Top 15 sojuszy Aten!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ja wiem że statystyki kłamią ale mi wystarczy ze ja wiem o Tym a nie muszę wypisywac swoje racje na forum.

Śmieją się z Amaterasu że tylko w bobach jest Top1 jak na razie myślisz że chce mi się im tłumaczyc że z top5 sojuszy mój jest najmłodszy? Nie pierwszy raz to napisałem teraz żeby dac przykład.

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam.

Ps. Nie piszcie o szacunku Do mnie skoro wiem że go nie macie za grosz ani do mnie ani do Mojego sojuszu ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Darek Adas nie musi sie bac o moje ognie bo sama o nie dbam.To ze udalo Ci sie kilka sztuk utopic to malutka strata bo zaraz po tym utopiles duzo wiecej na biremach w moim porcie ;) W nocy tez atakowales i juz farta nie miales.To jest gra i czasem uda cie Tobie czasem mi.

Od **Adasko**
A co ma kara do mańka czy Mariusza ? Przecież ja nic tu o karze nie napisałem i co z tego że zrobił reseta przeze mnie ? Słaba osobowośc nie może grac w grepo tym bardziej jeśli nie potrafi przyjąć krytyki za postępowanie jakie uczynił nie informując sojuszu o pewnych rzeczach. Za to mu sie oberwało i uciekł z fochem z Aten. Pisze o miastach które dostał wredniak od mariusza, mam to pw i lepiej wiem jak się dogadali z miastami niż ty. Zyjesz plotkami i mało wiesz:) co usłyszysz to powtarzasz taka papuga z ciebie bez własnego zdania a ja mam pw:) wredniak prosił marusza o 10 miast tak samo upojona lecz tutaj ja pokrzyżowałem jej plany gdyż obstawiłem miasta i dalem czujki. Tak samo maniek zanim zrobił reseta oddawał miasta Vendecie także przestań pisać plotki bo ja mam na to dowody. Jeszcze raz obrazisz mnie lub Gosie i skończysz z globalem na Atenach. Naucz się grać i mieć własne zdanie bo póki co jesteś ciapą która powtarza to co usłyszy na Tsie i myślisz ze wszystko wiesz. Poszukam PW i tu je wrzuce żeby ci zamknąć ten nie wyparzony świński ryjek. A miasto oddał mi UPS tylko dlatego ze ma już zakaz oddawania wam miast za free bo to że on ich bronić nie chce to nie znaczy że inni tacy są. Dał wam fory oddając 15 maist bez walki to sie cieszcie bo gdyby te miast zajeli nasi gracze to teraz byście płakali ze oszustwem was zrobilismy bo wasz gracz doszedl do nas i zrobił was w bambuko. Pracujesz na bana w grze i na forum więc ty dorośnij albo idz do psychologa i tam się wyzal. I mało mnie interesuje co pisał kara bo jego walka z Vendetą polegała na wspieraniu okupacji, on miał front z PK i tylko ten sojusz głownie atakował i przy resecie to SI I PK zajeło jego miasta.
Haha dobre, daliśmy ci ubić 50 ogni tylko po to żebyś poleciał pełnymi ogniami i co sie stało ? plum plum plum :) widzisz noobku jak się dałeś zrobić :) ? jak dziecko neostrady;) zero myslenia tylko od razu poleciales hahaha.
Narka

masz racje gosiu to jest tylko gra i traktuje to jako dobra zabawe:) kiedys mowiłem ze wpadne do ciebie na kawe z wojakami :) i tak sie działa w ostatnich dniach :) pkt sa wazne nie straty w wojsku bo wojo jest po to zeby je budowac adasiu. ty mnie nie strasz banem na atenach bo ja nic złego nie robie tylko okreslam swoim zdaniem kto jaki jest, a gosie raz w zyciu obraziłem i ona dobrze o tym wie. i nigdy wiecej. wiec nie mow ze ja obrazam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wole Adasiu wysłuchac ludzi na TS niz twoje mądrosci, ostatnio przegladałem komnate chwały na polskim grepolis, ty sie przechwalałes ze byłes na kazdym swiecie na jakim grałes w topce moze i byłes w top 10 ale napewno nie byłes nigdzie po za teraźniejszymi Atenami w top3:) pozdrawiam :) zaraz pewnie napiszesz ze mnie nie ma nawet w top 10, czy tam w top 100. to ci odrazu odpowiem, mnie na tym nie zalezy, gram bo gram dla rozluznienia. koniec spinek. jak jestes taki odwazny napisz mi to wszystko na PRIV a nie oczerniasz mnie na forum gdzie to wszyscy czytaja i albo wysmiewaja sie z Ciebie albo ze mnie. koniec tematu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

