Top 15 sojuszy Gythium

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Napewno bedziesz mial zaszczyt popatrzec :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Zaszczyt powiadasz.. Zaszczyt to Ty możesz mieć w ogóle że masz kontakt w piśmie z Nami na forum ogólnym.
 
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

goraaa juz wystaczy;)nie ma co dyskutowac,jedni sie łaczą,inni rozpadają,taka gra:)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

yep tak wygląda ta gra harnasm ma w 100% racje heh
 

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Wilczur jak zwykle duzo mowi malo robi , Haidex pomysl czy on Ci jest potrzebny :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Wilczur jak zwykle duzo mowi malo robi , Haidex pomysl czy on Ci jest potrzebny :)
hmmm mi się wydaje, że osoby z doświadczeniem wiedzą co i czego chcą, więc sądzę, iż Haidex wie co robi i co chce :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

heh ;) no ja ciągle obserwuję sytuacje ;) selekcja naturalna heh kto nie ma czasu na grę traci miasta . Paulinko kochana jesteś ;)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Oj tam to tylko moje spostrzeżenia- Haidex graliśmy razem w sojuszu więc wiem jaki jesteś :p hmmm goraaa świetnie, że jesteś uradowany- to oznaka dobrego humoru, a z dobrym humorem lepiej się gra. dobra koniec moich wywodów, bo to tylko spamowanie. gadajcie lepiej co się dzieje w grze :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

To może ja uaktualnię sytuacje na na świecie Gythium .Sojusz Invicitus odszedł z paktu z Sigma Bross (zdradził ich) zaczął współpracować z Vecchia Guardia którym to było na ręke bo walczyli z obydwoma tymi sojuszami.Po 2 dniach współpracy sojusz bez żadnego powodu znów zdradził i tak powstało Invicitus Black Company.Teraz wszytkie 3 sojusze leją się na wzajem to tyle na świecie Gythium się dzieje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Haidex zes sie dzis potopil troszke ;) Szkoda ogni i kolona tylko na takie samotne akcje ;P A pktow ile hohoh ;P
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

ano taka gra ;] co teraz każdy atak będziecie wypominać jakoś nie pisałem jak klee stracił cały off ;) a to moje wojsk tylko z 4 miast i kto bogatemu zabroni ;D wiec chill odnoszę wrażenie ,że przezywacie to bardziej niż ja ^^ dla mnie to pkt w i tak pasywnej grze ;) ale co ja będę wiele mówił kilka dni i mam znowu to samo heh Swoją drogą zastanawia mnie czemu najbardziej mierni gracze VG maja najwięcej do powiedzenia ;p widocznie ze znaczącymi klasę się trzyma w rozmowach na pw heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Mierny ale wierny ;) A o to chodzi chyba w tym wszytkim? Ta cala zabawa bez inwestycji zlamanego grosza w ta gierke, niestety ty sie tym pochwalic nie mozesz ;) Co do tej miernosci hmm niestety jesli ja w twojej skali jestem mierny to popatrz na swoj sojusz ;) Bo masz wiecej miernych niz my ;) A o jakosc chyba chodzi a nie ilosc ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

To ,że mamy mniejszą liczbę punktów to nie znaczy ,że jesteśmy gorsi ja po prostu na początku świata nie klikałem tak jak wy ani nie jadę na monetach i tyle .W grze natomiast jestem bardzo aktywny .Graczami miernymi nazywaj sobie swoich kolegów z Invicitus którzy już 2 sojusze zdradzili z którymi współpracowali i nie mają za grosz honoru
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

misiu pysiu ja tez nie jadę na monetach wiec zanim zdarzysz kogoś osadzać to najpierw pomyśl później popatrz na siebie i dopiero potem komentuj ;) żeby Twoje pewność siebie Cie kiedyś nie zgubiła ;) z resztą dziewczyny nie będę z wami dyskutował ^^ MR 11862 tyle to ja mailem z 1 miastem heh no i druga laseczka 7575 eh ta wasza jakość nie dziwie się ze ten kraj tak wolno idzie do przodu jak wy idziecie na jakość ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Haidex pokaz cos w bezposrednim starciu ;) Bo narazie to tylko plum mi sie obija o uszy. Coraz bardziej mam wrazenie ze sojusz macie ustawiony pod 3-4 osoby max ;) Moze bronicie sie wspolnie ale ataki macie na wlasna reke. Lekcewazenie przeciwnika daje sie we znaki ;) A moze to przez hipokryzje ktora sie u was szerzy ;) ?
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

ja czekam aż Ty coś pokażesz ;D ja jestem dostatecznie widoczny ;)
 
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

sorki ze sie wtrace w ta wasz owocna dyskusje,ale o co chodzi.Macie jakis flustracje miedzy soba,ze na forum ogolnym tak sie glaszczecie:p
 
Do góry