Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13671

Guest
Robię nowy temat bo widzę że w starym żadnej aktualizacji a już sporo się pozmieniało...
Ranking TOP 15 z dnia 03.03.2013r.
01. FREEDOM - 1235615 pkt (84 graczy)
02. Roma - 1218423 pkt (89 graczy)
03. Demony Wojny - 1001541 pkt (73 graczy)
04. *Ekipa Remontowa* - 764129 pkt (69 graczy)
05. No name - 662866 pkt (90 graczy)
06. SH *Apokalipsa* - 662031 pkt (80 graczy)
07. Ferajna Kubusia Puchatka - 637699 pkt (66 graczy)
08. Zakon ZERO - 591307 pkt (96 graczy)
09. Akatsuki - 572031 pkt (87 graczy)
10. ***Templariusze*** - 506044 pkt (99 graczy)
11. HANNIBALS - 481096 pkt (29 graczy)
12. AK Demony Wojny - 430654 pkt (67 graczy)
13. RYDWANY ŚMIERCI - 427389 pkt (72 graczy)
14. Chytra Baba - 402230 pkt (77 graczy)
15. Mroczni Galernicy - 386082 pkt (71 graczy)


Proszę o wypowiedzi na temat sojuszów i na temat tego jakie mogą być zmiany w rankingu...

ps. będę to w miarę często aktualizował
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Proponuję Ci robić aktualizacje co 2 tygodnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jeśli ta Roma ma cos wspólnego z dawną Romą na Rho to będzie tam ciekawie :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Wątpliwe.
Może i nie grałem na Rho, ale raczej ze sobą nic wspólnego nie mają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

no to już wiem kto będzie tam cisnoł :)
my ===Królestwo Aniołów=== jesteśmy na Delfy :D (===Anioły Zagłady===)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Przypominam, że temat sluży do przedstawiania TOP sojuszy, a nie do luźnych rozmów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jest Zakon Zero, który z doświadczenia mogę powiedzieć, w intrygach się lubuje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Demony są solidne i ciekawe. Znająca się paczka, dobrzy liderzy, spore doświadczenie z innych światów.

Z Romą jest problem o tyle, że ona na każdym świecie powstaje tak samo: od zera. Z graczy którzy się wcześniej nie znali.
(taką przyjęli zasadę, żeby było więcej frajdy - patrzeć jak z nieznającej się masy wykuwa się zespół)
Z czasem oczywiście dochodzą mniejsze, dobre sojusze, bo robią ostrą selekcję (ze składu który zaczynał - pierwszych zrekrutowanych 20 graczy został tylko...lider ;)

Do tego - straszny bałagan na forum, bardzo dużo tam piszą, w ogóle nie wiem jak Ci gracze w ogóle się tam ogarniają, że tyle podbijają i tak mało tracą.
Chyba przez to, że są taką masówką i wystarczy że co dziesiąty coś tam wyśle...
Tyle że taka masówka to nie do ogarnięcia jest :(

Więc - na nich postawiłbym już krzyżyk...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Powiem ci tak, powstaje od zera, bo jest błąd w jednym.
W atmosferze :)
Gracze rozmawiają ze sobą tylko na temat ataku, za mało jest takiego przyjaznego spamiku który rozrusza graczy, zwiększa ich motywację do wygrania świata. Ludzie się znają, chcą ze sobą przebywać, walczyć do końca i grać na innych światach.
Imo na każdym świecie z tego co wiem za krótko działacie, myślę że w tym jest problem :)
Trzeba stworzyć jeden, a dobry sojusz który pogra parę lat.
 

DeletedUser18143

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jest i FREEDOM najlepszy sojusz w jakim kiedykolwiek grałem :)
 

DeletedUser18143

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ja straciłem w wtorek 3 :) i własnie skończyłem ale i tak ten sojusz tyle mi pomógł że jestem w top 20 obrońcy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Sztuką jest się obronić i nie tracić miast.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Powiem ci tak, powstaje od zera, bo jest błąd w jednym.
W atmosferze :)
Gracze rozmawiają ze sobą tylko na temat ataku, za mało jest takiego przyjaznego spamiku który rozrusza graczy, zwiększa ich motywację do wygrania świata. Ludzie się znają, chcą ze sobą przebywać, walczyć do końca i grać na innych światach.
Imo na każdym świecie z tego co wiem za krótko działacie, myślę że w tym jest problem :)
Trzeba stworzyć jeden, a dobry sojusz który pogra parę lat.

Liczenie do tysiąca :p

A tak poważnie dla mnie Demony...szkoda gadać,ale co ja tam mogę wiedzieć :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Powiem ci tak, powstaje od zera, bo jest błąd w jednym.
W atmosferze :)
Gracze rozmawiają ze sobą tylko na temat ataku, za mało jest takiego przyjaznego spamiku który rozrusza graczy, zwiększa ich motywację do wygrania świata. Ludzie się znają, chcą ze sobą przebywać, walczyć do końca i grać na innych światach.
Imo na każdym świecie z tego co wiem za krótko działacie, myślę że w tym jest problem :)
Trzeba stworzyć jeden, a dobry sojusz który pogra parę lat.

Ooo to czemu ja w tym soju nie gram? nienawidze pierdół typu liczenie do tysiaca, niekonczaca sie opowiesc,idealny dla mnie sojusz to prowadzony mocna reka gdzie priorytetemjest atak i obrona :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Na żółto niekiedy piszą pewni konsumenci tanich trunków wysokoprocentowych, po przedawkowaniu obok wymienionych. Łee.

A ja mam do Was pytanie. Które sojusze z topki kontynuują tradycje z wcześniejszych światów, a które są zupełnie nowymi tworami? (oprócz Romy, bo wiem, że to staruszki)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Czy jakiś czas temu w top 15 nie było freedom? Jak doszło do tego, że ten sojusz przestał istnieć:)?
 
Do góry