moze sie wtrace i przerwe ta napinke zanim wam strzela gumki w majtkach

ktos moze wie czemu kochanka kapikka jest bez soja ? :D

nie lubie V to fakt - wg mnie sa oszustami , ale im tego nie udowodnie :D , natomiast bardziej od oszustow drazni mnie wlasnie ta para casioo i kapikk noi do tego zgranego trojkata dochodzi anabibi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

masz racje gosiu to jest tylko gra i traktuje to jako dobra zabawe:) kiedys mowiłem ze wpadne do ciebie na kawe z wojakami :) i tak sie działa w ostatnich dniach :) pkt sa wazne nie straty w wojsku bo wojo jest po to zeby je budowac adasiu. ty mnie nie strasz banem na atenach bo ja nic złego nie robie tylko okreslam swoim zdaniem kto jaki jest, a gosie raz w zyciu obraziłem i ona dobrze o tym wie. i nigdy wiecej. wiec nie mow ze ja obrazam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wole Adasiu wysłuchac ludzi na TS niz twoje mądrosci, ostatnio przegladałem komnate chwały na polskim grepolis, ty sie przechwalałes ze byłes na kazdym swiecie na jakim grałes w topce moze i byłes w top 10 ale napewno nie byłes nigdzie po za teraźniejszymi Atenami w top3:) pozdrawiam :) zaraz pewnie napiszesz ze mnie nie ma nawet w top 10, czy tam w top 100. to ci odrazu odpowiem, mnie na tym nie zalezy, gram bo gram dla rozluznienia. koniec spinek. jak jestes taki odwazny napisz mi to wszystko na PRIV a nie oczerniasz mnie na forum gdzie to wszyscy czytaja i albo wysmiewaja sie z Ciebie albo ze mnie. koniec tematu

