonco wiedziałem co wyrabiałes wiec kitu mi nie wcisniesz, zakazac to tobie powinni sie wypowiadac gdzie kolwiek bo farmazony walisz na kazdym kroku. i sie tak nie wywyzszaj, zajmij sie grą, osoba ktora podbija tylko wrogów dobre sobie :) a ma miasto po upsie bo sie o gosie bał ze ognie straci z pysia:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

DOROSNIJ DZIECIAKU
Darek Adas nie musi sie bac o moje ognie bo sama o nie dbam.To ze udalo Ci sie kilka sztuk utopic to malutka strata bo zaraz po tym utopiles duzo wiecej na biremach w moim porcie ;) W nocy tez atakowales i juz farta nie miales.To jest gra i czasem uda cie Tobie czasem mi.

Od **Adasko**
A co ma kara do mańka czy Mariusza ? Przecież ja nic tu o karze nie napisałem i co z tego że zrobił reseta przeze mnie ? Słaba osobowośc nie może grac w grepo tym bardziej jeśli nie potrafi przyjąć krytyki za postępowanie jakie uczynił nie informując sojuszu o pewnych rzeczach. Za to mu sie oberwało i uciekł z fochem z Aten. Pisze o miastach które dostał wredniak od mariusza, mam to pw i lepiej wiem jak się dogadali z miastami niż ty. Zyjesz plotkami i mało wiesz:) co usłyszysz to powtarzasz taka papuga z ciebie bez własnego zdania a ja mam pw:) wredniak prosił marusza o 10 miast tak samo upojona lecz tutaj ja pokrzyżowałem jej plany gdyż obstawiłem miasta i dalem czujki. Tak samo maniek zanim zrobił reseta oddawał miasta Vendecie także przestań pisać plotki bo ja mam na to dowody. Jeszcze raz obrazisz mnie lub Gosie i skończysz z globalem na Atenach. Naucz się grać i mieć własne zdanie bo póki co jesteś ciapą która powtarza to co usłyszy na Tsie i myślisz ze wszystko wiesz. Poszukam PW i tu je wrzuce żeby ci zamknąć ten nie wyparzony świński ryjek. A miasto oddał mi UPS tylko dlatego ze ma już zakaz oddawania wam miast za free bo to że on ich bronić nie chce to nie znaczy że inni tacy są. Dał wam fory oddając 15 maist bez walki to sie cieszcie bo gdyby te miast zajeli nasi gracze to teraz byście płakali ze oszustwem was zrobilismy bo wasz gracz doszedl do nas i zrobił was w bambuko. Pracujesz na bana w grze i na forum więc ty dorośnij albo idz do psychologa i tam się wyzal. I mało mnie interesuje co pisał kara bo jego walka z Vendetą polegała na wspieraniu okupacji, on miał front z PK i tylko ten sojusz głownie atakował i przy resecie to SI I PK zajeło jego miasta.
a ma miasto po upsie bo sie o gosie bał ze ognie straci z pysia
Haha dobre, daliśmy ci ubić 50 ogni tylko po to żebyś poleciał pełnymi ogniami i co sie stało ? plum plum plum :) widzisz noobku jak się dałeś zrobić :) ? jak dziecko neostrady;) zero myslenia tylko od razu poleciales hahaha.
Narka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
...powiedział kiedyś Stanisław Lem. I z przykrością stwierdzam, że go rozumiem w stu procentach.

Tyle mogę powiedziec na wasze kłótnie kto komu dał miasto kto ile zabrał kto kiedy poszedł na piwo z kumplami i mu ognie skasowali ludzie wstydźcie się za siebie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
...powiedział kiedyś Stanisław Lem. I z przykrością stwierdzam, że go rozumiem w stu procentach.

Tyle mogę powiedziec na wasze kłótnie kto komu dał miasto kto ile zabrał kto kiedy poszedł na piwo z kumplami i mu ognie skasowali ludzie wstydźcie się za siebie!

hehe no i was Casanti zagiął :d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
...powiedział kiedyś Stanisław Lem. I z przykrością stwierdzam, że go rozumiem w stu procentach.

Tyle mogę powiedziec na wasze kłótnie kto komu dał miasto kto ile zabrał kto kiedy poszedł na piwo z kumplami i mu ognie skasowali ludzie wstydźcie się za siebie!
xCasanti z calym szacunkiem dla Cb ale po to jest forum (Ateny)zeby pisac o grze na tym wlasnie swiecie:p.Lepiej tu niz na pw wzajemnie sie obrazac.Tu jest moderator i kontroluje wpisy :)Czasami fajnie przeczytac co pisze wrog. Co mysli o sojuszu w ktorym jestes lub graczach z ktorymi grasz.:rolleyes: A jeszcze fajniej jak pisze o akcjach i troche przecenia swoje sily ;)

Od **Adasko**
xCasanti tu nie chodzi o kłótnie które często są o głupoty, tu chodzi o statystyki którymi łatwo manipulować poprzez wyrzucenie gracza np gdy jest okupowany lub gdy gracze dogadują sie na pw w celu przekazania miasta. W statsach będziesz miał zawsze stracone miasto mimo że tak na prawdę oddasz je dobrowolnie. Elita nie potrafi tego zrozumieć że statsy sa tak na prawdę mało ważne bo nie pokazują w 100% prawdy. W każdej chwili gracz który dostaje kolona może wyjść z sojuszu i wrócić do niego po 24h od straty miasta i też nie będzie w statsach tego ze sojusz stracil miast lecz gracz. Gdyby każdy kierował sie tylko statsami to dziś bym założyl sojusz i napisałbym po pewnym czasie że nikt nie potrafił nam zabrać miasta i to samo by przedstawiały statsy. Co inengo jest na serwerze a co innego w statsach. Wiele osób oddało miasta paktowiczom i wróg tego wiedzieć nie musi. SI oddało kilka miast AK by mieli lepsze pole działania przeciw TA. My chcieliśmy miasta od Amy aby lepiej działać przeciw Fenixowi. Zeby znać prawdę trzeba grać a nie czytac takich bajkopisarzy jak elita co nasłucha sie bajek na Tsie a potem podniecony wypisuje czyjeś mądrości na forum. Widac chłopaczek nie ma własnego rozumu i wierzy we wszystko co mu nagadają na Tsie. Szkoda mi takich ludzi ale co ja mogę ? Głupota ludzka nie zna granic i nikt tego nie zmieni. Takich graczy jak on w V jest wielu co się nom stop żalą a my mamy tego dość. Z tusonicem dogadałem sie kiedyś w sprawie profili i od tego czau czy coś sie zmieniło w naszych zapewnieniach ? Czy ktoś kogoś obraził ? Nie natomiast tacy gracze jak elita i wredniak nom stop obrażają i obaj zostali zbanowani za to. Gdybym nadal postępował jak na początku to nadal byscie płakali że mam coś na profilu. Zarzucacie nam jakąś wielką koalicje a tak na prawdę my współpracujemy z 1 sojuszem i to nie zawsze. Pytałeś na ilu frontach walczy SI lub morzach to Ci odpisze co najmniej na 6, morze 44,45,54,55,56,63 i możne więcej ale to musiałbym sprawdzić bo mamy wielu nowych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry