Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Lisse, doskonale wiesz, że zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tej osoby. Może opowiedz jak to "honorowo" zerwaliście pakt ? A zapomniałem, Johndro już z Wami nie ma, a to on miał "dar mowy" w tym sojuszu.

Oj kolega się zdenerwował i żarem pluje.
Podczas mojej aktywności nie straciłem miasta na korzyść EI na Omikronie, gdyby koledze chciało się spojrzeć w statystyki to wiedziałby, że wraz z moim sojuszem przeszliśmy na Efez, ale nie wyszło z pewnego powodu, o którym tutaj pisac nie zamierzam. Czterech liter nikomu nie lizę i lizać nie będę, może niech jantarek powie co jego deff u apokalipsy robił. Akatsuki zwiewały gdzie pieprz rośnie, najpierw do nas, potem do KH, a teraz jak wyrzutki latacie po świecie. Wszyscy zostali wyrzuceni z sojuszu po tym jak to jantarek czy jate nie pamiętam już dokładnie, wsparł apokalipse, jak mniemam nie było to jedyny raz, i tutaj pojawia się refleksja o tym, kto komu tyłek liże, ja Cromowi, czy wy to robiliście Apokalipsie.

Denerwuję się bo nie lubię jak ktoś pisze głupoty na mój temat. Nigdy nie byłem skoczkiem i cały czas podążam za "rodzimym" sojuszem, od początku nie było nam łatwo ale jakoś kilku nas zostało i nieźle się trzymamy mimo ataków z każdej strony.
było to tego samego dnia jak gracze AkaTSuk zostali wyrzuceni z sojuszu,
Nie przypominam sobie, żebym został wyrzucony, odszedłem sam i tego nie żałuję.
Co do omikronu to nie muszę patrzeć w statystyki, bo doskonale wiem co się tam dzieje. Tak jak i tam, tak samo i tutaj więcej robisz krzyku niż z Ciebie pożytku. Nie straciłeś miasta ? Może dlatego, że największy agresor Waszego wroga w okolicy Cię nigdy nie zaatakował ? Przypadek ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Lisse, doskonale wiesz, że zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tej osoby. Może opowiedz jak to "honorowo" zerwaliście pakt ? A zapomniałem, Johndro już z Wami nie ma, a to on miał "dar mowy" w tym sojuszu.



Denerwuję się bo nie lubię jak ktoś pisze głupoty na mój temat. Nigdy nie byłem skoczkiem i cały czas podążam za "rodzimym" sojuszem, od początku nie było nam łatwo ale jakoś kilku nas zostało i nieźle się trzymamy mimo ataków z każdej strony.

Nie przypominam sobie, żebym został wyrzucony, odszedłem sam i tego nie żałuję.
Co do omikronu to nie muszę patrzeć w statystyki, bo doskonale wiem co się tam dzieje. Tak jak i tam, tak samo i tutaj więcej robisz krzyku niż z Ciebie pożytku. Nie straciłeś miasta ? Może dlatego, że największy agresor Waszego wroga w okolicy Cię nigdy nie zaatakował ? Przypadek ?
Nie nie przypadek, taka mała umowa między nami ;)

No tak, nie zostałeś wyrzucony tylko ty i pgoli, na prośbę Croma. Ponadto nie powiedzialbym, że nigdy mnie nie zaatakował.. Znów naciągasz faktu, człowieku, proszę cię, wrzuć na luz... sam widzisz że nic nie wymyślam... może i podążasz za rodzimym sojuszem, co nie zmienia jednak faktu, że z fuzji z nami, potem z karmazynami nic nie wyszło, w naszym przypadku była to sprawka Jatego, czemu z karmazynam nie wyszło? ciekaw jestem ;D, do Ciebie szacunek jeszcze mam.

więcej robisz krzyku niż z Ciebie pożytku.
Grałeś kiedyś ze mną?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Lisse, doskonale wiesz, że zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tej osoby. Może opowiedz jak to "honorowo" zerwaliście pakt ? A zapomniałem, Johndro już z Wami nie ma, a to on miał "dar mowy" w tym sojuszu.