Od **Adasko**
Elita pomysl jak mogę być w komnacie chwał jak zakończyłem grę na serwerze zanim zaczeła się era cudów ? Grałem na PI i byłem w każdym rankingu TOP 1 i to oczywiste że jak skończyłem tam grę to tym top 1 stał się iny gracz, pomyśl troszkę :) Grałem tam na nicku *Adasko* to raz i taki nickiem się posługuje na forum bo to pierwsze konto jakie założyłem na forum także nie denerwuj mnie tymi głupotami. W komnacie chwał są tylko gracze którzy grają do tej pory na danym serwerze chyba że zostaje on zamknięty tak jak np Kappa. Zobacz sobie że komnata chwał z Kappy jest inna niż obecny ranking bo z dniem zamknięcia serwera komnata sie nie aktualizuje. Gdybyś czasem używał mózgu to byś do tego sam doszedł także sie ucisz chłopku. Na kappie byłem w top 10 jeśli chodzi o pkt walki jako atakujący i wojownik bo w domkach byłem 13. Nigdy nie interesował mnie ranking tylko pkt. Na Pi miałem komplet i to długi czas aż do zakończenia tam gry. Po moim zakończeniu jeszcze kilka miesięcy mineło zanim rozpoczeli tam cuda to oczywiste że nie utrzyałem się w rankingach tym bardziej że konto zostało skasowane przez support bo otrzymało globala. Na Atenach jestem top 1 w ataku i top 2 jako wojownik a nie top 3 ale widzę ze masz dodatkowy problem ze wzrokiem. Ja nie musze ciebie obrażać na forum bo sam się obrażasz głupotami jakie wypisujesz. Żeby być w komnacie na każdym serwerze gdzie byłem w topce musiałbym do tej pory tam grać. Tylko ciekawe jakbym znalazł na to czas. Tutaj będę grać do zamknięcia serwara żeby być w tej komnacie mimo że i tak mam to gdzieś. Ty nie musisz wiedzieć gdzie i co osiągnałem wystarczy że gracze którzy byli na danym serwerze gdzie grałem pamiętają. W grze sojusze nie przyjmują na podstawie CV :p Tym bardziej nie muszę tu nic udowadniać bo odpowiednie osoby doskonale pamiętają kto i gdzie był w topce a taki noobek jak ty nie musi. Grałeś 3 lata ? Ciekawe gdzie bo ja grałem na takich serwerach : Theta, Jota, Kappa, Ny, Pi, Omikron, Tau, miałem konto na Ypsilonie i Omedze i gram na Atenach i zakończyłem grę na Delfach. Gdzie ty grałeś skoro na tych serwerach nie widzłem twojego nicku ? Chyba bajki piszesz o 3 letnim doświadczeniu a nawet to pokauje twoja gra bo osoby które grają już ok 2 lat nie robią takich błędów jak ty i nie psują tak akademii jak Ty. Ja gram 3 lata w grepo i nigdy do tej pory nie spotkałem twojego nicku więc nie wiem co za farmazony wypisujesz skoro po grze widać że jesteś noobek bo grasz w stylu takich graczy którzy zaczeli dopiero swoją przygodę z grepo. Gdybym miał raporty ze światowki to bym ci coś pokazał bo były w twoim stylu. Tam na początku mało ludzi potrafilo dobrze grać, pamiętam kappe na światówce i na francuskim serwerze, różnice poziomu itd. Teraz światowe Grepo ma dużo wyższy poziom jak Polskie i jeśli ktoś twierdzi inaczej to niech sam się przekona. Tu nie chodzi już o brak bonusu nocnego tylko o to jak Ci doświadczeni gracze podchodzą do tych świerzych, zaczynających przygode. Przytoczę Ci sytuacje ze świata PELLA i tacy gracze jak vandrus, A?R=KICAJ nie radzili sobie z amerykanami i nawet kupa kasy im nie pomogła. Jeśli mi nie wierzysz to nawet Sisi to potwierdzi. A prawda jest taka, chcesz coś osiągnąć na światówce to musisz mieć umiejętności i czas bez tego zjadą Cie w momencie i nawet miliony złotych nie pomogą ładoane w grę. Na światowym grepo wszyscy znają mój nick nie tak jak tu. Na Gretimes był ze mną wywiad gdzie był link do wywiadu ze światówki. Jestem jedynym Polakiem który byl tam top 1 i długo nikt tego nie powtórzy mimo że poszli tam teraz ostatnio tacy gracze jak manfred i cały Legion Ateński. Na Corinth zacząlem po 3 miesiacach od startu serwera a skończyłem jako top 1 agresor i top 5 wojownik, świat Delphi wygrałem i bylem top 10 w ataku i jako wojownik ( ranking ok 30 miejsca). Nie wierzysz to poczytaj światowe forum gdzie nominowano mnie do najlepszego gracza grepolis.net za serwer Corinth i Delphi. Włozyłem kupę czasu w te 2 światy i Gosia to potwierdzi bo sama też czasem dużo siedziała. Na Corinth grałem tylko z nią mimo że na początku ściągnałem paru graczy (z kappy, Pi i joty). Światowe grepo mi sie bardziej podoba bo tam każdy do każdego ma szacunek a tutaj widać zawiść i zazdrość ze ktoś jest lepszy. Dostałem nawet bana z Gosią na światówce tylko dlatego że zrobiliśmy takie synchro że nie było szans na to aby przeciwnik się obronił, 8 ataków wchodziło na 1 sekunde przed kolonem ale oczywiście ataków bylo więcej i wchodziły w ciagu 5-6 sekund przed a wsparcia też ładnie dograne. Nikt nie potrafił uwierzyć że tak się da a jednak po 3h odblokowali nas i przepraszali za pomyłkę. Do tej pory pamiętam to i mam screena ze zgłoszenia gdzie nawyższa osoba w świtowym supporcie mnie przeprasza za błąd. Czy tutaj tak by było ? Znając nasz team siedzial bym na banie 5 dni bo zawsze mają racje. I proszę tego nie traktować jako komentowanie pracy administracji. Zresztą zobacz ilu Polaków odchodzi z polskiego grepolis na rzecz światowego. Ateny to mój ostatni serwer. Jeśli będę kiedyś chciał pograć to na pewno nie w polską wersje, tylko światówka gdzie wszystko jes na wysokim poziomie nawet support. Dzięki za uwagę i mam nadzieje że i tutaj gracze doczekają się takiej obsługi teamu jaka maja gracze na światówce. Życze tego wszystkim aby gra poszła do przodu i team też ale najpierw niech Inno zmieni serwery bo często w godzinach szczytu jest takie obciązenie że nie można się zalogować i to dzieje się tylko w polskiej wersji niestety. Wracając do Aten to po raz kolejny wasz gracz dostał kolona będąc na kompie:) jakie teraz wymyślisz żale elita co ? może za dużo graczy go atakowalo ? A może oszukałem bo dalem atak na sekunde przed kolonem ? My dzialamy w grupie 2-5 osób i jeśli akcja nie jest spontaniczna to zawsze jest skuteczna natomiast u was nawet zaplanowane nie mają takiej skuteczności jak nasze. I na pw ne pogadamy bo jesteś i będziesz zablokowany bo nie mam zamiaru czytać gorzkich żali. A teraz czas spać, moze inni gracze w lepszych nastrojach ja niestety mam kiepski po Lidze mistrzów gdzie Man Utd zostalo okradzione z awansu przez turka ( nie mylic z graczem o tym nicku). Narka
A kappik albo ma bana albo się obraził że go sojusz nie obronił bo ostatnio hurtem stracil 8 lub 10 miast i chyba się załamał bo nigdy tak zjechany nie został.

