Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Valhalla to oni, ale zmienili nazwę.
Za bardzo się śmieliście z - Free Dom - rzeczywiście łatwo się ich podbijało, ale to było chamskie XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

hahahaXD nigdy nie spojrzałam na tę nazwę z tej strony. Dzięki za odpowiedź:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Valhalla to oni, ale zmienili nazwę.
A Valhalla od tyłu to ALLAHlav!

Jeśli dłużej pobawić się tekstem, to można utworzyć kombinację VAL ALLAH albo ALLAH, VAL!

Chyba właśnie jesteśmy świadkami poszukiwania boskiego wsparcia przez dawne "darmowe domki".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

allah akbar

Niech sie roma cieszy że tu nie ma Tórka bo by was ze swoim MDG zjechał jak sobieski turkuw pod pragą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

"Val" to po szwedzku jeśli dobrze pamiętam "wybór", a "hall" można tłumaczyć z angielskiego jako dwór, wiec mamy: wybór dworu;)
Do wyboru do koloru, od 1k do 10k i lepsze, zapraszam - bierzcie. Niczym ciepłe bułeczki się rozchodzą:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Na żółto niekiedy piszą pewni konsumenci tanich trunków wysokoprocentowych, po przedawkowaniu obok wymienionych. Łee.

A ja mam do Was pytanie. Które sojusze z topki kontynuują tradycje z wcześniejszych światów, a które są zupełnie nowymi tworami? (oprócz Romy, bo wiem, że to staruszki)

Ja jestem w FKP i ten sojusz istanił na lambdzie, bardzo dobrze sobie radził i utrzymywał się ciągle w TOP5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, całkiem zgrana paczka.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

1 Roma 2063156 84 24561
2 Demony Wojny 1678495 72 23312
3 Valhalla 1592348 93 17122
4 No name 1218871 96 12697
5 *Ekipa Remontowa* 1148176 81 14175
6 Zakon ZERO 1080772 96 11258
7 SH *Apokalipsa* 1009190 78 12938
8 Akatsuki 973839 87 11194
9 Ferajna Kubusia Puchatka 928457 61 15221
10 ***Templariusze*** 917432 89 10308
11 RYDWANY ŚMIERCI 763370 89 8577
12 Chytra Baba 727593 81 8983
13 ***KOSTUCHA*** 691242 43 16075
14 HANNIBALS 637779 24 26574
15 Black Dragons 545539 52 10491


1-Roma jak widać ciągle trwają jako TOP1 więc opinie niktórych były mylne
2-DW nie wypowiadam się z oczywistych powodów
3-Valhalla słyszałem o ich końcu już jakiś czas a Oni trwają sam jestem tym zdziwiony
4-No name masówka wiem co mówie bo sam prowadze masówke-ponoć
5-*Ekipa Remontowa* zbudowali fajną koalicje przeciwko DW Romie i HANNIBALS
6-Zakon ZERO ich teran dzialania M-56 zdominowali to morze
7-SH *Apokalipsa* życzę im wiele sukcesów mają fajnych dowódców -pozdrawiam curly17
8-Akatsuki M-44 ciekawa sytuacje maja nie zazdroszcze im jej -jantar2 nie daj się
9-Ferajna Kubusia Puchatka są na M-55 walczą z DW i Romą nie wrużę im długiej przyszłości zresztą jak widac spadają w rankingach
10-***Templariusze***działąją na M-43 i widać że nie maja tam zbytniego oporu
11-RYDWANY ŚMIERCI M-44 Akatsuki są dla nich poważnym zagrożeniem
12-Chytra Baba kolejny sojusz na M-44 będzie się działo
13-***KOSTUCHA***coraz więcej ich są na pograniczu M-45/M-55 sytuacja patowa żekł bym
14-HANNIBALS podziwiam ich jak dla mnie najlepszy sojusz na tym świecie w TOP 15 największa średnia pkt na gracza
15-Black Dragons słabną z dnia na dzień kolejny sojusz który źle trafił czyli na M-55
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Co do sojuszu HANNIBALS. Obawiam się, że przeszli zbyt dużą selekcję i sami strzelili sobie w stopy. Utracili miano sojuszu prowadzącego grę (w l2 mówiło się na to factor) a stali się czymś w rodzaju mocnego pomocnika dla większych, który samodzielnie nigdy sobie nie poradzi.

Jest to oczywiście dość często spotykana taktyka i ma swój urok. Być może od początku ich zarząd coś takiego planował. Ale z punktu widzenia wygrania świata, czy wizji potencjalnej walki 1vs1 z innym sojuszem ze ścisłej topki - strzał w stopy. Gdyby chociaż większość topki graczy należała do nich... byłoby inaczej.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Co do sojuszu HANNIBALS. Obawiam się, że przeszli zbyt dużą selekcję i sami strzelili sobie w stopy. Utracili miano sojuszu prowadzącego grę (w l2 mówiło się na to factor) a stali się czymś w rodzaju mocnego pomocnika dla większych, który samodzielnie nigdy sobie nie poradzi.