Koroibos, ja do ciebie nic nie mam bo to nie z Tobą prowadziłam rozmowy tylko z Jate a czytając to co piszesz na forum mam wrażenie że nie wiesz o wszystkim jak było na prawdę. Nigdy się nie zastanawiałeś dlaczego tak "niehonorowo" zerwaliśmy pakt? bo ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła dlaczego odstawiliśmy taką szopke po tym jak nasza współpraca przebiegała na pozór dobrze. Zrobiliśmy to po tym jak wasz gracz przysłał nam skany naszych miast wyciągnięte z forum waszej akademii gdzie prowadzone były rozmowy na temat ich przejęcia a Jate udawał głupiego że nic nie wie, i to nie był nasz kret bo takowego nigdy u was nie mieliśmy mając pakt /za to Jate miał bo dla niego pakt nic nie znaczy/ nam te info. przekazał gracz który kończył gre bo już nie mógł z nim wytrzymać w jednym sojuszu. Wasz przywódca narobił wam wrogów na całym morzu swoim sposobem komunikacji przepełnionym przekonaniem o swojej wyższości nad innymi, zadufaniem i zagrywkami łamiącymi zasady paktów /już nie wspomnę jak mnie nawyzywał od pań lekkich obyczajów ;p/. Nie lubię cytować prywatnych rozmów ale widzę że Ty to robisz to ci zacytuję 1 fragment z wielu tego typu rozmów z nim kiedy mu wyjaśniałam po raz kolejny dlaczego zerwaliśmy pakt
I wiesz co? zrobiło mi się szkoda jego graczy po tej wiadomości a zwłaszcza Jantara bo ja bym się nie posunęła nigdy do takiego podwładnego traktowania swoich kolegów i koleżanek z sojuszu...

// usunięta nieregulaminowa część postu
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

@Koroibos
1. Dlatego nie trawię takich sojuszy.
2. Przypomnisz kiedy to było? Ciekawość mnie zżera ;D

@Lisse
Co za parszywy typek, tak groził że każdego rozpirzy, że nikt nie jest mu równy, a skończył jak każda inna parszywa gnida. <cenzura, żebym za chwilę nie otrzymał stosownego pisma od życzliwych modków> ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Lisse, w tej chwili jest słowo przeciw słowu i nikt nikomu niczego nie udowodni. Nie wiem wszystkiego bo się tym nie interesuję, przyszedłem tutaj grać, a nie knuć wokół. Zastanawia mnie tylko dlaczego nic o tym nie mówiłaś jak rozmawialiśmy po Waszej chamskiej zagrywce, jakieś inne śmieszne powody wymieniałaś. Ja od początku grałem z Akatsuki i z nimi zostanę, bez względu na to gdzie mnie to zaprowadzi.

@Koroibos
1. Dlatego nie trawię takich sojuszy.
2. Przypomnisz kiedy to było? Ciekawość mnie zżera ;D

Ad.1.
Czytaj ze zrozumieniem, nikt nas stamtąd nie wyrzucił i nie zasugerował, żebyśmy odchodzili, nie przekręcaj faktów. W kilka osób postanowiliśmy odejść i nikt z sojuszu Karmazynowy Hegemon nie miał na to żadnego wpływu.

Ad.2.
Mniej wiesz - dłużej żyjesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Koroibos, mówiłam o tym Jate ale on się wypierał, zauważ że wszystkie rozmowy były prowadzone z nim jako z przywódcą sojuszu, nie będę pisała przecież do waszych wszystkich graczy i pytała dlaczego nas szpiegowaliście. Chyba założyciel/lider to jest osoba z którą się prowadzi takie rozmowy. On udawał głupiego to my zagraliśmy w jego gierke i odstawiliśmy szopke, co prawda nie do końca planowaną bo to chłopaki z Rady na poczekaniu wymyślili i wprowadzili w życie. Jak dla mnie możesz z nim zostać do grobowej deski, został wyczyszczony z miast i dla mnie to koniec sprawy z nim.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Dobra skończmy dyskusję, a jeśli chcesz nadal ją ciągnąć to zapraszam na PW. Gratuluję dwóch rzeczy:
1. Głupiej zagrywki (tylko komu?!?! żadnego z jej "szlachetnych" pomysłodawców już u Was nie ma.
2. Przejęcia wszystkich miast Jate (szkoda, że nie mógł się bronić, ale sukces to sukces, cokolwiek by to znaczyło).

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry i wielu podbojów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zazwyczaj nie lubię pajacować, ale tym razem pod wpływem nagłych wydarzeń i szumiących mi w głowie promili nie mogłem się oprzeć ;) Postanowiłem przedstawić Wam swego rodzaju walkę z podziałem na rundy.
W rolach głównych:
Koroibos - 6 miast, pozycja w rank. 251
Przemo660 - 14 miast, pozycja w rank. 26

RUNDA I
przemo1.jpg

Po krótkiej wymianie zdań tuż po gongu, gracz Przemo uznał rozmowę ze mną za uwłaczającą i zablokował wiadomości na PW.