ps Adasko to przekazal mi po meczu LM niestety nie mialam czasu tego wrzucić na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Od **Adasko**

A kappik albo ma bana albo się obraził że go sojusz nie obronił bo ostatnio hurtem stracil 8 lub 10 miast i chyba się załamał bo nigdy tak zjechany nie został.

tak kapikk ma bana , ale chodzilo mi o jego kolezanke casioo :D - ale widze ze wrocila spowrotem , wiec to byl tylko jednodniowy foszek:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

mówisz o kolonie u Benito ?? jednego udało wam sie wbic, reszte wam topi jak ta lala:)

Gratuluje Graczowi tudesky osiagniecia celu po 3 dniach walki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

mówisz o kolonie u Benito ?? jednego udało wam sie wbic, reszte wam topi jak ta lala:)

Gratuluje Graczowi tudesky osiagniecia celu po 3 dniach walki :)

Od **Adasko**
Śmieszny jesteś na prawdę elita. Na wszystko masz wytłumaczenie i jeszcze takiej zarozumiałej osoby jak ty nigdy nie widzialem. Do Benito poszly w sumie 3 kolony które miały iść na 1 godzinę ale gracze się nie dogadali. Przy kolonie Darii pomagałem ja i Anita chyba jeszcze 2 osoby i kolon wszedł na luzie. Kolejny kolon był wysłany kilkanaście minut później i mało kto mógł pomóc i kolon się odbił. Potem kolon wysłał wujek i jeśli ty uważasz że Benito topi coś jak ta lala to ten raport pokazuje tylko jedno:)że Benito tak samo jak Ty nie potrafi grać. Oto raport :
benito.jpg
Poleć znajomym