Jest to oczywiście dość często spotykana taktyka i ma swój urok. Być może od początku ich zarząd coś takiego planował. Ale z punktu widzenia wygrania świata, czy wizji potencjalnej walki 1vs1 z innym sojuszem ze ścisłej topki - strzał w stopy. Gdyby chociaż większość topki graczy należała do nich... byłoby inaczej.

Na wielu serwerach to popularna taktyka. Niestety :(
Same walczyć nie umieją no to zaciągają inne sojusze w roli najemników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Teraz powiem jak ja to widzę.

1 Roma- Rozpadnie się, na pewno, raz już tak miałem, po jakiś 3 miesiącach gry połowa ich graczy nie będzie już grać a druga połowa nie będzie już miała woja sił i chęci na dalszą grę ;P
2 DW szczerze mówić to nwm, mają trochę mniej członków ale nie są słabi, też mają szanse na coś więcej na tym swiecie
3 Valhalla narazie dobrze się rozwijają, mają sporą szanse utrzymać się dłużej na tym świecie
4 No name pkt są dobrzy ale raczej nie są zgrani
5 Ekipa remontowa, było bardzo dobra ale już nie jest, chyli się ku upadkowi
6 Zakon Zero dobrze się rozwijają i mają szanse na spory sukces
7 SH Apokalipsa Co tu dużo mówić? powinno im się dobrze tu grać
8 akatusii nwm
9 FKP należę do tego sojuszu więc się nie wypowiadam
10 Templariusze mają szanse na sukces i życzę im tego
11 rydwany masówka...
12 baba też masówka
13 Kostucha coraz ich więcej moze im się sporo udać
14 hanibals się rozpadnie za dużo selekcji zrobili
15 black dragon słabną i jest ich mniej, rozpadną się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ciężko takie podsumowanie mi zrobić... Bo z punktów niby jasno wynika kto w czym jest lepszy, z drugiej strony bardziej istotna jest sytuacja wewnątrz danego sojuszu, a tego ocenić nie mogę.

Topka jest zmienna, gry przeglądarkowe znają już sytuacje, w których najwięksi factorzy odchodzili z gry w ciągu kilku dni zupełnie odwracając rankingi. A grepo zna przypadki, że świat wygrywał sojusz z dalszych miejsc w tabeli - tylko dlatego, że szybciej wzniósł cudaki na jakimś zadupiu. Wielu osobom nie chce się w ogóle czekać na sam okres budowy cudów...

Strasznie to wszystko subiektywne. A z drugiej strony gra to zabawa więc zmian może być jeszcze sporo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

TOP1=Angel-Roma -- Sojusz dość późno zaczął i wzbił się na top1 (co chyba świadczy że się dobrze ma) niestety raczej grają na własną rękę z nikim prawie nie mają paktu
TOP2=Demony Wojny -- Na 96% wygrają ten świat
TOP3=Valhalla (dawne ***Zwiadowcy*** a potem FREEDOM) -- Ciągle się rozpadają tworzą od nowa średnio widzę żeby wygrali.
TOP4=Zakon ZERO -- Powoli się wspinają ale ciągle w górę mogą wygrać ten świat na ten jeden procent 1%
TOP5=No Name -- Mają też jeden % na wygranie świata, są zorganizowani.
TOP6=SH *Apokalipsa* -- Mają ten oststni procent 1% na wygranie świata, na pewno nie są masówka ale też najlepszych graczy nie mają :)
TOP7=Ekipa Galerników -- mają też jeden % na wygranie świata. Są to połączone sojusze Ekipy remontowej i Mrocznych galerników, mają bardzo dobrych graczy.
TOP8=Cień Śmierci --Zwykła masówka.
TOP9=Ferajna Kubusia Puchatka -- zaczęli świetnie wszystko poukładane atakują wszystkich (troszkę chyba za dużo bo tracą więcej miast niż zdobywają ale są dość ogarnięci.
TOP10=HANNIBALS -- zaczęli świetnie wszystko poukładane atakują wszystkich, ale przeszli troszkę za dużą selekcję :)
Reszta oprócz: Chytra Baba i Brygada RR to farmy i jeszcze oprócz Akademii wymienionych powyżej sojuszy :).
Ja zakończyłem grę na Eferzie, zanjdziecie mnie na Heraklionie.
To na tyle pozdrawiam,
C-L
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Pakty w Romie są, ale tylko z najmocniejszymi z którymi można coś ugrać.
Mało wiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

roma do niczego upadną za tydzien max, rydwany przeczekaja calą topke za 5 lat wybudują cudy i zasluzenie wygraja swiat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

widzę że nikt tu nie pisze o brygadzie rr
myślę ze ten sojusz wygra caly swiat ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

http://www.grepostats.com/world/pl31/alliance/258
 
Do góry