Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Czekamy na kolejne zestawienie :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

1 Angel-Roma 4466774 88
2 Demony Wojny 4084359 73
3 Zakon ZERO 2982473 89
4 Valhalla 2960029 66
5 Cień Śmierci 2649605 99
6 No name 2530623 79
7 SH *Apokalipsa* 2348582 83
8 Ferajna Kubusia Puchatka 2216108 66
9 Ekipa Galerników 2155701 62
10 HANNIBALS 1922396 26
11 Karmazynowy Hegemon 1866258 47
12 ***KOSTUCHA*** 1776875 45
13 *Sons of Anarchy* 1539112 40
14 FORMOZA 1534037 36
15 Chytra Baba 1311333 54






1. Angel-Roma - typowa masówka, sporo wojują (najwięcej między sobą)
2. Demony Wojny - same lamki w tym sojuszu, nie potrafią nic ugrać na morzach ratuje ich jedynie współpraca z wyżej wymienioną masówką
3. Zakon ZERO - jak nazwa wskazuje to wielkie zera na tym świecie, nie maja szans na ugranie czegokolwiek, ich lider to dyplomatyczna oferma (nie potrafi ugadać żadnego paktu, dlatego podzielili się na dwa sojusze aby stworzyć chociaż pozór siły)
4. Valhalla - oni nadal graja na tym świecie?
5. Cień Śmierci - na profilu mają, że są sojuszem dla agresorów jednak w topce atakujących są dopiero na 15 miejscu, znów jakieś lamki typu demony wojny
6. No name - masówka z świata Lambda, która tutaj już raczej nie zrobi szału
7. SH *Apokalipsa* - patrząc na profil sojuszu, to sojusz gimbusów
8. Ferajna Kubusia Puchatka - może by coś ugrali gdyby mniej pili
9. Ekipa Galerników - mają tylko kilku aktywnych graczy, każdy z nich jest radnym w sojuszu
10. HANNIBALS - powyżerali siebie wzajemnie na początku świata, przetrwać już tylko mogą podlizując się silniejszym masówką
11. Karmazynowy Hegemon - może gdyby zmienili nazwę sojuszu to by im lepiej szło, póki co nie widzę dla nich nadziei
12. ***KOSTUCHA*** - chyba ktoś ich mocno klepie na morzach, lada chwila upadną
13. *Sons of Anarchy* - rekrutują każdego kto się do nich zgłosi
14. FORMOZA - polecam lekturę ich strony profilowej, poza tym nic ciekawego
15. Chytra Baba - są na końcu topki więc muszą być największymi lamkami na Efezie, ale będę im kibicować


czekam na falę hejtu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

no wreszcie ktoś coś ciekawego napisał ;];] cała prawda o topce ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Całą prawda jest to, że tak naprawdę oceniasz książkę po okładce, to początek świata, podejrzewam, ze te masówki, a bynajmniej niektóre z nich przetrwają jeszcze sporo czasu. Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat, w zależności od tego, co łączy kogos z danym sojuszem te zdania będą cały czas różne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Popieram gm1223b i tak się zastanawiam czy oceny Top 15 nie pisał sfrustrowany "dalajLAMA" ;)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

a ja się zastanawiam kiedy waszym zdaniem będzie czas na zestawienia :] jak juz topka sie wcale nie będzie zmieniać?? przecież wtedy będzie totalna nuda ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Hahaha jeszcze nigdy sie tak nie usmialem CiastekPogromca wyglada nato ze wszystkie sojusze wedl€g ciebie nic niewarte razem z graczami w nich ogarnij sie troche :p
 

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

To dobrze, że się uśmiałeś bo taki był cel mojego wpisu.:) Wszystko tak odbieracie na serio, chciałem jedynie rozkręcić tu trochę dyskusję i przypomnieć o temacie bo jestem ciekaw waszych zestawień.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Po swoich to najbardziej pojechałeś :)