Ten raport pokazuje że Benito miał szczęscie bo gdyby miał umiejętnośći to te wojsko by wstawił przed kolonem a tu jak widać był to nie udany klin lecz miał szczęście ze rozbił okupacje. Ty dziś dostałeś 3 kolony i co zmiękła pałka ? Dalej kozaczysz ? Tylko nie płacz że dostałęś 2 kolony jak cię nie było bo po co siedziałeś do 3-4 w nocy ? Było iść spać to byś nie miał problemu żeby wstać. Jak widzisz Gosia poradziła sobie wbijająć ci 2 kolony sama także twoje słowa że dostałem miasto od Upsa tylko po to żeby ją bronić nie są prawdą. Te miasto wziąłem ja bo tylko ja byłem chętny na nie i nie miałem ochoty na to żeby kolejne miasto oddał bez walki wam. Gdybym miał 20 slotów to wszystkie jego miasta które oddał wam byly by moje. A Gosia da sobie radę sama z takim graczem jak ty. My atakujemy wspolnie tylko na graczy którzy tego wymagają bo w szybkim tempie potrafią zrobić bunkier a jak widzisz my mamy miasta zawsze obok siebie. Sama Gosia nie jest wstanie podbić miasta jeśli w 30 minut taka upojona czy rafał potrafia zebrać w porcie do 5k birem. Żeby miała na to szanse musiałbym jej oddać wszystkie miasta obok nich. Wtedy ze sporą ilościa miast dała by rade. Ateny to szybki serwer i na takich graczy ataki muszą iść maksymalnie godzinę. Każde kolejne 10 minut powoduje że 2-3 floty birem więcej jest w porcie. Każdy kto gra na Atenach wię że liczy się tu szybkość akcji i siła ataku bo wy nie bronicie się klinami bo nie potraficie tylko bunkrujecie miasta. Bz bunkrów kolony wchodza jak w masło bo bronić nie umiecie. Dziś po 8 kolon wujka poszedł na dno ale tylko dlatego że w czasie 30 minut nikt nie miał ąz tylu woja żeby przebić się przez biremy i wujek atakował sam topiąc 750 birem a w porcie zostało ponad 400. I to potwierdza jakie znaczenie ma czas. Może za rok zrozumiesz ale każdy na atenach wie jedno że Vendetta nie potrafi robić klinów i moje słowa potwierdzą wszystkie sojusze które was atakują.



CzcicieleFajkiMisia

Powiem Ci tyle;) mało mnie interesuje Kappik który sprzedał własny sojusz czy też casiooo (konto przejęte przez kogoś) który po raz 5 albo 6 wyszedł z sojuszu bo obraził się na kogoś jak dziecko. Wiem ze kappik i casiooo dobrze się znają czy są parą nie wiem bo też mnie to nie interesuje. Jeśli chcesz wiedzieć to zapytaj się ich :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

,,Tylko nie płacz że dostałeś 2 kolony jak cię nie było bo po co siedziałeś do 3-4 w nocy ? Było iść spać to byś nie miał problemu żeby wstać. Jak widzisz Gosia poradziła sobie wbijając ci 2 kolony sama,,-nie mam zamiaru płakac bo nie jestem upośledzony żeby nad tym ubolewać. Gosia poradziła sobie sama owszem bo o 7 rano to ja spie bo nie jestem jakims obłąkanym człowiekiem który z powodu jakies gry będzie siedział 24/7 jak ty i Gosia i to nie jest obraza to sa fakty:) wiec zakonczyłem z toba polemizowac bo nie macie sie czym przechwalac wstawiajac kolona bez zadnej walki, a to czy siedze w nocy to moja sprawa bo w porównaniu do Ciebie to ja mam co robic w zyciu a nie przesiadywac na kompie całe dnie i nigdzie nie wychodzic. mnie sie mózg nie lasuje jak wam :) pozdrawiam koniec wątku przechwałek:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

,,Do Benito poszly w sumie 3 kolony które miały iść na 1 godzinę ale gracze się nie dogadali,, hahaha smiech na sali ty zawsze cos znajdziesz zeby wybielic sytuacje:) jak nie zacinanie gry, to spozniony klin o rzekomo ,,minute,, a teraz taki wybielacz:) co jeszcze dziecko drogie wymyslisz:) ubaw:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

,,Tylko nie płacz że dostałeś 2 kolony jak cię nie było bo po co siedziałeś do 3-4 w nocy ? Było iść spać to byś nie miał problemu żeby wstać. Jak widzisz Gosia poradziła sobie wbijając ci 2 kolony sama,,-nie mam zamiaru płakac bo nie jestem upośledzony żeby nad tym ubolewać. Gosia poradziła sobie sama owszem bo o 7 rano to ja spie bo nie jestem jakims obłąkanym człowiekiem który z powodu jakies gry będzie siedział 24/7 jak ty i Gosia i to nie jest obraza to sa fakty:)

