Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Powiem tak, nie będą nikogo po tyłku całować ni wazeliny używać, jeno w dobrym towarzystwie jeść placki popijając zimnym piwkiem, gdyż celem ich nadrzędnym nie jest być w TOPce czy wygrać ten świat, ale po prostu dobrze się bawić ;) Jest to jedna z tych rzeczy, którymi BRR różni się od innych sojuszy(choć zapewne nie jedyna) :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

1 Angel-Roma -rozpad, połączenie i ewolucja nazwy..ehh..to samo na Koryncie..byle pkt wyglądały w rankingu.
2 Demony Wojny - nie zmieniłem zdania. niezły sojusz.
3 Valhalla - zmieniłem nieco zdanie-są tam wartościowi gracze, niestety większość radzi sobie bardzo kiepsko, łącznie z głównym liderem, który potrafi wysłać ataki z obstawą 2 ogni..
4 No name - słaby sojusz, dziadki u stołków, masówka i nieogary, gram tam tylko dlatego, że znam ich wuchte czasu-nie polecam.
5 Zakon ZERO -nie wiem
6 Akatsuki - nie wiem
7 Ferajna Kubusia Puchatka - mają ciężkie położenie, a mimo to radzą sobie nadspodziewanie dobrze.
8 SH *Apokalipsa* - jeden z lepszych sojuszy na tym świecie, nie tylko ze względu na pkt.
9 *Ekipa Remontowa* - bywało lepiej.
10 ***KOSTUCHA*** ex akademia ER, jako oddzielny sojusz nawet sobie radzą.
11 ***Templariusze*** - gdzieś tam sobie żyją budując domki.
12 AVE VALHALLA - nie wiem..farma jakaś?
13 HANNIBALS - silny sojusz, ale potrzebuje dobrych paktów, odejście Croma chyba ich troche zbliżyło wewnętrznie
14 Legion Śmierci-AK ZERO - nie miałem do czynienia
15 *** J i h a d *** - nie znam, jakiś nowy twór
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Gdyby Roma była stawonogiem to można powiedzieć, że właśnie przeżyła wylinkę.

Także bez paniki.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

O Romę chyba nie trzeba się raczej martwić poprostu pozbyli się ciernia a teraz tylko będą tylko szli w górę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

powstał nowy sojusz *Sons of Anarchy* jest tam kilku dobrych graczy i caly czas rosną w siłę , ciekawe co z tego wyjdzie . Moim zdaniem z biegiem czasu mogą wprowadzić zamęt w topce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

10 ***KOSTUCHA*** ex akademia ER, jako oddzielny sojusz nawet sobie radzą.

Akademią byli przez moment i było to podyktowane tylko i wyłącznie 'odstraszeniem' świnek, które wtedy chcieli ich rozebrać. Bardzo szybko się przekształcili w kostuchę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Widzę że Legion Śmierci AK Zero przechodzi rozpad z pierwszej 15 wypadł na niższe miejsce i stracił kilku graczy Co się stało?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

O ile wiem to pewnie niesnaski - do topki trafili bo ludzie z Zakon ZERO przeszli do nich by nimi władać, ale się trochę poprztykali i już teraz sami się żądzą, a ZERA mają nową akademię.
 

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

sporo gadacie a mało wiecie i robicie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Biedna ta Roma - cały czas w TOPce: wojowników, atakujących, wielkości...
Pewnie tylko dziadują o te punkty i tylko dzięki łaskawości i litości otoczenia się tam utrzymują tam od prawie początku.

Wszystko dla punktów - dokładnie tak jak na Koryncie. Dobrze wiedzieć że są tacy którzy wiedzą to lepiej ;)
 

DeletedUser12818

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

:D jak czytam wasze wypociny to boki zrywam na omikronie 6 miesiecy po zalozeniu sojuszu dostawalem lanie a swiat i tak wygralem nie chce mi sie juz grac w te gre choc bardzo ja lubie a rezo piszac jaki to slaby jestem bo wysylam ataki z obstawa 2 ogni nie wie co mowi niech sie pochwali jak mu samymi katapultami miasto podburzylem robie z nim co chce a dopiero jak bym gral na powaznie co raczej jest nie jest mozliwe na dzien dzisiejszy z braku czasu to bym sie z nim na maxa zabawil bo takiego leszcza dawno nie widzialem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Zabawić to się możesz..hmm..w sumie mam nadzieję, że kogoś masz i naprawdę możesz;)
Podburzyłeś mi miasto katapultami... yyy..nie przypominam sobie, ale mogliście mi nawet podburzyć miasto szermierzami, nie zwracam na to uwagi.
Pisałem wyżej, że niektórzy Wasi gracze potrafią grać i nawet przejęliście mi jedno miasto, ja Wam przejąłem trzy.
Ale to tylko statystyki, kto poza Romą by na nie patrzył;)
Nie piszę, że jesteś słaby, tylko, że kiepsko sobie radzisz razem ze sporą częścią sojuszu.
Chociaż w sprawach dyplomacji, chyba się polepszyło, słyszałem, że nawet Brygada RR się poddała i ma z Wami PoN, pakt, czy cokolwiek i przyznam, że te wieści mnie nieco zdziwiły.
Mógłbym wiele i o wszystkim, ale to trochę bezcelowe.
Życzę powodzenia, szybkiej budowy offa i znalezienia czasu na grę, abyś mógł udowodnić, że jest jak piszesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Gram w Brygadzie i..

"Chociaż w sprawach dyplomacji, chyba się polepszyło, słyszałem, że nawet Brygada RR się poddała i ma z Wami PoN, pakt, czy cokolwiek i przyznam, że te wieści mnie nieco zdziwiły."


to też mnie zdziwiło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

No i jak zwykle o wszystkim dowiaduję się ostatni, nawet o tym, że mamy pakt którego nie mamy :(.

Hmmmm...
A ja słyszałem, że liderka Brygady chodzi bez bielizny :eek:
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

No i jak zwykle o wszystkim dowiaduję się ostatni, nawet o tym, że mamy pakt którego nie mamy :(.

Hmmmm...
A ja słyszałem, że liderka Brygady chodzi bez bielizny :eek:

Podobno u dr. Szczyta robiła kolejne kropki :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

raz dwa trzy posty pod moim;]
napisałem, że tak słyszałem i na początku nie dowierzałem, ale gdy się zastanowiłem bardziej to w świetle ostatnich wydarzeń uznałem to za prawdopodobne.
Dlaczego?
Otóż na wyspie rozmawiałem z Kyubi wcześniej, o atakach na Valhalle (taka czerwona wysepka) i był skory ku temu, pisałem również z kimś jeszcze.
Natomiast po tym jak Crom rzekomo zaproponował im jakąś tam współpracę nie byli w stanie odpisać na wiadomość po jej odczytaniu, podobnie sytuacja wyglądała z Bartkiem z Apokalipsy, który również z nimi pisał.
Wydało mi się to nietypowe i dlatego uznałem, że w tej "plotce" może być ziarenko prawdy;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ja tam nie lubię plotek, lubię natomiast placki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Brygada RR się poddała i ma z Wami PoN, pakt, czy cokolwiek i przyznam, że te wieści mnie nieco zdziwiły.
Hahahahahhaahha

I nic więcej.... :DDD
 
Do góry