Ja bym powiedział tak:
1. Angel-Roma - zaskoczyło mnie trochę to połączenie, ale w sumie potwierdziło, że są to masówki i, co śmieszniejsze, po połączeniu też są niezłą masówką, ale najlepszą z tu obecnych
2. Demony Wojny - na poczatku na nich liczyłęm, ale widać, że na wiele ich nie stać. Utrzymują pozycję, tylko jak długo jeszcze?
3. Zakon ZERO - to są niezłe cwaniaczki. Pozycję mają praktycznie zabezpieczoną i dziwię się, że tak wolno pną się w górę (chociaż im wyżej tym boleśniejszy upadek :p)
4. Cień Śmierci - nie potrafię nic o nich powiedzieć, nie miałem bliższego kontaktu
5. Valhalla - Coraz niżej. Pozostawiam to bez komentarza...
6. ***KOSTUCHA*** - Ostatnio pną się nieźle w górę. Ta gra nie polega jednak na przejmowaniu graczy a miast :)
7. No name - czasy świetności mają już za sobą, przynajmniej na miesiąc.
8. SH *Apokalipsa* - Nie zwróciłęm wcześniej uwagi na to co mają tam napisane. Dzięki Ciastek, poprawiłem sobie humor :D
9. Ferajna Kubusia Puchatka - Mieli mocne załamanie z miesiąc temu, ale trzymaja się tam jakoś w tej topce. Kibicuję im, ale jeśli w ich okolicy się coś nie zmieni to będą mieli po grze.
10. HANNIBALS - wyjścia mają dwa - połączyć się z kimś, albo komuś podebrać ludzi bo inaczej prędzej lub później ktoś ich podbije.
11. Karmazynowy Hegemon - parę osób ogarniętych, reszta trochę mniej. Nie jest to jakaś straszna masówka, więc może coś powalczą tutaj.
12. FORMOZA - kolejny dość mały sojusz, ale raczej nie tak ogarnięty jak HANNIBALS. Bez przyszłości.
13. Valhalla II - po co to komu? Nie wiem.
14. Ekipa Galerników - u tych jak na łajbie - raz w górę, raz w dół. Jak im nie przybędzie graczy z doświadczeniem (a na to już za późno) to nawet do TOP10 nie wejdą.
15. *Sons of Anarchy* - nie spodziewałbym się po nich zbyt wiele, ale może jeszcze mnie czymś zaskoczą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ojej,Karmazynowy troszkę spadł w rankingu ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Chciałbym was troszeczkę zaskoczyć bo to właśnie sojusz *Sons of Anarchy* wygra ten świat. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ojej,Karmazynowy troszkę spadł w rankingu ;(
Jedni tracą miasta, a inni graczy :D wystarczyła 1 akcja i Erys pożegnał się z grą, byłe Akatsuki coś odchodza powoli

i taka mała historyjka, sojusz Akatsuki prowadzony przez Jatego chciał fuzji z Valhallą, część graczy już przeszła, wszystko ładnie aż do czasu jak Valhalla zabrała miasto Apokalipsie gdzie szło wsparcie od Akatsuk, fuzja się rypnęła, kilka dni potem zauwazyliśmy, że akatsuki znalazły schronienie w Karmazynach, teraz widzę, że znów cos nie podpasowało ;D Skaczą po sojuszach jak małpy po drzewach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Najciekawsze jest to że na Erysa wcale nie było akcji...ot kilka ataków puszczonych od niechcenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jedni tracą miasta, a inni graczy :D wystarczyła 1 akcja i Erys pożegnał się z grą, byłe Akatsuki coś odchodza powoli

i taka mała historyjka, sojusz Akatsuki prowadzony przez Jatego chciał fuzji z Valhallą, część graczy już przeszła, wszystko ładnie aż do czasu jak Valhalla zabrała miasto Apokalipsie gdzie szło wsparcie od Akatsuk, fuzja się rypnęła, kilka dni potem zauwazyliśmy, że akatsuki znalazły schronienie w Karmazynach, teraz widzę, że znów cos nie podpasowało ;D Skaczą po sojuszach jak małpy po drzewach...