Dareczku prosilam zebys przestal pisac o 24/7 bo sam wiesz ze to nie jest realne(to tylko takie glupiutkie tlumaczenie).Czlowiek to nie maszyna i musi sypiac.Ale zycie to nie wojsko i nie mamy ustalonego gafiku na sen.Wiec sypiam roznie tak jak kazdy.;Piszesz tak zeby wybielic siebie? Kazdy gracz musi przyznac ze nie raz zarwal nocke i nie raz odsypial w dzien. Ale to jest normale wiec przestan sie tym zaslaniac. Pisalismy czesto i dobrze wiedziales o ktorej jestem w grze a o ktorej zmykam spac.Wykorzystales to i zaatakowales o 3;30 (ubiles pare ogni). A o czym to swiadczy? O tym ze nie bylo mnie w grze.Nastepna noc to samo atak przed 3 i znowu brak strazy bo spalam :) Wiec nie zaprzeczaj sam sobie piszac z palca wyssane info:mad:bo Twoje ataki same sie nie wysylaly a szly z bliska.Ty o tej godz. siedziales w grepo a ja nie.Kolony wstawilam na 7:00 a to chyba normalny czas.My tez nie raz atakujemy w nocnym bo gra tego nie zabrania.Nie pisz juz o tym kto ile czasu jest aktywny bo to malo istotne.Jesli sie nie a czasu na grepo to trzeba wybrac inna gre.Ja nie marudze jak strace wojo bo ktos podczas mojej nieobecnosci atakuje:p Mialam problem z netem to stracilam 2 miasta..trudno.Sloty szybko zapelnilam zabierajac Wam inne.To taka gra i nie tylko ja stracilam miasto czy wojo nie majac mozliwosci obrony.
Wiesz czym sie roznimy? Ja wiedzialam o ktorej jestes (pisales ze wychodzisz i o ktorej wrocisz) wiedzialam o problemach z netem. Czy kiedys to wykorzystalam? Nie. A Ty? Teraz wiem ze dobrze zrobilam blokujac Cb bo nic juz nie wiemy o swojej aktywnosci. Te kolony to tylko zaplata za ataki (nie grozne co prawda ale byly).Napisales ze Adam bral od UPS-a miasto zeby mnie bronic przed Twoimi atakami i tym mnie rozbawiles.:D Udowodnilam wiec ze sama sobie radze nie tylko w obronie ale i w ataku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

a czy ja wiedziałem wtedy czy ty jestes czy nie ?? nie pusciłem ataki na slepo jeszcze jakby cos zwojowały to rozumiem to oburzenie, a gdy neta nie miałas nawet cie nie tknełem, Udowodnilam wiec ze sama sobie radze nie tylko w obronie ale i w ataku. co to za dowód atakowac kogos kto o 7 rano spi i nie ma szans na odwet a nie kleczy przed kompem jak człowiek który zyc bez tego nie moze, nie upadłem na głowe zeby od rana sleczęć:). nie zaatakowałem ci nigdy jak cie nie bylo, ubzdurałas sobie to po tym jak cie rafał atakował gdy neta nie miałas i włozyłas wszystkich do jednego wora choc zielonego pojecia nie miałem czy ty jestes czy nie bo cie nie widze chyba nie! kiedys sie upierałas ze czekasz na moje ataki a jak tak sie stało nagle sie burzysz i przechwalasz ze udowodniłas ze potrafisz walczyc, i ja nie zarywam nocki bo ja lubie siedziec w nocy a nie w ciagu dniam niechce cie porównywac do Światowca ale sama nasuwasz taki tok myslenia o sobie. Pozdrawiam i bez urazy, szerosc najwazniejsza:) przestaje tutaj pisac co kolwiek bo nie widze sensu aby inni to czytali. chcesz to sobie Gosiu atakuj i przejmuj, przejmiesz mi jedno miasta ja sobie wezme miasto gdzie indziej na tym gra polega:) podpowiem tutaj wszystkim wszem i wobec ze o 7 Rano NIGDY mnie nie ma przy kompie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