RUNDA II
przemo2.jpg

Zanim rozległ się gong stała się rzecz niesłychana, Przemo660 przemówił...
przemo3.jpg


Może zbyt bystry nie jestem, ale wywnioskowałem, że nie jest to ostatnia runda ;)
Po następnym starciu zapewne poinformuję o Jego przebiegu, aczkolwiek mam wrażenie, że na ringu pojawią się osoby trzecie :)

Przemuś kotku, PW zablokowałeś więc tutaj Cię serdecznie pozdrawiam i życzę owocnych podbojów
 

DeletedUser6199

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

A wam to się przypadkiem topik nie (cenzura) tu miała być dyskusja o top 15 a nie prywatny oftop dwóch leszczy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A wracając do tematu kibicuję Formoza pną się sukcesywnie do góry, jak na razie nie oddali żadnej wioski, nie mają z nikim paktu i jest tam tylko 46 graczy więc łatwo policzyć stosunek punktów do pozostałych masówek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

A wam to się przypadkiem topik nie (cenzura) tu miała być dyskusja o top 15 a nie prywatny oftop dwóch leszczy.

Nie mów tak o Przemo... On tego nie lubi i jeszcze gotów się postarać, żebyś i Ty nie miał po co grać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Zazwyczaj nie lubię pajacować, ale tym razem pod wpływem nagłych wydarzeń i szumiących mi w głowie promili nie mogłem się oprzeć ;) Postanowiłem przedstawić Wam swego rodzaju walkę z podziałem na rundy.
W rolach głównych:
Koroibos - 6 miast, pozycja w rank. 251
Przemo660 - 14 miast, pozycja w rank. 26

RUNDA I
przemo1.jpg

Po krótkiej wymianie zdań tuż po gongu, gracz Przemo uznał rozmowę ze mną za uwłaczającą i zablokował wiadomości na PW.

RUNDA II
przemo2.jpg

Zanim rozległ się gong stała się rzecz niesłychana, Przemo660 przemówił...
przemo3.jpg


Może zbyt bystry nie jestem, ale wywnioskowałem, że nie jest to ostatnia runda ;)
Po następnym starciu zapewne poinformuję o Jego przebiegu, aczkolwiek mam wrażenie, że na ringu pojawią się osoby trzecie :)

Przemuś kotku, PW zablokowałeś więc tutaj Cię serdecznie pozdrawiam i życzę owocnych podbojów

Nie wiem co chciałeś pokazać tymi raportami... bo mając 20 birem każdy by się obronił. A na tym etapie gry, o to nie trudno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Chciałem się poskarżyć, że już nie mam po co grać bo Przemo się o to postara. Niestety jak widać starania mu idą słabiej niż gadanie. Nie chce mi się już ss'ów robić, ale te 2 kolony to tylko "przystawka". Ktoś kiedyś napisał, że Valhalla to dostarczyciel punktów, niestety do czasu, bo jak tak się biorą za przejmowanie to nie na długo im tych miast wystarczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Nie wiem jak i co z Valhalla, ale Valhalla II jest mocna tylko w pysku. Trzymają się tylko dlatego, że nikt nie traktuje ich poważnie. Mają szanse obronić się tylko przed niezorganizowanymi i jednorazowymi atakami. Mają szybką reakcję, ale mało wojska. Offa prawie nic nie posiadają. Jest to mój 1. świat i gram z 2tyg. opóźnieniem, ale i tak przejąć ich miasto to dla mnie nie problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

A tak w ogóle to jakieś konkretne wojny między sojuszami z topki są?
 

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Oj tych wojen ostatnio to sporo się narobiło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

myślę, że dzięki tym wszystkim zmianom które potrafią następować z dnia na dzień szansę mają nowe sojusze.
Dzisiaj najlepszy sojusz walczy z top 6, jutro top 6 ma pakt z top 2 i top 4, a pojutrze top 3 i top 1 maja pakty..mówię, dzieje się;]
już nie wspominając o zmianach stron nawet w wojnach z topki, gdzie sojusze potrafią nagle zamienić długotrwałą wojnę w pakt;)
Wszyscy kombinują na razie i szukają najlepszych układów.
Mądry lider (nawet małego sojuszu), jeśli dobrze wybierze strony może szybko namieszać na świecie.
ps. dobrałem losowo sojusze, więc niech nikt się nie sugeruje i nie zarzuca mi błędów:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16502

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

sama topka z dnia na dzień się zmienia mocno, jeszcze nie raz będziemy zaskoczeni tym co się dzieje na świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

sama topka z dnia na dzień się zmienia mocno, jeszcze nie raz będziemy zaskoczeni tym co się dzieje na świecie.

Co masz na myśli, ja tu nie widzę żadnych większych zmian, wyjątkiem jest to że DW nagle jakby stanęło w rozwoju ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już wiem, przypomniałem sobie że tam nie mają dobrych liderów ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

co myślicie na temat Angel Romy i Zakonu zero
 
Do góry