Bredzisz chłopie. Poszliśmy do Valhali bo Jate z Cromem dogadali się co do fuzji, niestety jak się później okazało Crom przestraszył się Chytrej baby, bo postraszyli Croma wojną i biedaczek zmuszony był wycofać się z fuzji. Ot i cała historyja. A Ty chyba masz bardzo krótką pamięć, na omikronie parę miast Ci świta Croma zabrała to zawinąłeś ogon pod siebie i tutaj mu dupsko liżesz ?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jate nie dogadywał się z Cromem tylko ze mną :) to po pierwsze:) po drugie nie przestraszyliśmy się wojny z chytrą babą :) ale z tym miastem apokalipsy przesadziliście, dlatego nie dogadaliśmy się jednak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Jate nie dogadywał się z Cromem tylko ze mną :) to po pierwsze:) po drugie nie przestraszyliśmy się wojny z chytrą babą :) ale z tym miastem apokalipsy przesadziliście, dlatego nie dogadaliśmy się jednak :)
To wkońcu jaki jest oficjalny powód ? Szczerze mówiąc nie kojarzę sytuacji z apokalipsą bo byłem wtedy bodajże na urlopie, ale nie wierzę, że ktoś zrobił to celowo, a nawet jeśli to kwestia dogadania co z nim zrobić. Moim zdaniem po prostu zesraliście się ze strachu przed kolejnymi wojnami i to był tylko pretekst.

// usunięta nieregulaminowa część postu
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

To wkońcu jaki jest oficjalny powód ? Szczerze mówiąc nie kojarzę sytuacji z apokalipsą bo byłem wtedy bodajże na urlopie, ale nie wierzę, że ktoś zrobił to celowo, a nawet jeśli to kwestia dogadania co z nim zrobić. Moim zdaniem po prostu zesraliście się ze strachu przed kolejnymi wojnami i to był tylko pretekst.

Wasz były sojusz Akatsuki to nie kojarzy wielu nie fair zagrywek, jak chociażby szpiegowanie naszych miast kiedy byliście w pakcie z nami. Crom się nie wystraszył wojny tylko Jate jak zwykle nie był do końca szczery i nie powiedział o tym że Akatsuki są najeżdżane z każdej strony prze kilka innych sojuszy i nie pisz proszę jaki to on był uczciwy i w porządku bo za darmo tego bana bez ochrony nie dostał...

// usunięta nieregulaminowa część postu
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Bredzisz chłopie. Poszliśmy do Valhali bo Jate z Cromem dogadali się co do fuzji, niestety jak się później okazało Crom przestraszył się Chytrej baby, bo postraszyli Croma wojną i biedaczek zmuszony był wycofać się z fuzji. Ot i cała historyja. A Ty chyba masz bardzo krótką pamięć, na omikronie parę miast Ci świta Croma zabrała to zawinąłeś ogon pod siebie i tutaj mu dupsko liżesz ?
Oj kolega się zdenerwował i żarem pluje.
Podczas mojej aktywności nie straciłem miasta na korzyść EI na Omikronie, gdyby koledze chciało się spojrzeć w statystyki to wiedziałby, że wraz z moim sojuszem przeszliśmy na Efez, ale nie wyszło z pewnego powodu, o którym tutaj pisac nie zamierzam. Czterech liter nikomu nie lizę i lizać nie będę, może niech jantarek powie co jego deff u apokalipsy robił. Akatsuki zwiewały gdzie pieprz rośnie, najpierw do nas, potem do KH, a teraz jak wyrzutki latacie po świecie. Wszyscy zostali wyrzuceni z sojuszu po tym jak to jantarek czy jate nie pamiętam już dokładnie, wsparł apokalipse, jak mniemam nie było to jedyny raz, i tutaj pojawia się refleksja o tym, kto komu tyłek liże, ja Cromowi, czy wy to robiliście Apokalipsie.
 

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ale temat się rozkręcił, zdrady, knowania co jeszcze? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Ponadto prosze przeczytaj jak napisałem wiadomość do Jatego o tym, że szydło z worka wyszło i sprawa się rypła, było to tego samego dnia jak gracze AkaTSuk zostali wyrzuceni z sojuszu, i tego samego dnia jak przejęliśmy miasto Apokalipsie i szło od Was wsparcie. Mały wywiad masz.

Lekturka ta znajduje się na profilu Jatego, gdzie to pluł jadem i płakał jak dziecko bo każdy go olał i pół świata go biło.
 
Do góry