a czy ja wiedziałem wtedy czy ty jestes czy nie ?? nie pusciłem ataki na slepo jeszcze jakby cos zwojowały to rozumiem to oburzenie, a gdy neta nie miałas nawet cie nie tknełem, Udowodnilam wiec ze sama sobie radze nie tylko w obronie ale i w ataku. co to za dowód atakowac kogos kto o 7 rano spi i nie ma szans na odwet a nie kleczy przed kompem jak człowiek który zyc bez tego nie moze, nie upadłem na głowe zeby od rana sleczęć:). nie zaatakowałem ci nigdy jak cie nie bylo, ubzdurałas sobie to po tym jak cie rafał atakował gdy neta nie miałas i włozyłas wszystkich do jednego wora choc zielonego pojecia nie miałem czy ty jestes czy nie bo cie nie widze chyba nie! kiedys sie upierałas ze czekasz na moje ataki a jak tak sie stało nagle sie burzysz i przechwalasz ze udowodniłas ze potrafisz walczyc, i ja nie zarywam nocki bo ja lubie siedziec w nocy a nie w ciagu dniam niechce cie porównywac do Światowca ale sama nasuwasz taki tok myslenia o sobie. Pozdrawiam i bez urazy, szerosc najwazniejsza:) przestaje tutaj pisac co kolwiek bo nie widze sensu aby inni to czytali. chcesz to sobie Gosiu atakuj i przejmuj, przejmiesz mi jedno miasta ja sobie wezme miasto gdzie indziej na tym gra polega:) podpowiem tutaj wszystkim wszem i wobec ze o 7 Rano NIGDY mnie nie ma przy kompie :)
Darek to smieszne ze ciagle masz wytlumaczenie.Wczesniej pisales ze w nocy atakujemy i to nie jest normalne.Bo niby tylko to potrafimy.Teraz Ty atakujesz w nocy a ja w dzien i tez jest zle?To kiedy mam atakowac? Nie rozumiem.Ja rowniez nie wiedzialam czy jestes o 7 rano.Co mam robic? Pytac Cb czy jestes i dopiero wyslac atak? Czekac na pozwolenie?Bo widze ze wszystko zle interpretujesz.

I nie wkladam Was do jednego worka.Szanuje wielu graczy V bo wiem ze sa honorowi.Nie wazne ze sa czerwoni.Rafal to co innego on obiecal nie atakowac wiec i ja nie atakowalam jego.Ale gdy neta nie mialam wstawil 2 kolony.To nie bylo honorowe.Ale to juz sprawa miedzy nim a mna.Do Cb tez nic nie mam.Ty atakowales mnie wiec ja Cb.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

z Okazji jutrzejszego swieta Wszystkim kobietom rada sojuszu VENDETTA wraz z pozostalymi czlonkami życzy wszystkiego dobrego:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wszystko dobrze intepretuje a taka gadanina skoro nie siedzisz od 7 rano na kompie to nie powinienes w to grac to jest smieszna:) pozdrawiam zakonczyłem polemike która nie kieruje w zadna strone
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Wszystkiego dobrego naszym wojowniczym paniom, z okazji ich święta życzą Active Kozacy :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Listę by wypadało zaaktualizowac Gildonie ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

zaraz ja to zrobie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

top 15 sojuszy na dzien 10.03.2013

1. AMATERASU - 21971057 pkt
2. Święta Inkwizycja - 20079268 pkt
3. *FENIX* - 17348158 pkt
4. VENDETTA - 16542915 pkt
5. Active Kozacy - 15188579 pkt
6. *BRATERSTWO* - 11130800 pkt
7. SIŁY KOALICJI - 6781464 pkt
8. NEUTRAL - 4900363 pkt
9. ATLANCI - 4646716 pkt
10. RÓWNI SABBATH - 4363791 pkt
11. TRIADA - 4328060 pkt
12. MORIA-ATENY - 4135949 pkt
13. ETERNAL ALLIANCE - 3820190 pkt
14. Public Enemy - 3568359 pkt
15. Wypożyczalnia Kolonów - 3531478 pkt
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Trzeba zmienić aktualizacje nasi święci bracia nas wyprzedzili ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Uaktualniona.

A ja sytuację skomentuję tak:
Do top 15 weszły 2 nowe sojusze. Punktowo dzisiaj się liczą tylko sojusze do top 6.
Walką liczy się większość do top 15 :)
Nie chcę nikogo obrażać oczywiście ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

To jeszcze napisz kto z kim walczy,bo się nieorientuję:D.Wiem tylko,że ATLANIC z VENDETTĄ i Phenix(czy jakoś tak)
 
Do góry