Top 15 sojuszy Gythium

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

nie wiem jeżeli spodziewasz się gratulacji to proszę Gratuluje ,że ładnie wam idzie ;) a tak szczerze to nawet nie zorietowalem się ,że Ty jesteś od nich dopóki nie napisałeś heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

oj ludzie ludzie;) nie traktujcie tej gry tak powaznie:)
Sami rozmawiacie o sojach ktore powstaja i padaja:) To jako kontrapunkt podalem KiKa:) Poczatek swiata, pogadamy zobaczymy za kilka miesiecy:) Poza tym to nie punkty graja, prawda panie Wilczur77? :) Do zobaczenia na M55:)

Poza tym zwrociłem uwagę na KiKa z innego powodu:) Z powodu nazwy:) Wszystkie takie mroooooooczne, a tu odwolanie to pieknej polskiej starej kreski...:) Niejednemu sie lezka w oku kreci:)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

a co Ty tworzysz na tym m 55 ? heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Jezeli chcesz poswiecac swoje sily na zbudowanie potegi to.... otworz wlasna firme i tam sie udzielaj:) Wielu zdaje sie zapomina ze to jest tylko gra. Fajnie, zeby grajac byc najlepszym, owszem - ale wielu ma prace, rodziny, dzieci.
A wracajac do pytania - co ja tworze? Zespol zgranych ludzi ktorzy znaja sie z zycia codziennego i ktorym sie fajnie spedza czas, bez spiny. A co ty tworzysz?
 
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Chyba Cie nie lubią ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie rozumie tylko dlaczego są aż cztery Evolution;)
 

DeletedUser18335

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Invictus tonie założyciel skazał swoich graczy na pewną śmierć ;) bul bul bul........

Jeden błąd a tak kosztowny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co miałem na myśli Hmmm macie inteligentnego założyciela moim zdaniem do dymisji ,niech on wam odpowie na to pytanie Pozdrawiam.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Z dniem dzisiejszym VG wypowiedziało wojnę TBC ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Invictus tonie założyciel skazał swoich graczy na pewną śmierć ;) bul bul bul........

Jeden błąd a tak kosztowny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co miałem na myśli Hmmm macie inteligentnego założyciela moim zdaniem do dymisji ,niech on wam odpowie na to pytanie Pozdrawiam.

Chyba Cię troszkę głowa boli kolego.. No nie wiem, od wczoraj świeci słońce a Tobie już chyba za bardzo przygrzało.

Akurat mnie nie było, gdyż wiadomo0 że każdy ma życie prywatne i byłem na wyjeździe. Ale spoko, już wróciłem i zobaczymy czy dalej będziecie czuli jakikolwiek luz z naszej strony.
Wasze prowokujace wypowiedzi na forum ogólnym są żałosne i SB niech się najlepiej wogóle nie wypowiada.
 

DeletedUser18335

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Pimpuś nie denerwuj się inffo jest potwierdzone i to przez wasz obóz :p
Nie będę wyprowadzał cię z błędu .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

No to Vg 3;1 Tbc jezeli chodzi o przejete miasta ;)
 

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

SB vs VG + INV - nie dam rady zliczyc :) Takze mozecie juz konczyc gre :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Jeśli chodzi o VG to może 2 max o których wiedzieliśmy chyba że wliczacie jakiś graczy którzy przestali grać a akurat wy I zdobyliście ale takich miast też nie jest dużo .Więc w cale nie macie takiej przewagi może 2-3 miasta ogólnie/
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

zaiste 3-1 z tym ze tak naprawdę wbiliście tylko 1 tak jak i my 1 aktywny koridianopolis bez szans do obrony za daleko a szad wbił do nie aktywnego no ale miasta o miasta niech będzie ;) spodziewałem się większych emocji ale to pewnie wina początku walki dzanielszymek nie wiem czy po stracie miasta ale uciekł na urlop ;) możemy to podsumować tak wypychanie miast graczy gdzie jest przewaga liczebna ;) mój kolon zatrzymany tak jak i 2 VG ;) Co ciekawsze po waszej szarzy myślałem ,że kle złapie atakującego a To ja złapałem ;p Dodam tez ze kilku graczy u mnie miało urlop no ale to nie cały 1 tyg zobaczymy jak to się potoczy ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

swoją droga jak tam SB sobie radzi na swoich wodach ;)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

U Nas wszystko w porzadku :) z IVN zero oporu o czym napewno wiesz przyjmujac ich ochlapy , VG dostalo troche czasu na podbudowanie sie , moze teraz beda lepiej bronic :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

a tam to inwestycja w kapitał ludzki cos jak wasza w arkadyjczykow ;p a sloty można wbić a o aktywniejszego gracza ciężko w tych złych wojennych czasach ;) a chciałem być neutralny heh sugerujesz ze VG zmieni się defensora coś wątpię heh są u nich znajome mordeczki ;) my tu sie po pupie klepiemy a EVO szleje na dole już się klonują a z kolonów są następne klony ;)
 

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Jak sie nie zmieni to sie rozpadnie , a Wy zmienicie nazwe na VGIBC :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Mylisz się przejęliśmy bodajże 5 miast wam The Black Company wy nam 1 lub 2 już nie pamiętam
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

spoko możesz liczyć 2 pinezki który nie grał ;) ta brakuje mi ASB ja chociaż mam szacunek do tych ktozy do mnie przechodzą , heh no ale bywa miasta to miasta mnie to jakoś nie rusza ;) tak jak i gadanie SB sami złapali spady ale o tym jakoś już nie wspomną heh i myślę ze jak by powstało VGITB to wasze dni byłby policzone wiec lepiej nie wróż czegoś na co nie jesteś gotowy heh łatwo jest robić wywody i podbijać graczy mniej aktywnych i tych którzy są daleko ;)) w duchu liczę ze w końcu sie do mnie zbliżycie bo z chęcią zobaczę ten wasz niszczycielski styl ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry